Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 09.11.2009, 19:00

6 era

jednostka T-Form Mech nie ma zadnego rodzaju ataku

no i po co oltarz ?? ;)

2

Monday, 09.11.2009, 19:01

hehe czyżby już jakieś błędy :) a może screena wrzucisz ;)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 09.11.2009, 22:31

jak to kiedyś autorzy ładnie określili - ołtarz jest po to by w razie co mogli zrobic jeszcze jedną epokę ;)

4

Monday, 09.11.2009, 22:35

No nie powiem, wioseczki są wyjechane :D

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 09.11.2009, 23:38

6 epoka by LaCroix :P

no to zaczynamy


piechota zmech tank




artyleria plotki lekarz(latający :D)



myśliwiec bombowiec heli



Marines Grom :thumbsup: i Apache nielot - z czym latać na Sama :P



ni to tank ni to zmech ?( i osadnik z przesadzonym upkeepem :P


a gdzie Leviatan się pytam :P gdzie Leviatan :P
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (09.11.2009, 23:54)


6

Tuesday, 10.11.2009, 10:29

A moze surki i techy podasz?

7

Tuesday, 10.11.2009, 10:53

Czy ja dobrze rozumiem, ze zeby postawic osadnika w stolicy musi byc 21 lvl? Bo jak dla mnie to juz nie jest porazka, to jest kleska. Ktos powie, z nikt nie kaze budowac w stolicy, ale niech mi ta osoba powie gdzie beda bonusy jak zmienie epoke.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

8

Tuesday, 10.11.2009, 10:54

Dla mnie to te jednostki były robione po jakimś ziółku, zdecydowanie zostaję w 5e jak najdłużej...chodzi mi o grafiki rzecz jasna, gra od początku miała powżne grafiki a tu nagle komiks mamy...

9

Tuesday, 10.11.2009, 10:55

Co dziwne Baldr na 21 lvl poczekasz do wnuków, czyli jakieś 4-5 miechów sam 21 lvl :P.

10

Tuesday, 10.11.2009, 11:01

O tym wlasnie mowie, 4 miechy siedzenia i dlubania w nosie i odliczania 600h... 550h... 500h... Jedyne urozmaicenie od ogladania cyferek to wyprawy. No bo co innego mozna robic w ciagu miesiaca, kiedy buduje sie sam glowny! Innych wiosek sie nie rozbudowuje, bo i tak pojda z dymem, walczyc nawet gdyby bylo z kim to nie ma czym, budowac nie ma co, bo kolejka siega dlugich tygodni... nic tyko wyprawy i obserwowanie cyferek...
I tak przez pare miesiecy. Fascynujace.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

11

Tuesday, 10.11.2009, 13:13

dobre tez miejsce i czas zeby zadac pytanie gramy zeby przejsc gre czy dla przyjemnosci ???
bo jeśli mamy grac dla przyjemności to powinno padac wiecej itemków ( nie maczug) i run ( nie FEH )
napewno oblegi czy walki byłyby bardziej urozmaicone gdyby czary tak jak i trupy słały sie gesto ;)

12

Tuesday, 10.11.2009, 15:35

dobre tez miejsce i czas zeby zadac pytanie gramy zeby przejsc gre czy dla przyjemnosci ???
bo jeśli mamy grac dla przyjemności to powinno padac wiecej itemków ( nie maczug) i run ( nie FEH )
Znów wraca temat podstawowy tej rozrywki i ja się z nim muszę zgodzić. Jedyne co nas jeszcze trzyma przy tej grze to ....zaryzykuję stwierdzenie :przyjaźnie zawarte w niej.Szkoda,że administracja wciąż tego nie zauważa i ignoruje uwagi graczy licznie pojawiające się na forum. Mam jednak wrażenie,że Adm. forum również traktuje po macoszemu i jedynie jako miejsce ogłoszeń pręgierza zaczęła używać.

Gratulacje za przejście do kolejnej epoki Wiktor.

13

Tuesday, 10.11.2009, 17:50

pierwsze wrażenie - kopia 5e....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

14

Tuesday, 10.11.2009, 17:54

Prawie takie same, ciekawe jakie zmiany wniosą techy...

15

Tuesday, 10.11.2009, 17:55

Właśnie podobno techy są extra. Viktor pochwal się to zaszczyt :P.

16

Tuesday, 10.11.2009, 21:12

O tym wlasnie mowie, 4 miechy siedzenia i dlubania w nosie i odliczania 600h... 550h... 500h... Jedyne urozmaicenie od ogladania cyferek to wyprawy. No bo co innego mozna robic w ciagu miesiaca, kiedy buduje sie sam glowny! Innych wiosek sie nie rozbudowuje, bo i tak pojda z dymem, walczyc nawet gdyby bylo z kim to nie ma czym, budowac nie ma co, bo kolejka siega dlugich tygodni... nic tyko wyprawy i obserwowanie cyferek...
I tak przez pare miesiecy. Fascynujace.
Dla mnie gra umiera śmiercią agonalną już od 4 epoki właśnie z tych
powodów największa grywalność to 2 i 3 epoka tam można sobie jeszcze
pograć ale dalej to już farsa .Tak to wygląda jak by komuś inwencji starczyło tylko na rozruch gry i na nic więcej .A już genialny jest sam rozwój bohaterów i te ilości punktów do zdobycia a na dodatek straty na nie udanych wyprawach na lokacje .Ktoś popełnił wiele błędów jeżeli chodzi o cały system dalszego rozwoju. Z ta grą już nic się nie da zrobić, możemy tylko liczyć ze jakaś konkurencyjna firma wypości coś w tym stylu i nie będzie to taki bubel.Dlaczego jeszcze gram? Bo niestety nie znam języka niemieckiego,angielskiego przez co skazany jestem na wyroby rodzime a one są jakie są czyli z znakiem TERAZ POLSKA. hehehehe

17

Tuesday, 10.11.2009, 21:26

Czy ja dobrze rozumiem, ze zeby postawic osadnika w stolicy musi byc 21 lvl? Bo jak dla mnie to juz nie jest porazka, to jest kleska. Ktos powie, z nikt nie kaze budowac w stolicy, ale niech mi ta osoba powie gdzie beda bonusy jak zmienie epoke.
mi wyszlo ze wystarczy w stolicy 14 poziom i mozna wystawic osadnika ;)

wystarczylo zapytac o bazowe wydobycie surowcow, zamiast krzyczec ze potrwa to 4-5 miesiecy ;)

jedyne co jest niemozliwe w 6 erze to zaliczenie bossow 8)

18

Tuesday, 10.11.2009, 22:34

A możesz dać choć nazwy bossów? Bo większosć jest ciekawa :P

19

Wednesday, 11.11.2009, 09:04

szczerze mówiąc to spodziewałem się czegoś lepszego, a nie kopi jednostek z 5 epoki
wyobrażałem sobie ze będą jakieś podniebne krążowniki itp. które śmiało w pojedynkę zniszczę 10 czołgów
np hp 1000, A 300, AA 200, Def 100, ini 500, + regeneracja 30 :P i masakrycznie duży upkeep

innymi słowy spodziewałem się rewolucji po 6 epoce

puki co to nie czas na marudzenie i narzekanie bo może techy wprowadzą jakieś fajne zmiany

czekamy na nie z niecierpliwością :)
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

GieniO

Początkujący

Postów: 12

Skąd: k-ce

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 11.11.2009, 09:33

standardowo wszyscy narzekają X(
nie jest źle mi się podobają te jednostki :P techy dużo zmienią pewnie jeszcze :thumbsup:
każda epoka jest trudniejsza i to jest normalne i logiczne :)
farmić co się da