Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 21.11.2009, 21:03

wojna BC vs tuning wilki /psd

Prowadzone wojny:

I-W <=> BCn

(22.11.2009 h 23:59 - 06.12.2009 h 23:59)

w tym okresie wolno inicjować oblegi

warunki:

- nie palenie wsi

- nie niszczenie budynków (z wyjątkiem dyplomacji)

- nie stosowanie nalotów

- nie stosowanie maszyn oblężniczych

- sojusznicze klany I-W / BCn nie dołączają jeżeli nie zrobią tego sojusznicy przeciwnika

to oficjalne stanowisko - ale ja zwykle dawne wilki znowu walą w przysłowowiego h.......a i nie trzymają wcześniej ustalonych paktów (zresztą psd też) - bo z tego co wiem miał być pokój do końca roku.... ale po co ustalenia? lepiej wywołać wojnę BO TAK- lepiej zmienić nazwę klanu i wszystko wg. Was jest OK. a tak na marginesie - respect dla inwalidów że w ogóle się zapowiedzieliście z tą wojną.

2

Saturday, 21.11.2009, 21:12

Powinno być tuning BC, takie przemeblowanie robiliście,5 akademii i dalej braki w klanie, pewnie za mało czasu...poza tym warto uderzyć do słownika zamiast obrażać innych...popraw "h" na "ch"...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Davidossus" (21.11.2009, 21:18)


3

Saturday, 21.11.2009, 21:22

Davidossus - ja tu piszę że wy naruszacie ustalenia zawarte po dżentelmeńsku a ty mi piszesz o naszej reorganizacji.... nasza reorganizacja to odp. waszą zdradę

4

Saturday, 21.11.2009, 21:29

Żeby nie spamować niech ten temat będzie o wojnie. Może jakieś ciekawe linki? Miejmy nadzieję, ze się pojawią.

5

Saturday, 21.11.2009, 21:32

po to są ustalenia, zeby właśnie ten pokój "zerwać" w miare cywilizowany sposób

po za tym, nie ma już ani MW ani PSD i zaden z tych klanów nie zmienił nazwy, jak to sobie sprytnie wymyśliłes ;)
MW zawsze miało ścisły sojusz z PSD(poza momentem, kiedy mieli bardzo scisłą wojnę), wiec nie wiem czemu Ci się ten tuning nie podoba ;)

6

Saturday, 21.11.2009, 21:47

Karwek - rozpędź się a ściana się znajdzie........... "po to są ustalenia, zeby właśnie ten pokój "zerwać" w miare cywilizowany sposób" - jeżeli tak uważasz to nie ma sensu z inwalidami/psd/wilkami robić więcej ustaleń

7

Saturday, 21.11.2009, 21:55

mówiłem tu o ustaleniach co do tej wojny, czyli o tych wszystkich podpunktach, warunkach i innych

miało brzmieć jak: "ustalamy takie warunki, taki czas na wojne"

8

Saturday, 21.11.2009, 21:59

Karwek - sam stan wojny oznacza że zerwaliście ustalenia zawarte po stronie wilków jak i psd - rozumiesz sentencję czy nie?

jerzys

Nierejestrowany

9

Sunday, 22.11.2009, 00:29

Bardzo ładny post, będzie można tu linki wrzucać
Wszelka inna dyskusja jest nie na miejscu.

Kurcze, Czarna kompania będzie walczyć z klanem militarnie top 1, posiadającym najlepsze wsie na serwerze z 5, 4 i 3 epoki :)

Wszystkie farmy się o tym dowiedzą i będą dumne :)
"Czarna Kompania - to ten klan, MNIE odwiedzają regularnie ! :)"


PS.
Davidossus - małe sprostowanie.
To, że jedna z moich akademii nazywa się aka5 nie znaczy, że mamy pięc klanów.
Maksymalnie kiedykolwiek był klan główny i 3 akademie.

10

Sunday, 22.11.2009, 14:04

22.11.2009 h 23:59 - od tej godziny przypominam Inwalidzi inicjujemy oblegi ......

11

Sunday, 22.11.2009, 14:41

moglibyscie umowic sie ze wojna bez ochronek

a tak wszyscy wiedza kiedy wiec pierwsze dwa dni z glowy a pozniej polowanie



a bez ochronek bylo by ciekawiej dowolny wybor kontrowanie (umowic sie moze na maks 3-4 oblegi na klan)



a tak macie tyle tych warunkow ze gra wojowanie chyba juz nie jest az tak bardzo ciekawe

12

Sunday, 22.11.2009, 23:04

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=15339215&key=0cf78b2393 i powiedzcie mi kto tu sie nie trzyma ustalen?!!!! Bodex zastanowcie sie co mowicie

13

Sunday, 22.11.2009, 23:22

fall start- Konefeał ochronkę wam zrobił- nie dołańczamy do tego oblegu

jerzys

Nierejestrowany

14

Monday, 23.11.2009, 10:19

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0cf78b2393 i powiedzcie mi kto tu sie nie trzyma ustalen?!!!! Bodex zastanowcie sie co mowicie



Nadgorliwość gorsza od faszyzmu, Krzyś już dostał baty.
Przepraszam za mojego człowieka ...

jerzys

Nierejestrowany

15

Monday, 23.11.2009, 10:36

moglibyscie umowic sie ze wojna bez ochronek
a tak wszyscy wiedza kiedy wiec pierwsze dwa dni z glowy a pozniej polowanie
a bez ochronek bylo by ciekawiej dowolny wybor kontrowanie (umowic sie moze na maks 3-4 oblegi na klan)
a tak macie tyle tych warunkow ze gra wojowanie chyba juz nie jest az tak bardzo ciekawe
Klan top 1 a właściwie (militarnie) poza klasyfikacją walczy z o niebo słabszym klanem ... :)
Tu od środka wygląda to bardzo ciekawie ;)
Te warunki udało się wynegocjować, żeby to na rzeź nie wyglądało ... :)

Po tej wojnie (za dwa tygodnie) jeśli jakiś klan będzie miał ochotę powojować (z wyjątkiem ...-Wojennych, bo na ...-Wojennych z miesiąc nie będziemy mogli patrzeć) to my chętnie. Będzie ciekawie ...

16

Tuesday, 24.11.2009, 00:03

I tak każdy wie że najlepsza i najprostsza epoka względem militarno-ekonomicznym jest 3 epoka, a to 80% składu BC.

Punktacja nie odzwierciedla przecież siły militarnej ..

jerzys

Nierejestrowany

17

Tuesday, 24.11.2009, 00:11

Punktacja nie odzwierciedla przecież siły militarnej ..
Absolutnie nie odnosiłem sie do punktacji
oceniałem obiektywnie siłę armii przy starciach w oblegach, czyli 1/1

18

Tuesday, 24.11.2009, 11:51

Niema co tu duzo mowic niemamy szans bo wasza 3 era ktora sie kisi bog wie ile juz w 3 jest tak ogromna ze szok ponad 500 piechoty i 300 halek w jednej armii to naprawde duzo woja...powalczymy jak poprzechodzicie do 4 ery...

jerzys

Nierejestrowany

19

Tuesday, 24.11.2009, 13:15

poddajecie się ? nie wierze ...

a ta armia to od Krzysiola - on to ukisił i ma jeszcze dwa takie słoiki ....

20

Tuesday, 24.11.2009, 14:13

Nie poddajemy sie :P

to wy sie chyba podajecie bo przesliscie do defensywy tylko :P