Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Wednesday, 18.11.2009, 09:10

Szarża na 0.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2bd284f67f

No więc jak tu widzicie szarża wpadła Tygrysim, mimo że nie mieli co robić.
Proponuje by w takich sytuacjach szarża nie występowała :) [ kiedy jednostka szarżująca w nic nie może trafić]
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

2

Wednesday, 18.11.2009, 11:31

To nie jest dobry pomysł.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, 18.11.2009, 12:36

byl ten tamet poruszany juz i tak ma zostac. dzieki temu widac ze szarza wychodzi tzn ze jednostki wchodza w szarze.

zmieniajac to byloba by niepotrzebna ingerencja w kod a blad w/w jest tylko wizualny i dla niektorych odbierany jako blad a dla niektorych jako informacja ze jednostki weszly w szarze.

4

Wednesday, 18.11.2009, 14:38

Dla mnie zaden blad. Szkoda roboty. Przeciez szarza wchodzi, a ze przez modyfikator jest mnozone 0? No coz... liczba jak kazda inna...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Magister

Intermediate

  • "Magister" started this thread

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 18.11.2009, 20:21

Baldr, ja tego nie umieściłem w dziale błędy.
Po prostu mnie to ciekawiło i przy okazji wrzuciłem propozycje, można zamknąć jak nie.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.