Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Urlop

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 06.12.2009, 21:32

Urlop

"Nie możesz tego zrobić, gdyż z jedną z Twoich wiosek związana jest akcja armii innego gracza! W przypadku gdyby komunikat się powtarzał, spróbuj odświeżyć zakładki armii we wszystkich Twoich wioskach."

Problem tylko w tym, że jedyna armia jaką teraz posiadam jest w swojej wiosce. (Próbowałem już ją przenieść do innej a potem wrócić. Nic to nie daje)

T2, ID 4842

Do tego, często dostaje teraz errora 501, w różnych sytuacjach. To czasem po wciśnięciu "rozpocznij urlop", albo chcąc zobaczyć budynki w jakiejś wiosce. Tak jakby coś teraz szwankowało.

Spróbuje włączyć urlop za godzinkę, mam nadzieje że już się uda.

Ps. Wylogowanie i zalogowanie nic nie zmienia.


Edit: "Aktualnie jesteś w trakcie urlopu.
Urlop może zostać zakończony najwcześniej za 1 d. 11 godz. 59 min. 59 sek."

I niech mi ktoś powie że to jest normalne. Nic nie zmieniałem, po prostu ponownie kliknąłem "idz na urlop" ;p

Można by zamknąć.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Yowi" (06.12.2009, 21:58)