Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 19.11.2009, 23:53

Najlepszy kawał jaki znasz

W tym temacie dla rozrywki umieszczajcie kawały powiedzonka i śmieszne wypowiedzi :rotfl:
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

2

Thursday, 19.11.2009, 23:59

Na ulicy zepsuł się hydrant i leje się z niego woda.
Przyszedł fachowiec, który kluczem francuskim zakręca zepsuty zawór. W tym samym czasie z przeciwnej strony ulicy nadchodzi pijaczek mocno zataczając się na boki. Wreszcie podchodzi do fachowca i mówi:
- Pppanie, przestań pan kręcić tą ulicą bo nie mogę utrzymać równowagi!
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 20.11.2009, 00:00

Nie mam poczucia humoru więc was to nie rozśmieszy.

-Otoczyli nas !
-To świetnie, zaatakujemy ze wszystkich stron.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

4

Friday, 20.11.2009, 00:05

Rolnik i jego żona leżeli sobie w łóżku. Ona szydełkowała, on czytał gazetę. W pewnej chwili odłożył gazetę i spytał:
- Wiedziałaś, że ludzie to jedyny gatunek, którego samice są w stanie odczuwać orgazm?
Żona uśmiechnęła się zachęcająco i spytała:
- Naprawdę? Udowodnisz?
Rolnik odpowiedział:
- Jeśli chcesz...
Po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś. Wraca po 30 minutach i mówi:
- No więc krowa i owca na pewno nie mogą, natomiast świnia kwiczała w taki sposób, że nie jestem pewien...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 20.11.2009, 00:09

Czy deszcz pada, czy to rosa? Nie! To żonie kapie z nosa!
W uszach szumi, w głowie dudni, jakby wpadła gdzieś do studni.
Oczy mętne,w gardle chrypa, dopadła ją świńska grypa!
Ja też się już gorzej czuję więc kurację zastosuję.
By wirusa zlikwidować, trzeba zacząć się kurować.
Już mikstury namieszane, w barku są przygotowane.
Jest Martini z oliwkami i spirytus jest z wiśniami,
a do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem.
No i jeszcze Brendy z colą, dobra jest gdy zęby bolą.
By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną.
A do tego jeszcze rum, by wyleczyć w głowie szum.
A na katar prosta sprawa, w Żubrówce się moczy trawa.
Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby.
Kiedy wszystko to wypiję, to bakcyla wnet zabiję.
A na koniec zrobię grzańca i załatwię tym skubańca!
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

6

Friday, 20.11.2009, 00:17

To fakt, że mężczyzna przez większość czasu używa do myślenia członka. Ale czyni tak tylko po to, aby móc porozumieć się z kobietą.
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

7

Friday, 20.11.2009, 00:18

Jeśli wydaje ci się że rozumiesz już kobiety to masz racje, wydaje ci się.
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 20.11.2009, 00:32

(P)olak, (R)usek i (N)iemiec opowiadają o wojsku.


(R) - Nasze samoloty są WIELKIE możemy urządzać szkolenia w trakcie lotu.
(N) - Nasze są tak GIGANTYCZNE że jak wieziemy drużynę futbolową to ona ćwiczy na stadionie podczas lotu.
(P) - A ja wam opowiem historię. Ja jako, pilot leciałem spokojnie aż nagle jakieś dziwne turbulencje. Poleciłem żeby drugi pilot zobaczył co się stało. Wsiadł w malucha i jedzie 30 km/h, zobaczył i wraca. Poleciłem mu zobaczyć drugie skrzydło. Jedzie 30 km/h, zobaczył i wraca. Opowiada, a turbulencje nadal są. Wsiadłem w merca, i jadę 70/h, zobaczyłem i wróciłem. Zajęło to mi 2 godziny.
(N)+(R) - Co zobaczyłeś Ty i pilot ?
(P) - Jakiś kretyn włazu nie domknął i do naszego samolotu wleciał samolot Ruski i Niemiecki.



A to już autentyk ze szkoły.

Graliśmy w grę, polegającą na tym że odmienionym głosem (wyższy, niższy) innym niż normalny, z zamkniętymi oczami trzeba odgadnąć kto mówi. O to przykład.

-37
-A czemu nie 73 ?
-Bo tak !
- O to taką odpowiedź to tylko Maciek.
itp, itd.
A jak przyszło do mnie to:
- 33
- A czemu nie ... o to na pewno ty Bartek. :D

Może i nie śmieszne, ale przynajmniej wiadomo co koledzy o tobie myślą :P
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

9

Friday, 20.11.2009, 19:58

Lekko nawiany pan jedzie autobusem. Straszny ścisk. Po chwili pyta pasażera stojącego obok:
- Proszę pana jest straszny tłok, a ja muszę się załatwić. Myśli pan, że jak naleję temu tu obok do kieszeni to poczuje?
- A pan poczuł?
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 20.11.2009, 22:41

Kto stworzy większą działkę ?

1. Inżynier ?
2. Filozof ?
3. Matematyk ?

Matematyk. Inżynier stworzy kwadrat. Filozof idealne koło. Matematyk ustawi byle jak, wejdzie i powie że jest na zewnątrz.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (21.11.2009, 00:39)


11

Friday, 20.11.2009, 23:22

miki, jeśli chcesz tutaj wklejać kawały to używaj opcji edytuj - multiposty także tutaj są karane ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Tuesday, 01.12.2009, 21:31

Listonosz odchodzi na emeryturę. Mieszkańcy jego rewiru postanowili go pożegnać, każdy na swój własny pomysł. Przychodzi do pierwszego domu, otwiera facet, bierze listy i wręcza mu czek na 200zł. W drugim domu dostaje pudełko kubańskich cygar, w trzecim butelkę dobrej whisky. Przychodzi do czwartego, otwiera mu odziana skąpo, ponętna blondynka. Patrzy na niego kocim wzrokiem i zaciąga do sypialni. Jeden, dwa... pięć orgazmów. Po wszystkim kobieta przygotowuje mu wspaniały obiad. Na sam koniec podaje mu kawę i banknot dziesięciozłotowy. Facet zdziwiony drapie się po głowie:
- To, co pani dla mnie zrobiła było wspaniale, ale po co mi te dziesięć złotych?
- Zastanawiałam się, co panu dać w związku z odejściem na emeryturę. W końcu mąż powiedział:
- Pier***ol go. Daj mu dychę...
- A posiłek sama wymyśliłam...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

13

Thursday, 17.12.2009, 20:11

Hermetyczne:
Wchodzi informatyk do baru, pokazuje barmanowi srodkowy palec i mowi "cztery piwa!"

Dla informatyka/automatyka odpowiedz na szekspirowskie pytanie jest oczywista: 2B | ~2B= FF

I stare jak Halloween: Dlaczego automatycy/informatycy myla Haloween z Bozym narodzeniem? Bo 31oct =25dec

I na koniec kilka domen wyszukanych w internecie:
Strona "Who represents?" o niewatpliwie wiele mowiacym adresie http://www.whorepresents.com
Strona "Experts Exchange" http://www.expertsexchange.com
Strona "Pen Island" http://www.penisland.net
Therapist finder http://www.therapistfinder.com
Mole Station Native Nursery http://www.molestationnursery.com
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Baldr" (18.12.2009, 22:36)


masek84

Początkujący

Postów: 7

Skąd: Przasnysz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 18.12.2009, 09:19

Dlaczego nie mozna spac na scianie?

Bo sie kocyk zsuwa :P

15

Saturday, 19.12.2009, 00:23

Facet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni:
- Mietek, zjesz śniadanie?
Facet wali się w łeb i mówi:
- A... Mietek.




Jak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom?
1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł.
2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknąć drzwi.
3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach.
4. Ocenić sytuację:

A. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości.
B. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu.
C. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego.
D. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania.
E. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi.
F. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń.
G. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki.
H. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr.
I. Jak mówią, że przetestowali różne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży.
J. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu.
K. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego.
L. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu.
M. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu.
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

16

Thursday, 24.12.2009, 15:25

Rzecz dzieje się na Syberii. Spotyka się 2 kumpli na rzece nad wybitym przeręblem i zaczyna się rozmowa:
-Misza, czy Ty rozum straciłeś? 50 stopni mrozu , a Ty beż uszanki?
-Griszeczka ja nie noszę uszanki od chwili, kiedy wydarzyła mi się ta tragedia przez czapkę.
-Jaka tragedia?
-Z tydzień temu łowiliśmy rybki na rzece, tak jak dziś. Przyszedł Saszka i spytał: Kto się chce napić darmowej wódki?.A ja nie usłyszałem.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 25.12.2009, 19:32

Idą sobie Amerykanie po lesie. Nagle drogę przecinają im Rosjanie niosący martwego misia. Pytają:
- Grizzly?
- Niet. Strielali.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 26.12.2009, 10:31

2 ostatni post, a teraz spam ze spamem, bez spamu.

-Zobacz synku, pająk je biedronkę.
-A co to jest dronka ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

19

Tuesday, 29.12.2009, 09:10

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


20

Tuesday, 29.12.2009, 22:35

Do domu dopiero co poznanej kobiety wchodzi facet i widzi pięciu chłopców w wieku od 4 do 12 lat. Nagle słyszy:
- Bernard, ząbki! Bernard, koniec zabawy! Bernard, myjemy się i do sypialni!
- Który to Bernard? - pyta facet.
- Każdy z nich ma na imię Bernard - odpowiada kobieta, więc mówiąc do jednego, mówię do wszystkich. I oni już to wiedzą.
- Dobrze - mówi lekko zdziwiony facet. A jak chcesz z każdym z osobna pogadać, to co?
- To wołam ich po nazwisku.
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89