Nie jesteś zalogowany.

Konrad

Administrator

  • "Konrad" started this thread

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 30.10.2009, 09:25

Tips and tricks dla początkujących

Chodzi o krótkie teksty taktyczne mające rozwiązać problemy, z którymi najczęściej spotykają się początkujący gracze. Docelowo widzę to jako dodatkowe okienko pojawiające się w grze, w którym można było przewijać porady.

Pierwsze 2:
1) jeśli masz armię, którą chcesz ochronić, naucz bohatera latać i umieść go z przodu, a resztę armii z tyłu. Dzięki temu przeciwnik nie będzie mógł ich zabić i wszystkie ataki na Twoją osadę (przynajmniej w początkowym stadium gry) będą kończyły się remisami.
2) wybuduj nawet 4-5 kryjówek (na początku gry nie potrzebny ci np posąg bohatera ani ołtarz, możesz na tym miejscu postawić spichlerze i potem je zburzyć gdy będzie potrzebne miejsce), co pozwoli chronić znaczną część surowców.

Czekamy na Wasze propozycje. Przypomnijcie sobie, jakie trudności mieliście na początku gry i jakie rady dalibyście np swojemu koledze, który właśnie zaczyna grać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

2

Friday, 30.10.2009, 11:14

- Lokacje specjalne na samym starcie są za trudne do wykonania. Poczekaj aż będziesz mógł postawić ~6 wilczych jeźdźców.
- Na początku daj punkty rozwoju w latanie, a resztę w dowodzenie. Latanie aby hero ci nie zginął, a im więcej dowodzenia tym wcześniej będziesz mógł iść do lokacji specjalnych.
- Warto postawić jakąś armie i atakować nieaktywnych graczy(Jak ich rozpoznać? Po tym, że nie logowali się do gry od jakiegoś czasu.) da nam to surowce na start.

Warto by było podać linki do poradników, które są na forum.
Taktyczne poradniki Epok [ ukończone Ep1, Ep2 i Ep3]
Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

Mi one na starcie bardzo pomogły.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 30.10.2009, 17:42

1. No cóż większość graczy gra samemu - "z małym klanem", często brakuje ludzi do takowego więc ... nie wyzywaj atakującego ! Spróbuj wynegocjować rozejm, może nawet stworzycie własny klan ? (60 % na udaną akcję)
2.Ty go rozwal. On atakuje ciebie ? Wyślij szpiegów ... BARDZO często taki osobnik nie ma NIC ! Zaatakuj go TY ! Taki osobnik albo się wkurzy na max (40 %) albo cię zostawi w św. spokoju (40 %)
3.Pewnie nie tylko ciebie atakuje, napisz do innych, atakujcie go kiedy nie ma armii, taki osobnik widzi że "I Herkules dupa kiedy ludu kupa" (55 %)







Konrad, usuń ten temat. Przeczyta go może w porywach 0,00001 nowych
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (30.10.2009, 18:23)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 30.10.2009, 17:51

1.Na początku warto kilka razy zresetetowac konto by ulokowac się blisko lokacji specjalnej "Jaskinia".
2.Przed przejściem do drugiej epoki warto miec co najmniej trzech bohaterów na 10lvl, i ołtarze na minimum 2x15lvl.
3.Kiedy uzbierasz 5run FEH sprzedaj je (dostaniesz 1ph) i kup sobie jakąś dobrą zbroje, hełm lub tarcze która podniesie Ci def.

PS Magister - głupszej wypowiedzi w życiu nie widziałem oO Jak obliczyłeś te procenty? Swoją drogą 40 + 40 = 100 rozwala. A.. i gdy się cytuje (tj. pisze w cudzysłowu) nie przekręca się wybranego fragmentu.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 30.10.2009, 18:23

Może z własnego doświadczenia ?

O co Ci chodzi z 40 % na 40 %




PS: Ale ty naprawdę dałeś genialną ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.