Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 20.11.2009, 21:20

Problem z wiadomosciami tekstowymi

Przy przesylaniu wiadomosci tekstowych mam komunikat:komunikat zbyt krotki,badz uzyto niedozwolonych znakow.Prosze o info-jaki ma byc ten komunikat,oraz jakie to sa w j.polskim niedozwolone znaki

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 23.11.2009, 08:28

A wpisany został temat wiadomości?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 23.11.2009, 16:22

wiadomość musi mieć co najmniej 3 znaki.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Tuesday, 24.11.2009, 11:41

Operator PW

To nie byla skarga,to bylo pytanie.Jezeli bede sie chcial skarzyc znam procedury.Jezeli nie chcesz na nie odpowiadac,nie odpowiadaj,pytanie bylo na ogole,na zasadzie-moze ktos wie.Mam nadzieje,ze sie zrozumielismy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 24.11.2009, 20:34

Nie bardzo rozumiem Twój post. Zapytałem, czy przy wysyłaniu wiadomości w grze wpisujesz temat wiadomości, gdyż komunikat, który zacytowałeś pokazuje się w przypadku, gdy jest on zbyt krótki.
Ten dział nie działa na zasadzie 'może ktoś wie', opisz dokładnej problem, zacytuj dokładnie komunikat który się pojawia, a na pewno poznasz przyczynę :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker