Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.10.2009, 08:35

Czy jeden hero moze uzywac dwoch takich samych czarow ??

Dokladnie chodzi mi o Awatara, po problemach jakie byly z przywolanymi jednostkami wole sie upewnic ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 29.10.2009, 08:40

Dla pewności przetestowałem przed chwilą taką możliwość na 3 bohaterach po jednej stronie - wszystko w porządku.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Thursday, 29.10.2009, 08:49

dziekuje prosze zamknac temat :)

4

Thursday, 29.10.2009, 12:58

dwa jednakowe czary

Podobny temat był przed chwilą ale niestety mam wątpliwości, bohater rzuca z dwóch biżuterii trujące wyziewy w lokacji, zapis sugeruje ze czar został raz rzucony, nie wiem czy nie powinien pojawić się zapis ze dany czar został rzucony dwa lub trzy razy:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=13c9cfda36

5

Thursday, 29.10.2009, 13:12

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7ea23e12d8

no jak jak rozne czary to pokazuje oby 2 i dzialaja, ale co do jednego to nie probowalem nigdy.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 29.10.2009, 13:23

Ok, więc powstało tu pewnego rodzaju nieporozumienie. Myślałem, że chodzi o używanie tego samego czaru przez kilku bohaterów po jednej stronie, co jest możliwe.
Nie jest natomiast możliwa sytuacja, w której bohater ma ten sam czar na kilku przedmiotach - czar będzie rzucony tylko raz.

Bo tak naprawdę jakby to miało działać? 2/3 osobne czary raczej odpadają, a wzmacnianie jest mało precyzyjne - co z czasami typu szansa % na coś albo tymi, które działają x rund ale nie można ich wzmocnić?
Nie mówiąc, że od strony technicznej byłoby bardzo uciążliwe tego typu rozdzielanie czarów.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, 29.10.2009, 13:26

czyli rzuciłem tylko raz trujace wyziewy, drugi czar ten sam nie został juz rzucony i nie ma możliwości np. rzucenia dwóch awatarów z dwóch biżuterii.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 29.10.2009, 13:34

Nie, alternatywą jest sumowanie się poziomów czaru, ale obawiam się, że w wyniku czegoś takiego niektóre czary mogą stać się przegięte i wyjść daleko za granice, jakie dla nich przewidzieliśmy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Thursday, 29.10.2009, 13:52

No dobra nie można mieć dwóch takich samych awatarów a z tego co mówisz można mieć 2 różne, zgadza się?

Bez sensu dla mnie bo pewnie można mieć 2 takie same czary wystarczy pewnie że mają inna nazwę.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 29.10.2009, 13:56

Generalnie masz rację.
Sprawdzę jak by wyglądała sprawa posiadania kilku sztuk tego samego czaru i czy nie rozwaliłoby to obecnej implementacji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, 02.11.2009, 08:32

skoro hero nie moze uzyc dwoch takich samych awatarow, a wytrenowanie magii na awatara z innego kregu jest po prostu za drogie, moze by dolozyc przywolan dla kazdej epoki, bo te jednostki ktore mozna przywolac byly dobre wtedy kiedy nikt nie mial bizuterii 3 slotowej, a w tej chwili nawet 1 strzalu nie wytrzymaja :(

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 17.11.2009, 00:10

Tak na temat... chodzi mi o czar Obrońca Wiary. W przypadku podwójnego rzucenia tego czaru szansa na szarżę będzie się sumowała czy będzie dwa razy sprawdzane czy szarża weszła?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

13

Tuesday, 17.11.2009, 09:09

Sumowała.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 17.11.2009, 09:57

Z tym, że z tego co pamiętam % szansa na szarżę jest ograniczona do 50%. Chyba nie ma tego w tutorialu, zaraz dodam.
Inna sprawa, że przy trzech takich czarach na maksymalnym poziomie modyfikator obrażeń dla bohatera wynosi 988% :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker