Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 18.10.2009, 02:20

jeszcze tylko bossowie ;]

Rozpoczeto prace nad technologią: Awans do Przyszłości. Do zakończenia: 27:46:30 [anuluj]

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 18.10.2009, 08:34

Wow. Gratuluje.

Chociaz slyszalem, ze bossow niejest tak prosto ubic. Kacyk, to taki fenio z 4 epoki.

Zobaczymy czy wyprzedzisz nasza pierwsza mucke TE :D

Ale powodzenia zycze.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 18.10.2009, 10:05

Nie mówiąc już o Cesarzowej i Jarunie :P Graty techa, ale pozostaje do ubicia Belial, Jaruna, Cesarzowa i Kacyk :P a z tym to już tak łatwo nie będzie ;)

4

Sunday, 18.10.2009, 10:15

Gratuluje techa a z bossami też sobie jakoś poradzisz ;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 18.10.2009, 11:42

A co z krową ?:P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

6

Sunday, 18.10.2009, 12:36

Ja chce zobaczyć jak ktoś zalicza tych bossów wszystkich nie-człowiekiem :D, to mu pogratuluje.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 18.10.2009, 12:39

Myślę, że w erze awatarów i masowego wypadania biżu (w porównaniu z wcześniejszym okresem) ci bossowie nie będą już tacy trudni.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

8

Sunday, 18.10.2009, 12:43

a ja się zgodzę z Drasticiem człowiek ma najłatwiej z zaliczeniem tych bossów inne rasy będą mieć trudniej..... ale sądzę że dadzą rade ;D

9

Sunday, 18.10.2009, 12:55

Liczyłem sobie tych herosów u innych klas to tylko jedna rzecz ich może uratować ale nie powiem jaka :D

10

Sunday, 18.10.2009, 12:59

co zwoje do szarży? :P

11

Sunday, 18.10.2009, 13:05

A nie, takie śmieszne czary z 4 epoki :D

12

Sunday, 18.10.2009, 13:18

jak tylko Galahad zaliczy wszystko demonem, to znaczy, ze się da :D

13

Sunday, 18.10.2009, 15:24

Drastic zaciekawiłeś mnie tymi czarami ;)

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 18.10.2009, 17:23

Ja wiem o które to chodzi :D ale powiem wam, że szału nie ma, choć same czary są niezłe.

15

Monday, 19.10.2009, 15:23

Sa bossowie, ktorych mozna zaliczyc praktycznie tylko gromem. A do gromu przy ich kruchosci tylko aniol.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 19.10.2009, 16:05

Są tacy bossowie, ale głównym niektórych nie zaliczysz, bo np. 10 abramsów w stolicy nie postawisz. (a inne wojsko obstawa/bossowie strącą bez problemu)
Może jakiś poboczny człowiek da radę? Może te 4-5 szarż w trakcie walki by pomogło? Tego niestety nie wiadomo.. Tylko trzeba będzie mieć hero na ok. 45 lvlu + bonusy do szarży z itemów i dużego farta, by wszystkich zaliczyć i wrócić w jednym kawałku.

17

Monday, 19.10.2009, 16:18

O Fenrirze też się pisało, że tylko człowiekiem sie go zaliczy. A jakoś coraz więcej osób innymi bohaterami go kładzie na deski.

Bijecie pianę nie wiedząc i nie widząc tego co i jak się toczy w 5 epoce.

PS. A eventów jak nie było tak nie ma...

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 19.10.2009, 16:33

O Fenrirze też się pisało, że tylko człowiekiem sie go zaliczy. A jakoś coraz więcej osób innymi bohaterami go kładzie na deski.

Bijecie pianę nie wiedząc i nie widząc tego co i jak się toczy w 5 epoce.

PS. A eventów jak nie było tak nie ma...


Niestety jednak ja wiem jak to się dzieje w 5 epoce :P choć w 4 epoce na razie jestem, trochę jeszcze expienia hero i za jakiś czas pomyślę o awansie. Mam informacje z pierwszej ręki od kilku osób z 5 epoki. Nie chodzi tu o to, że bossów się zaliczy tylko człowiekiem, tylko o to, że coraz bardziej liczy się hero poboczny, a główny traci, bo 10 abramsów w stolicy się wystawić po prostu nie da.

Fenrir taki straszny nie jest, zdecydowanie gorsi są bossowie z 5 epoki. Ale oczywiście im wyższa epoka tym trudniej ;) W 4 epoce Fenka położysz każdym hero (wystarczy dobry skład, każdy hero ma inny i w miarę niezłego hero z odpowiednią ilością AA, ini i dff'a), a w 5 epoce potrzeba już 4 różnych hero pobocznych (bonusy rasowe tych hero dają bardzo dużo), i to na przynajmniej 40 lvlu. A powiedz mi, jak masz efektywnie expić do 40 lvla, gdy masz do dyspozycji niewiele jednostek?

Co do PS. to się zgadzam ;) bo czekamy na nie już trochę, i zapewne jeszcze poczekamy...

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 19.10.2009, 18:40

Chyba "granica" 50 % exp na jakąś epokę to nie dla szpanu :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 19.10.2009, 18:45

Chyba "granica" 50 % exp na jakąś epokę to nie dla szpanu :P


hę? nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi w tym poście... w 5 epoce jest granica przesunięta do 49 lvla...