Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 23.10.2009, 23:50

Nowa wioska

Mam takie pytanko zrobilem sobie osadnika i chce sobie postawic nowa wioche (oczywiscie mam technologie zeby moc miec 5 wiosek lacznie ze stolica obecnie mam stolice i 1 wioske)ale niestety sie nieda kliknac na ten napis: Załóż nową wioske tutaj.Dlaczego tak jest?

2

Saturday, 24.10.2009, 09:31

Jeśli jesteś w pierwszej epoce to możesz mieć tylko jedną wioskę+stolicę. W każdej następnej epoce masz mozliwośczałożenia+1 wioska.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 24.10.2009, 10:34

Za pewne nie jest w 1 ep. "miec 5 wiosek"

No cóż jeśli mam mówić o problemie to może ... to głowy mi nic nie przychodzi. Na 99% bug :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

4

Saturday, 24.10.2009, 12:15

Osadnik musi być w armii, a nie w garnizonie- może w tym problem ;)

5

Saturday, 24.10.2009, 12:47

Chlopie co ty do mnie mowisz... gram w ta gre poltora roku i bym niewiedzial ze musi byc w armi:)

6

Saturday, 24.10.2009, 14:11

ja wczoraj postawilem normalnie wioske a masz samego osadnika w armii czy z wojskiem?

7

Saturday, 24.10.2009, 23:38

Nieistotne czy samego czy z armia...ale byl sam:)

8

Sunday, 25.10.2009, 10:09

nie może być sam musi być z bohaterem
a jak dasz jeszcze armię to przeniosą od razu surkę do nowego miasta

9

Sunday, 25.10.2009, 14:10

O jezu no byl sam z herosem...

10

Sunday, 25.10.2009, 14:22

Ja osobiście nigdy herosa do zakładania wiosek nie potrzebowałem. Tylko musiał osadnik być jako armia, a nie w garnizonie. Z tego co piszesz to jest bug co w 5ep jest stosunkowo częste. Tylko na adminów pozostaje Ci czekać ale jak mają coś zrobić to podaj im swoje ID i serwer (chociaż jak 5ep to wiadomo że T1)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 26.10.2009, 08:31

Może przeprowadzasz w tym momencie oblężenie lub ktoś przeprowadza na ciebie. Lub już zakładasz wioskę innym osadnikiem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker