Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 25.11.2009, 21:35

Zwoje... :(

narazie czego brak tej grze to zwoji wspomagających bronie.
Gra troche słabo opracowana według nie ;))

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 25.11.2009, 22:05

To nie graj.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 26.11.2009, 16:16

Dam ci zwój na broń.


Super - hiper - extra przepychaczka GTX TURBO 3000.

-64 do ataku
-42 do ataku P-LOT
-70 do obrony
-99 % życia.

Wymagane runy YRD-YRD-YRD.

To jak chcesz ten zwój ?

(Nie nie mylisz się. Tam jest odjąć :])
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 26.11.2009, 17:29

Magister, kiedy w końcu uświadomisz sobie, że Twoje żarty nie są śmieszne?
Noribyryb2, takich zwojów nigdy nie będzie, bo zaburzyłoby harmonie między bronią 1h i 2h.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

5

Thursday, 26.11.2009, 20:12

Niebardzo wiem, co masz na mysli piszac "wspomagajace bronie". Sa zwoje zwiekszajace atak czy inicjatywe, czyli to co daje bron, sa tez zwoje zwiekszajace umiejetnosc poslugiwania sie danym typem broni. Zatem o jakis wspmaganiu mowimy?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 27.11.2009, 16:40

Chodzi mu o takie coś że można włożyć jakiś ZWÓJ do broni ( np. miecz z 3 slotami)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Podobne wątki