Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 11.11.2009, 09:48

Nie jest zle, ale spodziewalem sie czegos wiecej. Dotychczas kazda epoka wnosia do gry cos nowego, kazda byla tak na prawde inna gra. Tymczasem e6 wydaje sie byc li tylko kalka e5 z nieco zmodyfikowanymi parametrami jednostek. W gruncie rzeczy wydaje sie jednak, ze zbyt wiele sie od wspolczesnosci nie rozni. Odnosze wrazenie, ze weny tworczej stardzylo tylko na 5 epok.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Wednesday, 11.11.2009, 10:14

To praktycznie te same jednostki co w 5 epoce, tylko zmieniona nazwa i statsy lekko podrasowane... Że się tak wyrażę... to lepiej już zostać w 5 epoce, niż pchać się wyżej...

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Wednesday, 11.11.2009, 13:21

Mało te jednostki surówki zabierają.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

24

Wednesday, 11.11.2009, 13:34

6 epoka to pierwsza rzecz ktora mi sie nie spodobala w tej grze

no moze druga bo pierwsza byl czlowiek ktory bez problemow/strat zalatwial ostatniego bosa w e5 i przy odrobinie farta byl w stanie zaliczyc pozostalych bosow

wracajac do e6 to grafika slaba; nazwy jednostek slabe; i spodziewalem sie czegos innego jesli chodzi o statystyki jednostek
kazda epoka wprowadzala cos nowego a tu wydaje mi sie ze nie bedzie zadnej rewolucji

proponowal bym mozliwosc przemieszczania wojsk pomiedzy miastami nawet gdy sa one oblegane
teleportacja do przyszlosci jak najbardziej pasuje ;)
przy takich czasach budowy to juz przydalo by sie miec wieksze mozliwosci ochrony swoich wiosek

25

Wednesday, 11.11.2009, 14:21

wiecie co troszkę mnie to wszystko śmieszy ;)

cyt.: "grafika słaba, nazwy słabe..."

jak rany a co za różnica jaka jest grafika i nazwy ? O staty chodzi. O koszty produkcji, a Wy się obrazkami przejmujecie......

ikonka wypasiona nie będzie walczyć :P

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Wednesday, 11.11.2009, 15:50

A możesz dać choć nazwy bossów? Bo większosć jest ciekawa :P
Bestia, Astaroth, Władca Lasu, Odyn i Azazel
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

27

Wednesday, 11.11.2009, 15:52

aha, a po co bossowie?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Wednesday, 11.11.2009, 16:24

żeby było nad czym kombinować ;)
gdzieś trzeba chodzić na lokacje i dropić :P
lepiej się pytaj po co ołtarz ;)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

29

Wednesday, 11.11.2009, 16:54

A może po przyszłości będzie kolonizacja kosmosu? Coś na kształt a2 z BW :)

30

Wednesday, 11.11.2009, 23:16

wiecie co troszkę mnie to wszystko śmieszy ;)

cyt.: "grafika słaba, nazwy słabe..."

jak rany a co za różnica jaka jest grafika i nazwy ? O staty chodzi. O koszty produkcji, a Wy się obrazkami przejmujecie......

ikonka wypasiona nie będzie walczyć :P


Nie jest to gra tekstowa i jakby nie było wyglad też jest ważny...oczywiscie licza sie staty ale jakby zamienić armie na postacie z Kubusia Puchatka to wierz mi szybko skonczylbys gre...chyba, ze lubisz Kubusia :P

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 12.11.2009, 00:15

Ja lubie Kubusia :<
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

32

Thursday, 12.11.2009, 15:44

Uspokójcie się z tym spamowaniem, ślicznie proszę ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (12.11.2009, 18:53)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Thursday, 12.11.2009, 15:58

Mech ma specjalny rodzaj ataku, tylko są z nim 2 problemy. Po pierwsze nie ma obrazka, po drugie nie jest zaimplementowany :)
Obrazek powinien pojawić się na dniach, implementacja jutro.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

34

Thursday, 12.11.2009, 16:21

Tylko po co to skoro i tak nie gracz skasowal konto.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Thursday, 12.11.2009, 17:10

Pamiętam jak pierwsze osoby które przeszły do 2 epoki kasowały konta. Gdybyśmy się na niej zatrzymali z tego typu powodów, to nie byłoby pozostałych epok :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

36

Thursday, 12.11.2009, 17:13

ale może coś wprowadzicie aby zachęcić ludzi do dalszej gry?
bo jak na razie spora część użytkowników siedzi tu z powodu poznanych osób i nawiązanych znajomości....... po za tym coraz częściej gracze z TOP odchodzą.......

jerzys

Nierejestrowany

37

Thursday, 12.11.2009, 19:54

Wydaje mi sie ze powinna byc jakis latwiejszy sposob expienia na lokacjach
spore nadzieje wiążę z eventami klanowymi

widziałbym to tak:
do specjalnej lokacji udają się wszyscy glowni herosi z klanu.
jak wygrają to są bardzo zadowoleni (drop / exp) :)

38

Thursday, 12.11.2009, 20:40

Wydaje mi sie ze powinna byc jakis latwiejszy sposob expienia na lokacjach
spore nadzieje wiążę z eventami klanowymi

widziałbym to tak:
do specjalnej lokacji udają się wszyscy glowni herosi z klanu.
jak wygrają to są bardzo zadowoleni (drop / exp) :)


Odkrycie Ameryki :) normalnie dla mnie szok nie spodziewałem sie :> ze to moze byc az tak proste :|
sorki ale ak czytam jak ktos po raz kolejny "odkrywa Ameryke " to sie nie moge powstrzymac ...
ju dawno na Forum padały podobne pomysły i propozycje tylko jakoś tak mijały bez echa ...
..........

pozwole sobie skomentować powyższy post "Zima po raz kolejny zaskoczyła drogowców" - stan epoki 6 ej "nie zaimplemnentowano" swiadczy o tym ze Autorzy nas olewaja puszczają na rynek niedoróbe licząc ze mały exp na lokacjach , mała ilość czarów z 4 i 5 ej epoki ( są jakieś z piątej ?? )powstrzyma graczy od przechodzenai dalej aż skończą "implementacje" ....
i tak naprawde wciąż gramy na wersji beta gry która nie została jeszcze ukończona ... i taka jest prawda o TE , a mogłoby być tak pięknie :(
poprosze o jakieś deklaracje , będą te iwenty klanowe w tym roku jeszcze czy moze to taka "miejska legenda" jak krokodyl - ludojad pod Nowym Jorkiem albo czarna wołga ???

39

Thursday, 12.11.2009, 21:24

Jeszcze momencik jeszcze chwileczka i już będą eventy, najszybciej spodziewanym będzie ten poniżej:

III. Twórcy zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania gry w dowolnym momencie.
W szczególności podstawą do podjęcia ww. decyzji mogą być:
brak kont premium na serwerze,
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

40

Thursday, 12.11.2009, 21:28

Ewenty już po części są (tak wynika z opisu)...tyle, że nikt ich nie widział...tak jak tych super czarów na urodziny a zwykły syf się pojawił...z drugiej strony czego się można było spodziewać...od 4 ery ostro narzekamy i tyle...przy okazji porównywanie przejscia z 1e do 2e, do przejscia z 5e do 6e, nadaje się na żal.pl, to tak do postu Konrada...