Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 10.12.2009, 08:19

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!

Pojawiaja mi sie dwa komunikaty jednocześnie gdy chce schować cokolwiek do spichlerza nawet 1 drewna... A spichlerze są puste...

Komunikaty :

Wybrałeś za dużo surowców do ukrycia!
Możesz teraz ukryć surowce w spichlerzu.

I to tylko w 4 wiosce w 3 pozostałych jest ok....

ID: 12086
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

2

Thursday, 10.12.2009, 15:01

Podaj jeszcze ID wioski, w której to się dzieje(widoczny po najechaniu na ikonke wioski).

3

Thursday, 10.12.2009, 17:21

a jest w ogóle coś takiego jak ID wioski?? że gracza to wiem ale wioski.... nigdzie nic mi nie wyskakuje a kordów wolałbym nie podawać bo za dużo mam do stracenia jak nie mogę nic wsadzić do spichlerza...
A najgorsze jest to: Możesz ukryć łącznie 508320 a nie mogę wsadzić nic ;( :!:
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

4

Thursday, 10.12.2009, 17:38

Patrz weź nasuń kursor myszki na obrazek wioska, albo kopalnie i na pasku stanu pokazuje takie cyferki i to jest ID wioski. ew. do adma koordy na priv

5

Thursday, 10.12.2009, 19:21

a masz - za przeproszeniem - co wsadzić?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Thursday, 10.12.2009, 21:28

jak bym nie miał to bym nie płakał na forum mam po 60 tys. złota, srebra jeszcze więcej o reszcie nie wspominając.... I dlatego mam h.. problem...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

7

Friday, 11.12.2009, 08:45

srebra?
jesteś pewien ze grasz w TE ?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 11.12.2009, 10:32

Zrób screena na którym widać ile masz surowców, ile próbujesz włożyć i widoczny na górze komunikat.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Friday, 11.12.2009, 23:00

sorrki mój błąd słowny. chodziło o żelazo... to screeny...

chowanie surowców...
http://img200.imageshack.us/img200/692/79915883.jpg
po kliknie schowaj...
http://img707.imageshack.us/img707/601/36621622.jpg
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

10

Friday, 11.12.2009, 23:22

jak chowasz surowce musisz dać 1 mniej niż masz dostępne z powodu błedu zaokrąglania wydobycia - dawno temu było to poruszane i podobno naprawione jak naciskasz przycisk max ....

11

Friday, 11.12.2009, 23:46

nawet jak daje 10 tys. mniej to i tak jest to samo.... albo jak chowam samo złoto to też mam tą samą sytuacje ze nie mogę nic schować....
żeby było śmieszniej problem dotyczy 1 z 4 wiosek... tylko w jednej wiosce mam taki problem w pozostałych jest ok...
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "miki" (12.12.2009, 00:33)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 14.12.2009, 10:59

Możesz zapisać źródło strony na ekranie spichlerza (jako sam html albo plik tekstowy) i wysłać mi w załączniku na PW?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker