Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 16.11.2009, 21:23

Wojna Obleg i INFORMACJA !!

Arcyżule znow ruszyły na wojne, tak tak , nasz spokojny klan został zaatakowany
przez SSGU-Surykatki
tak to my zostaliśmy zaatakowani
Slash wodz Surikatek pomimo
"Krwiożercze Surykatki związane są z klanem SSGU-TE, zatem obowiązują nas wszystkie:
- ustalenia,
- wojny,
- przymierza"
zerwał pakt o nieobleganiu ...
obleg zakonczył sie tak ...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=da7ce07a92

teraz my nie czujemy się związani paktem z SSGU - Surykatki i odpowiadamy na ich atak
pozostałe klany prosimy o niewtrącanie sie - my szanujemy pakty i przymierza ale oblegu na nasz Klan nie pozostawimy bez odpowiedzi ...

2

Monday, 16.11.2009, 22:42

Czy Ty człecze brałeś lekcję u Goebbelsa? Przytaczasz stronę klanu, zgodną z prawdą. Zgadzam się.

Jednak w retoryce swej przypominasz mi Jarosława K., żonglujesz faktami a nie je przytaczasz.

Zaatakowaliśmy klan żelowy, zgadzam się. Nie ma tu jednak mowy o łamaniu paktów, gdyż Święty Wacek wystosował mi piękne orędzie do surykatek o mniej więcej takiej treści: nie ma między nami paktów żadnych zatem nic honorować nie będziemy.

Zatem nie skaml i nie stawiaj się w roli poszkodowanego.

3

Monday, 16.11.2009, 23:55

Nie skomlimy.
Nie chodzi o sama agresję na nas a jedynie o to, by reszta wiedziała, że nie my ruszyliśmy a na nas ruszono.
Temat jest po to, by przypadkiem ktoś porywczy najpierw wiedział o co chodzi.

Nie stosujemy agresji wobec koalicji, tak jak ustalałem wielokrotnie z jej dowództwem i tego się trzymam.
Moja informacja poszła do Ciebie owszem, ale poszła informacja, nie obleg.
Jakbyśmy to my zaczęli to pewnie pisałbyś inaczej.

Zaatakowaliście Wy. I to Wy poniesiecie konsekwencje. Ale tylko Wy.

4

Tuesday, 17.11.2009, 07:44

Czy Ty człecze brałeś lekcję u Goebbelsa? Przytaczasz stronę klanu, zgodną z prawdą. Zgadzam się.
Jednak w retoryce swej przypominasz mi Jarosława K., żonglujesz faktami a nie je przytaczasz.
Zaatakowaliśmy klan żelowy, zgadzam się. Nie ma tu jednak mowy o łamaniu paktów, gdyż Święty Wacek wystosował mi piękne orędzie do surykatek o mniej więcej takiej treści: nie ma między nami paktów żadnych zatem nic honorować nie będziemy.
Zatem nie skaml i nie stawiaj się w roli poszkodowanego.
nie stawiam sie w roli poszkodowanego :P
za Goebbelsa sie nie obraże bo mistrzem propagandy był ale za Jarosława K. to chyba do Thorgi powinienem zgłosic obraze :] ..
nie żongluję faktami , stwierdzam fakty .. to my zostaliśmy zaatakowani przez was ... i nie płaczemy z tego powodu :]

5

Tuesday, 17.11.2009, 10:06

robertpkt:
Goebbels był wirtuozem propagandy, równocześnie był nazistą i zwolennikiem metod Hitlera. Osobiście bym się obraził, kwestia przekonań :). Odnośnie JK, nawiązałem tylko i wyłącznie do retoryki Jego.

przenajświętszy:
Jeśli ktoś będzie porywczy, to pisanie na forum nie pomoże. Wszyscy zainteresowani wiedzą jak wygląda sytuacja. Gdybyś nie pisał o braku paktów, nie byłoby kwestii. Co do Twojego zarzutu odnośnie "Jakbyśmy to my zaczęli to pewnie pisałbyś inaczej." nie pisałbym na forum, szkoda go zaśmiecać takimi banałami, po prostu robiłbym swoje.
Sam to zacząłeś pisząc o braku paktu.

6

Tuesday, 17.11.2009, 10:40

Bałem się, że polecą mocniejsze słowa - ale jak widzę, da się kulturalnie (no w miarę...;p) pogadać o swojej własnej wojnie. Proszę, byście nie przekraczali tej cienkiej granicy na forum. Rozumiem emocje, ale proszę rozładowywać gdzie indziej.

Póki co nieźle Wam idzie :D


PS. Jeśli porównuje się tylko i wyłącznie umiejętności propagandowe Goebbelsa, to nie widzę tutaj nic obraźliwego - jego manipulacyjne zagrania były odpowiednio skonstruowane i trafiały na podatny grunt, stąd ich skuteczność. Niejeden obecny marketingowiec by chciał tak umieć ocenić sytuacje (vel ją sobie przygotować) :)
Co innego jeśli całą osobę porównujesz do któregoś z Nazistów, włączając w to sugestie, jakoby był zwolennikiem wizji świata Hitlera. Wtedy to nawet pod offence by podchodziło, przy odpowiedniej konstrukcji ;P

Mam nadzieję, że rozumiecie różnice :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


7

Tuesday, 17.11.2009, 12:44

robertpkt:
Goebbels był wirtuozem propagandy, równocześnie był nazistą i zwolennikiem metod Hitlera. Osobiście bym się obraził, kwestia przekonań :). Odnośnie JK, nawiązałem tylko i wyłącznie do retoryki Jego.

nie przeginaj :/ nie mówimy o przekonaniach tylko metodach i propagandzie, pisałes o Goebelsie w kontekscie propagandy i tak to odebrałem a teraz piszesz jakobym był zwolennikiem nazizmu, to jest manipulacja :P godna sprzedawcy cudownych maści na porost włosów, od kurzajek i odczyniania uroków...
a zdolności retorycznych jakoś nie widze u JK i zadnym jest dla mnie wzorem czy autorytetem ...
emocje hmm żadnych oprócz dobrego nastroju ;)

---------------