Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 15.11.2009, 22:11

armia nie opusciła atakowanej wioski...

juz drugi raz tak mam,wiec raczej nie pomyłka,zainicjowano atak na jedna z wiosek,wysłałem bohatera z armia i surowcami do są siedmniej wioski i okazało sie że jednak był poczas ataku:((((

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 16.11.2009, 09:05

Nie rozumiem, najpierw wysłałeś bohatera na atak, potem chciałeś go wysłać z surowcami i okazało się (słusznie), że nie możesz, bo nadal nie skończył się tamten atak? Opisz może dokładniej co zrobiłeś, jaki był oczekiwany rezultat i czym się różnił ten, który otrzymałeś.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 16.11.2009, 10:08

Wioska byłą atakowana czy oblegana?
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Tuesday, 17.11.2009, 00:32

wioska był atakowana(grabiez)wysyłam bohatera z armia do innej mojej wioski,z surką,ale okazuje sie że nie poszedł i dostał baty

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 17.11.2009, 00:34

A nie było tak, że kazałeś wszystkie konie przewieść, nie miał za co forsownego zrobić a ty nie zwróciłeś uwagi?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Thursday, 19.11.2009, 21:48

kurde jestem "pewien" że widziałem odliczany czas do dojścia do sasiedniej wioski,ale nie jestem nieomylny i moze tak było jak piszesz...lub i co innego,bede uważnie przygladał sie co bedzie w takich sytuacjach i odświeże jak by co...