You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Heresy

Beginner

• "Heresy" started this thread

• Send private message

1

Monday, June 9th 2008, 2:35pm

Symulator Walk

Mam małą sugestię co do Symulatora Walk.

Jak zauwązyłem w symulatorze można ustawić jedynie:
- poziom bochatera
- czy jest on jednostką latającą
- oraz jego pozycje

Nie ma natomiast nic jeśli chodzi o jego statystyki.

Chodzi mi tu o rzeczy jak:
- bonus do leczenia ( w przypadku postaci leczących )
- wielkość ataku oraz obrony itd.
- przedmioty jakie posiada na sobie bohater

Moim zdaniem statystyki te powinny być automatycznie kopiowane do symulatora z danej postaci ( przy większej ilości bohaterów, mozna by sobie wybrać bohatera do symulacji walki ), oraz możliwość dowolnego modyfikowania tych danych, tak aby sprawdzić po dodaniu jakich statystyk bochater będzie się leciej sprawdzał.

Pozdrawiam

2

Monday, June 9th 2008, 2:45pm

FAQ oraz wasze propozycje do niego :)
Pkt 2. Zamykam i upomnienie za dublowanie tematu który jest w FAQ i został wielokrotnie podjęty na forum.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

3

Tuesday, June 10th 2008, 12:31pm

a moze by tak dodać jednostki ze starożytności do symulatora ? i lokacje specjalne dla drugiej epoki
bo niewiadomo jakie jednostki rekrutować