Nie jesteś zalogowany.

Blawdziew

Początkujący

  • "Blawdziew" started this thread

Postów: 0

Skąd: Blawdziewie

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 18.10.2009, 10:12

Porada , pomoc .

Witam serdecznie !!!

Tydzień temu zacząłem swoją przygodę z TE , lecz mam kilka pytań ponieważ na forum nie wszystko mogłem znaleść

Więc chodzi mi o pare spraw mianowicie :

  • Kiedy można atakować inne wioski
  • Jak, i w jaki sposób można przejmować inne wioski ( co się z tym wiąże czy coś trace , co zyskuje , co potrzebuje zeby przejmować )
  • Jak zdobywać ekwipunek dla bohatera ( gdzie ? )


Oczywiście dziękuje bardzo z góry ! :D
Pozdrawiam ...

BLWADZIEWIE ZAPRASZA


Blawdziew

Początkujący

  • "Blawdziew" started this thread

Postów: 0

Skąd: Blawdziewie

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 18.10.2009, 10:21

;)

I jeszcze chciałem sie dowiedziec jak zmienić bohatera , jak zabic ? zeby zmienić.

Nie multipostujemy... chcesz coś dodać używać edycji posta;)
A na lepsze zapamiętanie upomnienie
//Lomnas

BLWADZIEWIE ZAPRASZA

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (18.10.2009, 15:41)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 18.10.2009, 11:47

Inne wioski zawsze - tylko po ataku wioska nie może być atakowana przez 1 godzinę.
Opracuj technologię OGIEŃ (zejdzie Ci się :P) I wtedy możesz przejąć (byle ni stolice) lub założyć własną. Nic nie tracisz, co najwyżej czas. Zyskujesz nową wiochę i nowe zmartwienia :P
W lokacjach specjalnych

Jaskinia - Mastodonty
Portal Mocy - Wilki
Gniazdo T-Rexa - Władcy Tygrysów.

Bohater musi być lotnik z 10 dowodzenia i jakieś 300 hp, 20 obrony by powstrzymać armie.
Bohater na front a armia z tyłu :P


Bohatera ?

Ustawienia (takie narzędzia) - usuń konto i wybierasz. Pamiętaj ! Wioska blisko wyżej wymienionych lokacji.
PS: I nie spamować :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 18.10.2009, 11:57

oO Magister, gdybym był początkujący za Chiny ludowe bym Cię nie zrozumiał.

Ad.1
Wioski innych graczy możesz atakowac cały czas pod warunkiem, że masz armie i wioska nie jest pod ochroną (kiedy nie jest znajduje się nad nią zielona kropeczka bez żadnej cyferki). Wchodzisz w widok okolicy klikasz na jakąś wioskę, wybierasz atakuj i wybierasz jakąś armię.

Ad.2
Inne wioski możesz przejmowac po opracowaniu technologi "ogień". Na początku najłatwiej będzie Ci drugą wioskę stworzy samemu, więc gdy już opracujesz ogień i będziesz miał wystarczający przychód surowców tj. 50kamienia i 50krzemienia (sprawdza to się najeżdżając na dany surowiec) wejdź do koszar i wytrenuj osadnika. Potem wkładasz go do armii klikasz na jakiś teren i wybierasz "stwórz nową wioskę tutaj".

Ad.3
Ekwipunek dla bohatera możesz zdobywac w lokacjach specjalnych (takie niby wieżowce na mapie). Na ten temat się nie rozpisuje, bo pełno tego na forum.

Bohatera możesz zabic wysyłając go na samobójczą misję np. do lokacji specjalnej tj. bez armii. Pamiętaj, że nie będziesz mógł stworzyc nowego głównego bohatera!
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Blawdziew

Początkujący

  • "Blawdziew" started this thread

Postów: 0

Skąd: Blawdziewie

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 18.10.2009, 11:58

:D

Ale jak usune konto :D to wszystko pujdzie na marne więc nieda sie wybrac bohatera innego ale zeby wioska i punkty sie nie usuneły ? ;D

BLWADZIEWIE ZAPRASZA


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 18.10.2009, 12:01

Nie. Możesz najwyżej zresetowac konto. Jeśli nie dałeś 7 w dowodzenie, to tak właśnie bym Ci radził.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 18.10.2009, 12:03

oO Magister, gdybym był początkujący za Chiny ludowe bym Cię nie zrozumiał.
Dlatego że to jest po Rosyjsku ... ech.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Blawdziew

Początkujący

  • "Blawdziew" started this thread

Postów: 0

Skąd: Blawdziewie

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 18.10.2009, 12:06

;]

Szkoda , bo własnie tak czytałem i chciałem sobie wybrac za bohatera człowieka , bo ma ten bon sarza , aa mój demonik troche lipny ;/

BLWADZIEWIE ZAPRASZA


10

Sunday, 18.10.2009, 12:06

ja tam bym jako człowieka brał pobocznego, a na głównego to demon jest dobry :P.(ja tak mam na t2[jukatan])

Blawdziew

Początkujący

  • "Blawdziew" started this thread

Postów: 0

Skąd: Blawdziewie

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 18.10.2009, 12:08

;]

Aaa , jak człowiek jest poboczny to ten bonik jest ? ;p hehe aa mozna wiedziec jakiego ty masz bohatera ? ;D heh ! ;p

BLWADZIEWIE ZAPRASZA


12

Sunday, 18.10.2009, 12:14

Napisałem do góry t2, a na t1 mam demona(głównego), a pobocznych mam anioła i nieumarłego(wtedy jeszcze nie wiedziałem, ze człowiek rządzi, a w 4 erze to za późno na zmiany :D).

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 18.10.2009, 12:16

Demonik nie jest lipny :P

+32 ataku to przy 50 dzikich to mało jest ?:P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Blawdziew

Początkujący

  • "Blawdziew" started this thread

Postów: 0

Skąd: Blawdziewie

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 18.10.2009, 12:21

aa

znajduje sie gdzies na forum opis bohaterów każda rase ? jakie są + bądz - ?

BLWADZIEWIE ZAPRASZA


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Sunday, 18.10.2009, 12:37

Szukaj a znajdziesz. No i polecam tutorial.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

17

Sunday, 18.10.2009, 12:53

Takie pytanie mimo woli czy na T2 prawie każdy gra człowiekiem?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Sunday, 18.10.2009, 12:53

Ja mam umarlaka.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Sunday, 18.10.2009, 14:11

Ja tam mam człowieka :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

20

Sunday, 18.10.2009, 14:57

RE: ;]

Aaa , jak człowiek jest poboczny to ten bonik jest ? ;p hehe aa mozna wiedziec jakiego ty masz bohatera ? ;D heh ! ;p


pobocznego ponieważ na wioskach można wystawić większe armie niz w stolicy dzięki bonusa na surowcach....
co do bonusu to taj jak napisali jest wszystko w toturialu wyjaśnione...
a później sie przekonasz ze jedne lokacje robi sie łatwiej człowiekiem inne demonem a do innych aniołem czy nieumarłym....