Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 12.11.2009, 08:29

koniec gry

zycze wszystkim przyjemnej zabawy

pozdro

Viktor

2

Thursday, 12.11.2009, 09:29

6 era ciezka?

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 12.11.2009, 10:24

Kolejny gracz z TOP odszedł z gry, który inwestował w Waszą firmę przez długie miesiące.
Siebie kilka tygodni temu nie liczę, bo do TOP nigdy nie należałem, ale przed chwilą odszedł jeszcze Kramer. A w TOP i tak jest kilka kont już nieaktywnych od jakiegoś czasu, którzy po prostu tutaj się nie pożegnali.

I co droga administracjo? Dalej macie to gdzieś, zawsze Wy macie rację, a gra jest cacy, tylko gracze są do d**y i nie mają racji w swoich uwagach?

Ja sobie chętnie dalej pośledzę Wasze losy i losy tej gry. Fajna była... albo raczej BY była...

//+1 za wulgaryzm.
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (12.11.2009, 15:40)


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 12.11.2009, 14:19

Tak, tylko to nie było takie odejście z gry jak twoje Prop - czyli oddanie konta, tylko skasowanie go - co jest zdecydowanie poważniejsze - można było się urlopować i kiedyś wrócić...), niegdyś DrWho - przeszedł do 3 epoki, i skasował konto - tak jak w tym przypadku... szkoda gracza, szkoda konta.

Z swojej strony dziękuję za wspólną grę Viktor.

5

Thursday, 12.11.2009, 14:48

Viktor mogłeś chociaż podać techy :D. A tak po za tym dlaczego kończysz?>

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (12.11.2009, 15:32)


6

Thursday, 12.11.2009, 15:34

Prawdopodobnie on nie jest ostatnim opuszczającym TE z topki.

Dla wyjaśnienia : 4 epokowy boss chodzę tam od miesiąca bez przerwy z takimi efektami mniej więcej:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ed17512a19

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9ae479a634
Kamienny krąg poziom 5 : epoka min.4 60/109
(no chyba, że się mylę)
...może to dlatego ludzie mają dość?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (12.11.2009, 15:48)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 12.11.2009, 15:36

Bo to boss z 3ep i taki drop tam właśnie jest... 3ecio epokowy;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Thursday, 12.11.2009, 15:37

po za tym Mamba chodź na Fenka tam dropi :D.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 12.11.2009, 15:47

Mamba, to jest boss z 4 epoki, ale drop jest jak na tym z 3 epoki (różni się obstawą). ;) Zdecydowanie lepiej dropi na królowej, albo innych lokacjach 4-epokowych :P

10

Thursday, 12.11.2009, 15:48

po za tym Mamba chodź na Fenka tam dropi :D.
właśnie że nie na Fenku najlepszy drop jaki miałem to NYD.....

a tak w ogóle Viktor dzięki za wspólną grę

11

Thursday, 12.11.2009, 15:49

Królową zaliczyłem dziesiątki razy. A Attyla daje więcej expo. Chociaż i tak żałosne.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Thursday, 12.11.2009, 18:02

Viktor, szkoda że kończysz grę. Władowałeś w tą grę sporo kasy, która się zmarnowała. No nie oszukujmy się. Ile grasz z KP ? Zakładam że poszło ponad 500 (jeśli nie więcej) zł. Szkoda że odchodzisz, lecz pragnę ci podziękować na temat 5 ep. Kiedy nikt inny nie chciał odp :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 12.11.2009, 18:22

Viktor mogłeś chociaż podać techy :D. A tak po za tym dlaczego kończysz?>
kto podaje ten podaje ;)

a szkoda Viktora, szok
niestety od czasu zmiany upkeepu w 3e i droprate biżu Czas wojny został w zasadzie zapomniany
mamy listopad a w rodemap na 2009 jest taki element ;)

na mnie przyjdzie czas zapewne z końcem stycznia, jak nie wcześniej ;)
7 ) [ częściowo wprowadzone ] Klanowe eventy (niespodzianka)

na 39 lvl poprawa czegokolwiek jest bardzo trudna, nawet lvl, chyba, że się ma człowieka i chodzi na Sama,
bida z nędzą Pani i Panowie

na mnie przyjdzie czas zapewne z końcem stycznia, jak nie wcześniej :)
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (12.11.2009, 18:31)


14

Thursday, 12.11.2009, 21:51

Czy ktokolwiek jeszcze wierzy w to ze twórcom jeszcze na czymś zależy ,najchętniej to by już zamknęli interes bo na nic nie ma a już napewno nie na zmiany.Zauważcie jakie półtora roku temu były wypowiedzi że poprawimy ,zrobimy to czy tamto a po jakims czasie, bo to tyle godzin roboty a bo trzeba by zmienić iles tam procent komend i nie ma tylu programistów .Jednym słowem to równia pochyła prowadząca do wyłaczenia gry.

15

Friday, 13.11.2009, 09:34

Ale powiało pesymizmem :P

A nie pomyśleliście, że obecnie nikt nic nie pisze na forum, bo jest zajęty pracą nad kodem? Zamiast poprawiać grę ad hoc, bo są narzekania, może postanowili siąść i skończyć eventy klanowe, bo ich wprowadzenie na pewno zadowoli wszystkich?

Inna sprawa - gdyby nie było takich narzekań i płaczów po zmianach, które swego czasu wprowadzano, sytuacja wyglądała by też pewnie inaczej. A tak jest ta obawa przed zmianami w jednostkach, że i tak cokolwiek zostanie zmienione, to będą głosy, cytuje "źle, po co ruszać, banda nierobów" koniec cytatu.

A przecież sami dobrze wiecie, że pewne zmiany są potrzebne. Tyle, że dopóki nie będzie pewności, że na pewno nie zaczną się nowe narzekania, ciężko jest cokolwiek zmienić.

PS - wg twórców 6 epoka miała być najtrudniejsza. Obawiam się jednak, że przez to mogła wyjść trochę mało grywalna :P Ale nie widziałem techów ani wyzwań, także tutaj oceniać tego nie będę :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


16

Friday, 13.11.2009, 09:37

kruczy ja widziałem techy i to jest tak, że każda jednostka będzie o wiele lepsza.
Co do lokacji to niektórzy bossowie mają po 700 aa :P. No to chyba all wyjaśnia :D.

17

Friday, 13.11.2009, 10:40

Moze wlasnie spelnia sie przepowiednia naszej kochanej wiedzmy ( ;) ) Thorgi, ze ktoregos dnia latanie u hero okaze sie przeklenstwem?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

18

Friday, 13.11.2009, 13:51

No tylko szkoda, że jak nawet będzie nielotem to i tak po nim :D.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Friday, 13.11.2009, 21:37

Zaczyna się smutna prawda. Boh dostaje ogromny minusowy exp, łatwo go zabić wniosek - od teraz nasz bohater będzie się nudził w odwodach :)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

20

Friday, 13.11.2009, 22:40

Ale wtedy można nabić mu 200 lecenia i zawsze coś zdziała ;)