Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 28.10.2009, 11:03

Nie mogę wejść do drugiej wioski

Mam problem tak jak w temacie, wchodze na swoje konto na serwerze Jukatan, moje id: 9550, w pierwszej wiosce wszystko ok buduje/wysylam wojska itd, ale gdy tylko chce wejsc do swojej drugiej wioski, ktora niedawno założyłem, to wylogowuje mnie z konta, wczesniej moglem do niej wchodzic, dopiero od dzis mam taki problem/bug.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 28.10.2009, 12:34

Teraz działa?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, 28.10.2009, 12:38

Tak teraz już działa, wielkie dzięki. Problem wystąpił gdy zbudowałem tam bohatera i wysłałem go na atak, jakby się to znowu powtórzyło napisze do ciebie, ale mam nadzieje, że nie będzie takiej potrzeby.
Hmmmm. Właśnie zauważyłem kolejny problem, wioska już działa, ale nie moge nigdzie wysłać mojego bohatera z tamtej wioski, nie jest widoczny w okienku armi, i nie widac zeby skads wracal, ale w zakladce bohater jest pokazane ze jest zywy.
Zobaczyłem, że drugi bohater jest chyba przypisany do mojej pierwszej wioski, bo tam widnieje jako martwi bohaterowie, ale zbudowalem go w mojej drugiej wiosce, a nie pierwszej, a w drugiej nie widnieje jako martwy bohater i nie moge go wskrzesic.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Kassan" (28.10.2009, 12:57)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 28.10.2009, 13:38

Powinien już być do wskrzeszenia.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Wednesday, 28.10.2009, 13:54

ok już mogę go wskrzesić w drugiej wiosce, dzięki.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 28.10.2009, 14:05

Przy okazji wprowadziłem małą modyfikację, która sprawi, że tego typu błąd z bohaterem już nie powinien się nigdy nikomu przytrafić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker