Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Tuesday, 27.10.2009, 14:41

Leczenie daje dużo, ale na oblegu :P gdy masz kilka armii, to jedna może składać się z 10-15 medyków i hero z dużym leczeniem w odwodach (+2-3 jednostki na froncie) - a na froncie inny hero, który jest leczony przez nich ;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Tuesday, 27.10.2009, 17:00

To już lepiej dac tego hero na front i obrażenia od łuków rozłożą się na ich dwóch oO
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

23

Tuesday, 27.10.2009, 18:56

A oto wynik walki na 2 piętrze z Gilgiem w roli głównej: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3c97761cd7

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Tuesday, 27.10.2009, 19:18

No i co w tym takiego fascynującego? Jak tam byłem z 10 razy z hero na froncie to nigdy mi nic nie padło.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

25

Tuesday, 27.10.2009, 19:19

Ja mimo to się cieszę, :D. najechałem już 2 raz. jeszcze Rozjechać Goliata i GIT. (tylko kumpel pisał że odkrywał Awans do starożytności bez pokonywania bossa (Goliata))

26

Tuesday, 27.10.2009, 23:39

Odkrywać mógł - przejść już nie :) (tak, to dwie różne sprawy wbrew pozorom, nie jest to jak w AoE)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


27

Tuesday, 10.11.2009, 14:59

Pytanie :

czy jak zresetuje bohatera to będe mógł rozdzielić od nowa mu pkt?

zacząłem bez czytania i trochę źle sobie rozdysponowałem, a dowodzenie mam na 2 poziomie i nie bardzo mam jak zdobyć exp ...

28

Tuesday, 10.11.2009, 15:45

Możesz rozdzielić punkty od nowa.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Tuesday, 10.11.2009, 18:39

ale na start masz 1000 expa a jak wbijesz 1001 to po resecie uzykasz tylko 1000
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

30

Wednesday, 11.11.2009, 13:12

jak masz już na drugim poziomie hero to jak to się mówi "dupa zbita" tylko 1-szo lvlowego herosa możesz zresetować i od nowa pkt rozdzielić.

Ale jak tylko o dwodzenie chodzi, a herosa masz na 1-szym lvl to możesz.

31

Thursday, 12.11.2009, 08:45

miałem tylko parę pkt doświadczenia zdobytych

po restarcie w końcu zacząłem chodzic do lokacji specjalnych (wczesniej nie miało to sensu z dowodzeniem na 2 :( )

dzięki za odpowiedzi

Ps.

Od jakiego momentu mozna się dostać do klanu? (czy sa jakieś klany zrzeszające poczatkujących np. ) mam w okolicy jednego zawodnika dużo silniejszego niż ja i już mnie wkurza ciągłe najeżdżanie przez niego (obrzydza wręcz grę)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Thursday, 12.11.2009, 18:07

Moja rada. Szukaj klanów minimum 2 osobowych. Spójrz kiedy był ostatni log przywódcy i się go zapytaj.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.