Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.11.2009, 20:18

Klan

Witam.. od jakiego lvl miasta.. można zakładać klany ? z góry dziekuje za pomoc :)

2

Friday, 13.11.2009, 20:19

Buahahaahaha to się zakłada od levelu bohatera!!! :p 3

3

Friday, 13.11.2009, 20:27

Buahahaahaha to się zakłada od levelu bohatera!!! :p 3
nie wiem co w tym śmiesznego? ktoś nowy może nie wiedzieć.....

klan można założyć od 3 lvl głównego bohatera i jak się nie mylę trzeba mieć premium do tego.....

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 13.11.2009, 20:54

tutorial zanim zaczniesz komentowac cos na forum kolego

edytka : sor pomylilem nicki :wacko:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 13.11.2009, 23:41

Wszystko wyjaśnione w tutku... zamykam.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Saturday, 14.11.2009, 00:48

Arnii, nie przejmuj się :) Jakbyś usłyszał to samo pytanie po raz setny, to wierz mi - też zaczniesz się smiać :D To nie było nic osobistego.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0