You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Sunday, December 13th 2009, 4:39pm

@Pablo123: Wygląda na to, jakby nie przeliczał sekund na normalny czas :/ Zdarza się tak dla budowli powyżej 14 godzin czy tylko dla danej wioski?

@Czarna_Mamba: Raczej nie będzie problemu, pobawię się z tym :)

@Cerberis: Niestety nie wiem jak wygląda sprzedaż run / zwojów, gdyż żadnych nie posiadam.

22

Sunday, December 13th 2009, 4:49pm

tu masz jeszcze z dłuższym czasem :D
wcześniej się budował inny budynek to czas był podany normalnie

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

23

Sunday, December 13th 2009, 4:54pm

Ten budynek buduje sie 203h?! 8|

Chyba problem leży w tym, że skrypt myśli, że nigdy nic nie będzie się budować więcej niż 99h.

24

Sunday, December 13th 2009, 5:34pm

No to się zdziwi jak zobaczy np taki czas budowy.Ale nic to Świstak skrypty są pierwszą rzeczą, którą ktokolwiek zrobił od pół roku.

25

Sunday, December 13th 2009, 7:09pm

Haha, widzę, że gra robi się z czasem bardziej realistyczna, 1 minuta w grze = 1 minuta w życiu :P

4. [TE] Całkowity czas podróży 0.1
Screenshot: http://s3.amazonaws.com/uso_ss/4592/large.png?1260727545
Podaje o której godzinie armia dotrze do celu i o której prawdopodobnie powróci do wioski.

Nazwa wioski usunięta przeze mnie w programie graficznym
Mam nadzieję, że nikt nie posiada więcej niż 50 armii i nikt nie będzie podróżował tą armią więcej niż 1 dzień, jeżeli jednak dajcie znać.

3. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.2c
Hmm, @Pablo123, wydaje mi się, że zostało to poprawione, jednak nie mam jak tego sprawdzić, liczę na szczęśliwy traf :P

@Czarna_Mamba Ten czas w trakcie budowy jest wyświetlany jako 19d 5:50:29 czy jako 456:50:29?

This post has been edited 1 times, last edit by "Swistak" (Dec 13th 2009, 7:18pm)

26

Sunday, December 13th 2009, 7:27pm

czas jest wyświetlany w formie 456:50:29

a w 5 epoce czasy dochodzą nawet do 27 dni na 20 lvl ;(

27

Sunday, December 13th 2009, 7:33pm

2 dni, a już tyle wspaniałych rzeczy. Czekam i na więcej i graty dla Ciebie, że chociaż ktoś zaczął pracować nad tą grą.

EBO

Intermediate

• Send private message

28

Sunday, December 13th 2009, 7:36pm

u mnie np juz nie pokazuje za ile sie zbuduje po aktualizacji tylko liczby ze jest ich dosc duzo to nie przytocze ;P
natomiast skrypt podrozy nie dziala wcale
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

29

Sunday, December 13th 2009, 7:41pm

Hmm, w prawnym dolnym rogu Firefoxa, na pasku stanu jest ikonka Greasemokey (małpki), kliknij prawym i zobacz czy na liście jest [TE] Całkowity czas podróży i jest zaznaczony, jeżeli tak to coś spaprałem z kodem, co byłoby dziwne bo u mnie działa (jak widać na screenshocie), jeżeli nie to po prostu nie działa on na danej stronie (dodałem tą możliwość tylko do wypraw specjalnych / grabieży / szpiegowania, bo nie znam dokładnych url'ów do nalotów/oblegów)

A co do czasu budowy, mogę poprosić o screenshot?

edit: Starszą wersję można pobrać stąd: http://userscripts.org/scripts/versions/64102 ( jest to wersja z Dec 12, 2009 23:08 )

30

Sunday, December 13th 2009, 7:46pm

czas podróży działa........
jak wybierasz armie która ma iść na grabież tam to jest wyświetlane.........

Swistak graty że się tym zająłeś w końcu coś pożytecznego ktoś zrobił :)

EBO

Intermediate

• Send private message

31

Sunday, December 13th 2009, 7:53pm

prosze bardzo :

ale mimo to podroz mi nie dziala ;P
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

32

Sunday, December 13th 2009, 7:59pm

Czyli w menu greasemonkey jest ta pozycja?

Co do czasu budowy, widzę, że nie przekształca z sekund na dobry czas, zainstaluj starszą wersję, o ile działała poprawnie, bo aktualnie zastanawiam się nad przepisaniem tego na nowo by skrypt zaczął obsługiwać wiele zakolejkowanych budowli.

EBO

Intermediate

• Send private message

33

Sunday, December 13th 2009, 8:15pm

tak w menu znajduje sie pozycja

ps juz wiem bo myslalem ze bd tak jak na screenshot'cie rowniez po otworzeniu okna armi po puszczeniu ataku a tu tylko przy tworzeniu akcji ataku czy innej
powiem ze skrypt przy wybieraniu ataku nie uwzglednia "forsownego marszu" czyli skrocenia o polowe drogi w obie strony
moze nie jest przewidziany ze wzgledu na twoja I epoke

a to "ciekawe" :
przy wersji
Dec 13, 2009 18:15 [ install | changes ]

Dec 12, 2009 23:08 [ install | changes ]

( nie robilem 2 bo jest taki sam objaw wiec po co ? )

wiec mysle ze skrypt ma trudnosc z wytworzeniem NaND

bo np na obu skryptach
for the wolfish glory™

34

Sunday, December 13th 2009, 8:20pm

Wygląda na to ze psuje się po przekroczeniu północy, sprawdzę to za godzinkę jak tylko będę miał możliwość przetestowania tego u siebie :)

Co do czasu grabieży, na ślepo nie jestem w stanie powiedzieć czemu akurat tobie nie działa mimo iż jest uruchomiony, musiałbym to sprawdzić, ale nie mam jak :/

35

Sunday, December 13th 2009, 8:43pm

chyba dobrze jest...

36

Sunday, December 13th 2009, 9:35pm

Tak jak myślałem, po 24 wywalał czas w sekundach. Już poprawione :) Mam nadzieję, że będzie działać poprawnie we wszystkich przypadkach

3. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.3

37

Monday, December 14th 2009, 12:17am

Wprowadzono poprawki w skrypcie dodającym możliwość sortowania wiadomości.
Poprawiono błędy:
# Pasek wyszukiwania znikał gdy liczba wiadomości jaką mamy przekracza liczbę maksymalnych wiadomości (np. 13/10)
# Pasek wyszukiwania znikał gdy usunęliśmy jedną wiadomość

Nową wersje można pobrać ze strony skryptu:
[TE] Zarządzanie wiadomościami 0.1.1

Konrad

Administrator

• Send private message

38

Monday, December 14th 2009, 11:25am

Bardzo ciekawe skrypty, myślę, że część z nich można dodać 'fabrycznie' do gry (oczywiście nie będziemy ich kopiować od autora).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

39

Monday, December 14th 2009, 2:00pm

Ja w kwestii formalnej:P Czy nie dałoby się wyświetlić całej daty zamiast tego 1D,2D itp?

40

Monday, December 14th 2009, 3:41pm

Bardzo ciekawe skrypty, myślę, że część z nich można dodać 'fabrycznie' do gry (oczywiście nie będziemy ich kopiować od autora).
Myślę, że wszystkie z tych skryptów mogłyby znaleźć się 'fabrycznie' w grze, a przede wszystkim ten z czasem zakończenia budowy bo widzę, że on najbardziej się przydaje, póki jednak ich nie ma skrypty muszą wystarczyć. Niemniej jednak nie są to funkcje niezbędne w grze, myślę, że lepszym pomysłem byłoby najpierw zrobienie coś z tymi czasami budowy i innymi rzeczami których skryptami nie można zmienić, a które odstraszają nowych graczy.

@Carlick W wersji 0.2 przewiduje podawanie informacji w stylu Czw. 15:13:13

This post has been edited 1 times, last edit by "Swistak" (Dec 14th 2009, 3:48pm)