Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 13.12.2009, 16:39

@Pablo123: Wygląda na to, jakby nie przeliczał sekund na normalny czas :/ Zdarza się tak dla budowli powyżej 14 godzin czy tylko dla danej wioski?

@Czarna_Mamba: Raczej nie będzie problemu, pobawię się z tym :)

@Cerberis: Niestety nie wiem jak wygląda sprzedaż run / zwojów, gdyż żadnych nie posiadam.

22

Sunday, 13.12.2009, 16:49

tu masz jeszcze z dłuższym czasem :D
wcześniej się budował inny budynek to czas był podany normalnie


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

23

Sunday, 13.12.2009, 16:54

Ten budynek buduje sie 203h?! 8|

Chyba problem leży w tym, że skrypt myśli, że nigdy nic nie będzie się budować więcej niż 99h.

24

Sunday, 13.12.2009, 17:34



No to się zdziwi jak zobaczy np taki czas budowy.Ale nic to Świstak skrypty są pierwszą rzeczą, którą ktokolwiek zrobił od pół roku.

25

Sunday, 13.12.2009, 19:09

Haha, widzę, że gra robi się z czasem bardziej realistyczna, 1 minuta w grze = 1 minuta w życiu :P

4. [TE] Całkowity czas podróży 0.1
Screenshot: http://s3.amazonaws.com/uso_ss/4592/large.png?1260727545
Podaje o której godzinie armia dotrze do celu i o której prawdopodobnie powróci do wioski.

Nazwa wioski usunięta przeze mnie w programie graficznym
Mam nadzieję, że nikt nie posiada więcej niż 50 armii i nikt nie będzie podróżował tą armią więcej niż 1 dzień, jeżeli jednak dajcie znać.

3. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.2c
Hmm, @Pablo123, wydaje mi się, że zostało to poprawione, jednak nie mam jak tego sprawdzić, liczę na szczęśliwy traf :P

@Czarna_Mamba Ten czas w trakcie budowy jest wyświetlany jako 19d 5:50:29 czy jako 456:50:29?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Swistak" (13.12.2009, 19:18)


26

Sunday, 13.12.2009, 19:27

czas jest wyświetlany w formie 456:50:29

a w 5 epoce czasy dochodzą nawet do 27 dni na 20 lvl ;(

27

Sunday, 13.12.2009, 19:33

2 dni, a już tyle wspaniałych rzeczy. Czekam i na więcej i graty dla Ciebie, że chociaż ktoś zaczął pracować nad tą grą.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Sunday, 13.12.2009, 19:36

u mnie np juz nie pokazuje za ile sie zbuduje po aktualizacji tylko liczby ze jest ich dosc duzo to nie przytocze ;P
natomiast skrypt podrozy nie dziala wcale
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

29

Sunday, 13.12.2009, 19:41

Hmm, w prawnym dolnym rogu Firefoxa, na pasku stanu jest ikonka Greasemokey (małpki), kliknij prawym i zobacz czy na liście jest [TE] Całkowity czas podróży i jest zaznaczony, jeżeli tak to coś spaprałem z kodem, co byłoby dziwne bo u mnie działa (jak widać na screenshocie), jeżeli nie to po prostu nie działa on na danej stronie (dodałem tą możliwość tylko do wypraw specjalnych / grabieży / szpiegowania, bo nie znam dokładnych url'ów do nalotów/oblegów)

A co do czasu budowy, mogę poprosić o screenshot?

edit: Starszą wersję można pobrać stąd: http://userscripts.org/scripts/versions/64102 ( jest to wersja z Dec 12, 2009 23:08 )

30

Sunday, 13.12.2009, 19:46

czas podróży działa........
jak wybierasz armie która ma iść na grabież tam to jest wyświetlane.........

Swistak graty że się tym zająłeś w końcu coś pożytecznego ktoś zrobił :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Sunday, 13.12.2009, 19:53

prosze bardzo :


ale mimo to podroz mi nie dziala ;P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

32

Sunday, 13.12.2009, 19:59

Czyli w menu greasemonkey jest ta pozycja?

Co do czasu budowy, widzę, że nie przekształca z sekund na dobry czas, zainstaluj starszą wersję, o ile działała poprawnie, bo aktualnie zastanawiam się nad przepisaniem tego na nowo by skrypt zaczął obsługiwać wiele zakolejkowanych budowli.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Sunday, 13.12.2009, 20:15

tak w menu znajduje sie pozycja

ps juz wiem bo myslalem ze bd tak jak na screenshot'cie rowniez po otworzeniu okna armi po puszczeniu ataku a tu tylko przy tworzeniu akcji ataku czy innej
powiem ze skrypt przy wybieraniu ataku nie uwzglednia "forsownego marszu" czyli skrocenia o polowe drogi w obie strony
moze nie jest przewidziany ze wzgledu na twoja I epoke

a to "ciekawe" :
przy wersji
Dec 13, 2009 18:15 [ install | changes ]

Dec 12, 2009 23:08 [ install | changes ]

( nie robilem 2 bo jest taki sam objaw wiec po co ? )

wiec mysle ze skrypt ma trudnosc z wytworzeniem NaND

bo np na obu skryptach
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

34

Sunday, 13.12.2009, 20:20

Wygląda na to ze psuje się po przekroczeniu północy, sprawdzę to za godzinkę jak tylko będę miał możliwość przetestowania tego u siebie :)

Co do czasu grabieży, na ślepo nie jestem w stanie powiedzieć czemu akurat tobie nie działa mimo iż jest uruchomiony, musiałbym to sprawdzić, ale nie mam jak :/

35

Sunday, 13.12.2009, 20:43



chyba dobrze jest...

36

Sunday, 13.12.2009, 21:35

Tak jak myślałem, po 24 wywalał czas w sekundach. Już poprawione :) Mam nadzieję, że będzie działać poprawnie we wszystkich przypadkach

3. [TE] Czas zakończenia budowy/produkcji 0.1.3

37

Monday, 14.12.2009, 00:17

Wprowadzono poprawki w skrypcie dodającym możliwość sortowania wiadomości.
Poprawiono błędy:
# Pasek wyszukiwania znikał gdy liczba wiadomości jaką mamy przekracza liczbę maksymalnych wiadomości (np. 13/10)
# Pasek wyszukiwania znikał gdy usunęliśmy jedną wiadomość

Nową wersje można pobrać ze strony skryptu:
[TE] Zarządzanie wiadomościami 0.1.1

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Monday, 14.12.2009, 11:25

Bardzo ciekawe skrypty, myślę, że część z nich można dodać 'fabrycznie' do gry (oczywiście nie będziemy ich kopiować od autora).
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

39

Monday, 14.12.2009, 14:00

Ja w kwestii formalnej:P Czy nie dałoby się wyświetlić całej daty zamiast tego 1D,2D itp?

40

Monday, 14.12.2009, 15:41

Bardzo ciekawe skrypty, myślę, że część z nich można dodać 'fabrycznie' do gry (oczywiście nie będziemy ich kopiować od autora).
Myślę, że wszystkie z tych skryptów mogłyby znaleźć się 'fabrycznie' w grze, a przede wszystkim ten z czasem zakończenia budowy bo widzę, że on najbardziej się przydaje, póki jednak ich nie ma skrypty muszą wystarczyć. Niemniej jednak nie są to funkcje niezbędne w grze, myślę, że lepszym pomysłem byłoby najpierw zrobienie coś z tymi czasami budowy i innymi rzeczami których skryptami nie można zmienić, a które odstraszają nowych graczy.

@Carlick W wersji 0.2 przewiduje podawanie informacji w stylu Czw. 15:13:13

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Swistak" (14.12.2009, 15:48)