Nie jesteś zalogowany.

41

Thursday, 24.12.2009, 10:36

No właśnie ... czyżby kłamali?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Thursday, 24.12.2009, 11:39

wszystko fajnie ale jezeli evenety bd identyczna jak na bw ( no pewnie z tymi 10 jednostkami tutaj [jak na lokacje]) to nie zadza egzaminu bo tu jest o wiele mniej reputacji zeby je ogranizowac
a glowny bohater nie ma szans w nich uczestniczyc bo on ma najmniej jej
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Thursday, 24.12.2009, 12:29

Jak dla mnie lokacje nie powinny zabierać repy, lecz powinno wyglądać to tak:

Masz <100 repa - Idziesz tam
Masz 100> repa - Idziesz tam
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

44

Thursday, 24.12.2009, 12:32

No do końca roku zostały jeszcze 4 dni robocze a eventów jak nie było tak nie ma.

A co do reputacji to wcale nieprawda że nie da sie głownym zdobyć moj głowny ma jej ponad 1000 i ma najwięcej ze wszystkich moich bohaterów. W 3 epoce jak jeszcze można wystawić jako taka armie na stolicy to spokojnie można zdobyć repke dla głownego hero i to dużo repki. W 4 epoce już sie to bardziej komplikuje ale mysle ze jak bedę mogł postawić z 40 kirasów i 20 arbuzów na stolicy to tez bedzie sie repka zdobywac po prostu trzeba aktywnie polować na cudzych boahaterów repka sama nie przyjdzie.

45

Thursday, 24.12.2009, 13:55

W 3 epoce jak jeszcze można wystawić jako taka armie na stolicy to spokojnie można zdobyć repke dla głownego hero i to dużo repki.

To trzeba dorobić button: Powrót do 3 epoki.

46

Thursday, 24.12.2009, 14:31

Oj będziemy wyliczać czas do końca terminu obiecanych eventów itd. itp.



WESOŁYCH ŚWIĄT
(Wracam do pracy)

47

Thursday, 24.12.2009, 15:21

Oj będziemy wyliczać czas do końca terminu obiecanych eventów itd. itp.

.. a jak Administracja nie dotrzyma terminu, to będziemy spamować na Forum.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Thursday, 24.12.2009, 15:32

Nauczę was.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Thursday, 24.12.2009, 15:56

No to będę miał rozrywkę :P

A tak poważnie to będą kiedy będą. Tak długo czekamy, że te kilka dni w tą czy w tamtą nie zrobi różnicy ;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

50

Thursday, 24.12.2009, 17:22

Prezenty sponsored by BW Team dla TE:



czego brak? ....

51

Thursday, 24.12.2009, 17:42

bombek i światełek :)

52

Thursday, 24.12.2009, 17:58

I prezentów... :thumbdown:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Thursday, 24.12.2009, 18:00

I hero w tle.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

54

Thursday, 24.12.2009, 18:35

Hero zginął, bo był u Fenka na Choince...

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

55

Thursday, 24.12.2009, 22:00

Albo nie zdjął skrzydła i poszedł do jaskini lvl3
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

56

Friday, 25.12.2009, 04:37

Oj będziemy wyliczać czas do końca terminu obiecanych eventów itd. itp.



Kto bedzie ten bedzie. Ja tam wole poczekac troche dluzej ale dostac cos porzadnie zrobionego a nie niedopracowanego bubla wypuszczonego zbyt wczesnie, bo autorzy zostali sterroryzowani przez Wielmoznego Drastica, ktory zagrozil im, ze w razie niedotrzymania terminu wskaze ich swoim majestatycznym palcem.

P. S. Alez dlugie zdanie wyszlo ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.