Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

41

Friday, 27.11.2009, 20:24

Sunny, jak wy te oblegi zakładacie ?

naprawdę jestem pod wrażeniem ...

Sunny, co na to pocznę, moim zdaniem militarnie jesteście najsilniejszym klanem na serwerze.
Tak uważam.

42

Saturday, 28.11.2009, 00:37

Kolejny obleg na mnie...i tutaj zdziwienie albo się chłopaki pogubili albo...no właśnie Sergio na upór stworzył 4 armie (jakie to zaraz zobaczycie), gdzieś tam przewinęł się stado i bodex:
Kontry tylko dwie, więcej nie było trzeba:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7302ad735e
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=56b1bf31f0

Bez komentarza, kontry wszystko wyjaśniają.

Sunny, jak wy te oblegi zakładacie ?

naprawdę jestem pod wrażeniem ...


Jerzys a jak Wy zakładacie to widać powyżej....

43

Saturday, 28.11.2009, 00:41

Sergio na upór stworzył 4 armie (jakie to zaraz zobaczycie),

jakie bo nie widzę??

z tych raportów wynika tylko jedno mieliście dużo szczęścia że krowa trafił zakładającą armie......... ale na tym oblegi polegają liczy się szczęście ;)

44

Saturday, 28.11.2009, 00:46

Fakt widać dwie i to wystarczy...cud, że aż tak daleko doleciały...2 pozostałe były słabsze...no ale koniec spamowania...linki Panowie, linki jak sie macie czym pochwalić...

45

Saturday, 28.11.2009, 08:10

....dla podtrzymania ciekawej dyskusji.................
podobna sytuacja................

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d2a68de0d6
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=965fcd02ad

............. i teraz także bez komentarza.........
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "wASabi" (28.11.2009, 08:17)


46

Saturday, 28.11.2009, 10:23

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Pasiionek" (28.11.2009, 14:56)


47

Saturday, 28.11.2009, 11:17

Mówisz o cudzie Dawidossus że dobrze że Sergio doleciał aż na 2 rundy - a ja ci mówię że cud że krowa nie doleciał do mnie

48

Saturday, 28.11.2009, 15:46

Dobra proponuję mnie przepychanek słownych...ja również tego robić nie bedę a więcej linków...

49

Saturday, 28.11.2009, 17:41

"Jerzys przestań gadać głupoty jaki to z nas nie jest potężny klan bo prawda jest tak ze jak byscie umieli zakładac oblegi to byscie byli dla nas co najmniej rownorzednym przeciwnikiem." - Słoneczko- nie siej propagandy- jakoś jak były wilki łatwo wchodziliśmy w wasze ochronki- a i nie zakładaliście tak łatwo oblegów- bo obecnie byłe wilczki mają 100 % skuteczności - tak więc - jak byłe wilki nie potrafiły założyć oblega - to teraz lecą na 100 % skuteczności - czyżby "klikacze" i "boty" poszły w ruch?

50

Saturday, 28.11.2009, 18:08

Obserwując z boku przebieg wojny i analizując skuteczność zakładania oblegów przez IW a także skuteczność wzajemnych ochronek tegoż klanu wraz z koalicjantami, mogę stwierdzić z prawdopodobieństwem 99,9% że panowie równiutko jedziecie na botach aż serwer trzeszczy w posadach...gratuluję...uczciwego podejścia do gry... :thumbdown:

51

Saturday, 28.11.2009, 18:08

bo byłe wilki nie miały tylu ochroniarzy co maja teraz i to dobrych :P

a co do naszego wstrzeliwania sie w wasze ochronki najwidoczniej macie za mało ochroniarzy albo sa bardzo kiepscy :P

a poza tym mamy o niebo wiecej doswiadczenia niz wy:P
jak my wojowaliśmy to was jeszcze nawet na serwerze nie było :P

52

Saturday, 28.11.2009, 18:10

Bodex:
przestań w każdym poście insynuować, że IW boty, że IW nie gra uczciwie i lepiej zajmij się grą, bo wioski tracisz w takim tempie, ze może Ci nie zostać żadna do mikołaja
miało być bez wycieczek, same linki, na inne wnioski przyjdzie czas po wojnie


wtedy były inne cele, inny sposób walki, wszystko inne, może po prostu mamy więcej szczęścia? ;)

53

Saturday, 28.11.2009, 18:22

Prosba do Adminów o wyczyszczenie/skasowanie zbędnych postów wraz z moim bo śmietnik się robi...

54

Saturday, 28.11.2009, 22:12

Przykro mi - ale nie tego nie kupuję - tych waszych miłych opowieści o zmianie taktyki i naszych słabych ochroniarzach - a najlepsze - w poprzedniej wojnie taktyką psd były antyboty - praktycznie przed każdym końcem ochronki- w tej wojnie już nie mamy już anty botów - są niepotrzebne - macie panowie coś lepszego

55

Saturday, 28.11.2009, 22:18

Ta gra bez grafiki to jest jak jeden wielki wzór matematyczny i większość rzeczy da się wyliczyć. Oczywiście nie będę pisał co i jak bo nie będę ułatwiaj zadania konkurencji :D

Oczywiście myślenie jest meczące i w większości preferuje działania "na pałę",

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Saturday, 28.11.2009, 22:49

tak samo myślało mw w stosunku do psd - że ochronki na botach; że oblegi na botach - w tym czasie jak mieliśmy jakieś załamanie ;) w ten sposób si gra - tak grają aktywni gracze - niestety na wszystkich serwach tych aktywnych graczy jest niewiele - tak naprawdę na palcach u dwóch rąk można ich policzyć - przy czym gracza takiego jak a - żyli 12h przy kompie nie liczę ;)

57

Saturday, 28.11.2009, 22:54

Przykro mi - ale nie tego nie kupuję - tych waszych miłych opowieści o zmianie taktyki i naszych słabych ochroniarzach - a najlepsze - w poprzedniej wojnie taktyką psd były antyboty - praktycznie przed każdym końcem ochronki- w tej wojnie już nie mamy już anty botów - są niepotrzebne - macie panowie coś lepszego
każdy radzi sobie jak może - sam spróbowałeś antybotem wioskę obronić, to jak się skończyło, to nie będę przypominał, wystarczy iść wstecz o 2 strony

mamy coś lepszego - więcej ochroniarzy(lepszych) i lepszy refleks, a reszta to już tylko rachunek prawdopobieństwa

58

Saturday, 28.11.2009, 23:00

Komus chyba puszczaja nerwy. A za bezpodstawne (bo niepodparte dowodami) oskarzenia o oszustwo moim zdaniem nalezy sie przynajmniej upomnienie slowne.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

59

Saturday, 28.11.2009, 23:37

Przykro mi - ale nie tego nie kupuję - tych waszych miłych opowieści o zmianie taktyki i naszych słabych ochroniarzach - a najlepsze - w poprzedniej wojnie taktyką psd były antyboty - praktycznie przed każdym końcem ochronki- w tej wojnie już nie mamy już anty botów - są niepotrzebne - macie panowie coś lepszego
Bodex mało mnie obchodzi co Ty kupujesz a czego nie dopóki nie bedziesz miał konkretnych dowodów to zaprzestań z łaski swojej tych niedorzecznych insynuacji na nasz temat i zajmij sie grą. Dostajecie rowny łomot i wam puszczaja nerwy ze nie umiecie sobie poradzic z klanem militarnie słabszym od was więc wymyslacie jakies boty i inne dziwne rzeczy.

60

Sunday, 29.11.2009, 00:07

Dostajecie rowny łomot i wam puszczaja nerwy ze nie umiecie sobie poradzic z klanem militarnie słabszym od was więc wymyslacie jakies boty i inne dziwne rzeczy.
Patrząc z boku to sądzę że IW są militarnie silniejsi od BC macie najlepsze armie w epokach 3-krzysiol, 4-werrty (wioska stechowa) i 5-krowy armie. BC ma jedynie więcej graczy w tej 3 epoce ale czy to oznacza ich przewage? nie saądze