You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, October 18th 2009, 2:20am

jeszcze tylko bossowie ;]

Rozpoczeto prace nad technologią: Awans do Przyszłości. Do zakończenia: 27:46:30 [anuluj]

cerberis

Intermediate

• Send private message

2

Sunday, October 18th 2009, 8:34am

Wow. Gratuluje.

Chociaz slyszalem, ze bossow niejest tak prosto ubic. Kacyk, to taki fenio z 4 epoki.

Zobaczymy czy wyprzedzisz nasza pierwsza mucke TE :D

Ale powodzenia zycze.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

3

Sunday, October 18th 2009, 10:05am

Nie mówiąc już o Cesarzowej i Jarunie :P Graty techa, ale pozostaje do ubicia Belial, Jaruna, Cesarzowa i Kacyk :P a z tym to już tak łatwo nie będzie ;)

4

Sunday, October 18th 2009, 10:15am

Gratuluje techa a z bossami też sobie jakoś poradzisz ;)

Magister

Intermediate

• Send private message

5

Sunday, October 18th 2009, 11:42am

A co z krową ?:P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

6

Sunday, October 18th 2009, 12:36pm

Ja chce zobaczyć jak ktoś zalicza tych bossów wszystkich nie-człowiekiem :D, to mu pogratuluje.

Aliar

Intermediate

• Send private message

7

Sunday, October 18th 2009, 12:39pm

Myślę, że w erze awatarów i masowego wypadania biżu (w porównaniu z wcześniejszym okresem) ci bossowie nie będą już tacy trudni.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

8

Sunday, October 18th 2009, 12:43pm

a ja się zgodzę z Drasticiem człowiek ma najłatwiej z zaliczeniem tych bossów inne rasy będą mieć trudniej..... ale sądzę że dadzą rade ;D

9

Sunday, October 18th 2009, 12:55pm

Liczyłem sobie tych herosów u innych klas to tylko jedna rzecz ich może uratować ale nie powiem jaka :D

10

Sunday, October 18th 2009, 12:59pm

co zwoje do szarży? :P

11

Sunday, October 18th 2009, 1:05pm

A nie, takie śmieszne czary z 4 epoki :D

12

Sunday, October 18th 2009, 1:18pm

jak tylko Galahad zaliczy wszystko demonem, to znaczy, ze się da :D

13

Sunday, October 18th 2009, 3:24pm

Drastic zaciekawiłeś mnie tymi czarami ;)

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

14

Sunday, October 18th 2009, 5:23pm

Ja wiem o które to chodzi :D ale powiem wam, że szału nie ma, choć same czary są niezłe.

15

Monday, October 19th 2009, 3:23pm

Sa bossowie, ktorych mozna zaliczyc praktycznie tylko gromem. A do gromu przy ich kruchosci tylko aniol.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

16

Monday, October 19th 2009, 4:05pm

Są tacy bossowie, ale głównym niektórych nie zaliczysz, bo np. 10 abramsów w stolicy nie postawisz. (a inne wojsko obstawa/bossowie strącą bez problemu)
Może jakiś poboczny człowiek da radę? Może te 4-5 szarż w trakcie walki by pomogło? Tego niestety nie wiadomo.. Tylko trzeba będzie mieć hero na ok. 45 lvlu + bonusy do szarży z itemów i dużego farta, by wszystkich zaliczyć i wrócić w jednym kawałku.

17

Monday, October 19th 2009, 4:18pm

O Fenrirze też się pisało, że tylko człowiekiem sie go zaliczy. A jakoś coraz więcej osób innymi bohaterami go kładzie na deski.

Bijecie pianę nie wiedząc i nie widząc tego co i jak się toczy w 5 epoce.

PS. A eventów jak nie było tak nie ma...

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

18

Monday, October 19th 2009, 4:33pm

O Fenrirze też się pisało, że tylko człowiekiem sie go zaliczy. A jakoś coraz więcej osób innymi bohaterami go kładzie na deski.

Bijecie pianę nie wiedząc i nie widząc tego co i jak się toczy w 5 epoce.

PS. A eventów jak nie było tak nie ma...

Niestety jednak ja wiem jak to się dzieje w 5 epoce :P choć w 4 epoce na razie jestem, trochę jeszcze expienia hero i za jakiś czas pomyślę o awansie. Mam informacje z pierwszej ręki od kilku osób z 5 epoki. Nie chodzi tu o to, że bossów się zaliczy tylko człowiekiem, tylko o to, że coraz bardziej liczy się hero poboczny, a główny traci, bo 10 abramsów w stolicy się wystawić po prostu nie da.

Fenrir taki straszny nie jest, zdecydowanie gorsi są bossowie z 5 epoki. Ale oczywiście im wyższa epoka tym trudniej ;) W 4 epoce Fenka położysz każdym hero (wystarczy dobry skład, każdy hero ma inny i w miarę niezłego hero z odpowiednią ilością AA, ini i dff'a), a w 5 epoce potrzeba już 4 różnych hero pobocznych (bonusy rasowe tych hero dają bardzo dużo), i to na przynajmniej 40 lvlu. A powiedz mi, jak masz efektywnie expić do 40 lvla, gdy masz do dyspozycji niewiele jednostek?

Co do PS. to się zgadzam ;) bo czekamy na nie już trochę, i zapewne jeszcze poczekamy...

Magister

Intermediate

• Send private message

19

Monday, October 19th 2009, 6:40pm

Chyba "granica" 50 % exp na jakąś epokę to nie dla szpanu :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

20

Monday, October 19th 2009, 6:45pm

Chyba "granica" 50 % exp na jakąś epokę to nie dla szpanu :P

hę? nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi w tym poście... w 5 epoce jest granica przesunięta do 49 lvla...