Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Heresy

Początkujący

  • "Heresy" started this thread

Postów: 7

Skąd: Starachowice

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 09.06.2008, 14:35

Symulator Walk

Mam małą sugestię co do Symulatora Walk.

Jak zauwązyłem w symulatorze można ustawić jedynie:
- poziom bochatera
- czy jest on jednostką latającą
- oraz jego pozycje

Nie ma natomiast nic jeśli chodzi o jego statystyki.

Chodzi mi tu o rzeczy jak:
- bonus do leczenia ( w przypadku postaci leczących )
- wielkość ataku oraz obrony itd.
- przedmioty jakie posiada na sobie bohater

Moim zdaniem statystyki te powinny być automatycznie kopiowane do symulatora z danej postaci ( przy większej ilości bohaterów, mozna by sobie wybrać bohatera do symulacji walki ), oraz możliwość dowolnego modyfikowania tych danych, tak aby sprawdzić po dodaniu jakich statystyk bochater będzie się leciej sprawdzał.

Pozdrawiam

2

Monday, 09.06.2008, 14:45

FAQ oraz wasze propozycje do niego :)
Pkt 2. Zamykam i upomnienie za dublowanie tematu który jest w FAQ i został wielokrotnie podjęty na forum.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Tuesday, 10.06.2008, 12:31

a moze by tak dodać jednostki ze starożytności do symulatora ? i lokacje specjalne dla drugiej epoki
bo niewiadomo jakie jednostki rekrutować