Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 05.12.2009, 22:23

Świąteczne Zmiany?

Czy BW Team™ też postanawia wprowadzić jakieś zmiany w Time Edge?, czy tylko dotyczy to sztandarowego produktu?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 06.12.2009, 00:31

Dadzą pewnie zamiast piramidek jakieś mikołaje, nazwy broni pozamieniają (dla łatwowiernych - jednostek). Dadzą zwoje +2 hp dla bohatera na 3 YRD, może dadzą 1 dzień premium dla wszystkich.


A dla prawdziwych naiwniaków:

"fjem od starszego brata admina sze maiom byc lokacje klanowe i to mosze byc nafet fajne"
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

3

Sunday, 06.12.2009, 11:22

lepsze darmowe premium niż nic :/

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 06.12.2009, 12:56

Choć i tak wątpię, ale kto wie, może możliwe :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

5

Sunday, 06.12.2009, 17:02

To ja z okazji świąt mogę się zaoferować że chętnym dostarczę bombki. Niestety oferte mam ograniczoną i dotyczy ona ery 4-6. I tylko na T1 :D

A tak poważnie to już straciłem wszelką nadzieję na jakiekolwiek zmiany na lepsze w tej grze. A czy na mapie lokacja będzie wyglądała jak bałwan czy kupa kamieni to już naprawdę jest dla mnie bez znaczenia. Ale czekam do konca roku jeszcze na ruch adminów.

6

Sunday, 06.12.2009, 18:41

raczej nic nowego nie wymyślą bo i tak zaniedbują tą grę....
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 06.12.2009, 20:33

a na święta pod piramidką lokacjową w ten jeden dzień np.: od 23.00 do 01.00 następnego dnia przez dwie goodziny znajdziemy drop rate biżu(3) +50% :P :P :P :rotfl:
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


8

Monday, 07.12.2009, 01:40

A może admini by się coś wypowiedzieli, coś tam ostatnio mówili że planują jakiś krok milowy czy to aby aktualne?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 07.12.2009, 14:18

Pewnie lokacje klanowe za 92 expa.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

10

Tuesday, 08.12.2009, 13:54

Teraz są zajęci patchem światecznym dla BW. A my standardowo nic nie dostaniemy, tak podejrzewam...gramy w coś co nie jest priorytetem więc, kazdy rozumie o co chodzi...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 08.12.2009, 14:00

Nadmienię, że na BW czekali ponad rok na tego patcha, bo w międzyczasie zajmowaliśmy się sprawami bieżącymi związanymi z obiema grami, m.in. kilka poprawek z TE zajęło nawet kilka dni roboczych modyfikowania systemu i testowania. Niedługo doczekacie się ekspedycji, ale niestety kilku rzeczy naraz nie potrafimy robić. W każdym razie z BW jesteśmy w miarę na bieżąco, więc będzie więcej czasu na zajęcie się TE.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Tuesday, 08.12.2009, 14:54

Ehhh, zawsze "dyplomatyczne" odpowiedzi nigdy szczególy :/

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 08.12.2009, 18:09

poczekamy zobaczymy..i jeszcze dłużej poczekamy:P
Więc póki co niech mi ktoś wytłumaczy w jaki sposób można tak zhakować TE

(żródło:http://czaswojny.interia.pl/)
Chodzi mi o układ pól pod budowę i położenie cytadeli.. :rotfl:
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


14

Tuesday, 08.12.2009, 18:11

heh to raczej pomyłka :P

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Wednesday, 09.12.2009, 11:35

Bardzo prosto - naszemu grafikowi zajęło to 5 minut pracy w photoshopie ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

16

Wednesday, 09.12.2009, 16:21

to fajnie by było jak by zajęło wam to 5 min na wprowadzenie w grę....
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

17

Wednesday, 09.12.2009, 17:31

Ale Konradowi chodzi chyba o to, że ta zmiana jest specialnie wprowadzona.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 09.12.2009, 17:36

zadna zmiana to poprostu kilka screenshot'ow by ukazac jednostki i budynki jakie wystepuja z epok 1-5 wiec nic w grze to nie zmienia
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Wednesday, 09.12.2009, 18:46

Bardzo prosto - naszemu grafikowi zajęło to 5 minut pracy w photoshopie ;)
A ja robię avki w 3 min, ale dobrego grafika macie :P
Ile wziął ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

20

Thursday, 10.12.2009, 00:21

z tego co mi wiadomo w pracy nie zdarza mu się brać środków odurzających, jeśli o to pytasz ;P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0