Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 22.10.2009, 10:03

PROPOZYCJA DLA BEZKLANOWCÓW T2

Jesteś bez klanu na t2
ktoś ci założył oblega na wiochę

w obleganej wiosce masz misje

napisz do nas przyjmiemy Cię na chwilkę do naszego sojuszu i postaramy zdjąć oblegających

czym szybciej zareagujesz tym większa szansa że nie stracisz wioski

2

Thursday, 22.10.2009, 11:10

Pójdziesz po pomoc do chaosu żeby im expa nabijać to bądź pewny że w tym momencie podpiszesz na siebie wyrok i będziesz ciągle oblegany. Oni Ci wiochę odbiją ale grać za Ciebie nie będą, a każdy kto z chaosem się spiknie staje się wrogiem publicznym na T2 :P

3

Thursday, 22.10.2009, 11:29

nikt cię nie prosi o zdanie ciach jak chcesz sobie poklikać załóż swój temat tu twoje wypowiedzi są niechciane

proszę adminów o wykasowanie tego i posta awara/ariesa

stsmax +1 za offence

Aries na temat proszę bo tego typu wypowiedzi będę jak spam traktował i odpowiednio nagradzał.

//Lomnas

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (22.10.2009, 11:39)


4

Thursday, 22.10.2009, 13:08

Czyli jak będzie mnie oblegał ktoś z PSD-E, chaosu albo Armii Zniszczenia czy pozostałych mniejszych klanów to mam zapewnioną pomoc? Czy to oferta w jakiś sposób limitowana, bo jedne klany mogą mnie oblegać, a pomagać będziecie tylko wedle własnego uznania?
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

5

Thursday, 22.10.2009, 13:44

tak będziemy walczyć z psd czyli naszym sojusznikiem - no pomyśl troszkę bo to nie boli

za a-z to ci jeszcze podziękujemy

6

Friday, 23.10.2009, 16:21

ciekawe jak obejdziecie punkt który mówi że nie można zmienić klanu podczas oblegu ;P (sytuacja z t1) i że jest 24h karencji przed braniem udziału w klanowych imprezach



no dobra , nie doczytałem tytułu , ale ta karencja mnie męczy ;P

7

Friday, 23.10.2009, 21:39

tex..
osoba dolanczajaca do klanu nie moze wspomagac/kontrowac ale klanowicze moga ja wspomagac/kontrowac.

8

Saturday, 24.10.2009, 11:51

no tak , ale dalej uważam ze ta oferta to raczej ......... zresztą szkoda słów , zwłaszcza widząc co chaos robi na t2

9

Saturday, 24.10.2009, 19:45

jak nie chcesz skorzystać to nikt cię o to nie prosi

a co robi CHAOS po prostu gra - może w końcu zastanowicie się o co w tej grze chodzi jaki jest jej cel i czy tak naprawdę to jest gra dla was bo płaczecie lamentujecie ale weny do gry w was nie ma

tex odpowiem ci od razu żebyś się nie zmęczył za bardzo i co by ci się główka nie przegrzała od myślenia

1. o co chodzi - zdominowanie serwera i nie danie sobie w kasze dmuchać w każdej tego typu grze tak jest
2. cel - lać się lać i zdobywać expa dla bohaterów (nie patrząc na ilości straconych surowców na odbudowę armii)... jak masz chęci do gry to i expa będziesz miał a jak będziesz miał te dwie rzeczy to na pewno będziesz grał w dobrym sojuszu lub sam takowy stworzysz

nie miej pretensji że na T2 jest takie PSD czy CHAOS - paczka ludzi która potrafi się dobrze bawić są zgrani i wiedzą o co w tej grze chodzi
jak stworzysz swój sojusz troszkę nad nim popracujesz dobierając odpowiednich graczy to będziesz miał jakąś pozycję na serwerze i nie będziesz płakał nad stratą wiochy tylko ją odbijesz lub zabierzesz komuś jeszcze lepszą... a jak płaczesz nad straytą wojska to stary naprawdę zastanowił bym się nad bierkami