Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Darius

Nierejestrowany

1

Thursday, 29.05.2008, 17:15

czary, dochodzenie wypraw

no właśnie, są te czary? bo szukałem szukałem i znalazłem tylko przy bohaterze, jednak coś daje zainwestowanie w magie?

w toturialu pisze:

"Magia

Magia to potężne narzędzie pozwalające niedobory sił zastąpić tajemniczymi mocami. W grze Time Edge mamy dostęp do ogromnej liczby zaklęć, począwszy od tych najsłabszych, podnoszących statystyki o kilka punktów, przez zabijające w jedną chwilę jednostki wroga po potężne czary przywołujące żywioły czy dające ochronę przed inną magią. Czary dzielą się na kręgi (Żywiołów, Krwi, Śmierci, Piekła), które są rozwijalnymi umiejętnościami bohatera. Każdy czar ma pewien wymagany pułap żywiołu, jaki należy osiągnąć, by nim władać. Następne rozwoje danego kręgu powodują zwiększanie efektów działania czaru (w tym często jego czasu trwania). Coraz potężniejsze czary dochodzą w kolejnych epokach. Natomiast, przykładowo, będąc w trzeciej epoce, mamy dostęp do wszystkich czarów począwszy od epoki pierwszej do naszej obecnej. Działanie czarów może być wykorzystane, zależnie od zaklęcia, albo na naszych jednostkach (pojedynczych losowych bądź na całym oddziale), na naszym bohaterze lub, analogicznie, przeciwko bohaterowi przeciwnika bądź jego jednostkom w zależnej od czaru liczbie."

Gdzie ta ogromna liczba zaklęć??


Mam też wrażenie że wyprawy mi nie dochodzą, zrobiłem 4 wyprawy od kilku godzin jestem w grze a mam 8 wypraw...

2

Thursday, 29.05.2008, 17:29

Zerknij w zbrojownie"bohatera" tam są runy i itemki do bohatera:), ale runki zmieniły się w badziewne kółka... a poprawiło się w wiosce menu budowy budynków.

Podzro

Darius

Nierejestrowany

3

Thursday, 29.05.2008, 17:33

a te runy to nie takie coś co wypada gdzieś w ekspach?

na stronie startowej tak jest napisane:

"System run. Każdy pokonany Wódz w lokacji specjalnej może upuścić runę, którą można dołączyć do przedmiotu zwiększając jego siłę."

teraz wziałem postać od nowa to nie wziąłem czarów bo uznałem za jeszcze nieaktywne, ktoś już coś poczarował?

4

Thursday, 29.05.2008, 17:46

Najpierw runy trzeba z "wyapdów" zdobyć a potem się martwić jak to użyć... co najmniej 5dni chyba tego nie zrobię bo nie latam 8| Jak wziąłeś postać od nowa? Za darmo można ? Gdzie?

Darius

Nierejestrowany

5

Thursday, 29.05.2008, 17:50

normalnie sobie wziąłem następną bo usuwać się nie da;p a te runy to chyba tylko do ulepszania, a zanim kto goliata ubije to ruski miesiąc minie, ciekawe czy ktokolwiek do teraz zdobył jakikolwiek poziom;p i jak to będzie z tymi czarami <myśli>

6

Thursday, 29.05.2008, 18:01

Zrobiłeś sobie nowe konto żeby mieć nową postać? Oo O runach jest troche opisane... poczytaj

pozdro