Nie jesteś zalogowany.

achaja

Początkujący

  • "achaja" started this thread

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 20.10.2009, 18:18

Brak raportu

Zaatakowal mnie gracz i zamiast konca ataku jest caly czas taki komunikat: W kierunku Twojej wioski zmierza wroga armia gracza Lechuu66 pochodząca z wioski Sielanka [102,303]. Do walki zostało .
oprucz tego nie dostalam raportu z walki tak jak by sie ona nie odbyla. ;(
ID: 20955
Login: achajka

2

Tuesday, 20.10.2009, 23:25

Sprawdź pod inną przeglądarką.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Tuesday, 20.10.2009, 23:30

Kruczy to nie jest wina przeglądarki, tylko błąd systemu gry. Są takie sytuacje gdy armia ginie w trakcie ataku, nikt z tym nic nie robi, bo po co. Raz na miesiąc ktoś wyskoczy z takim błędem to znaczy że do nie jest poważny błąd, nieprawdaż?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

4

Tuesday, 20.10.2009, 23:34

widywałem takie błędy na Operze swego czasu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


achaja

Początkujący

  • "achaja" started this thread

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 21.10.2009, 05:30

to nie wina oprery sprawdzilam w innych przegladarkach i jest to samo pozatym ten koles tez nie dostal raportu

6

Wednesday, 21.10.2009, 22:01

To nie wina przeglądarki. Miałem kiedyś podobną sytuację. Gość kiedy wysyłał armie do ataku miał jeszcze wieś, z której ona pochodziła. W między czasie w wyniku oblegu stracił tę wieś i armia nim doszła do celu "zginęła". Ot i cała tajemnica. Mnie ten komunikat zginął po 3 dniach.