Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 17.12.2009, 09:29

Wyprawy - propozycja wykupywania

Witam!
Jestem tu nowy, więc proszę nie wrzucać na mnie ;) , poza tym to tylko propozycja zmian. Dotychczas jak wiadomo wszystkim graczom Time Edge jest dostępne 6 wypraw dla kont bez premium i 12 na premiowanych. Moja propozycja zmiany jest następująca. Można by było wprowadzić np wykupywanie wypraw za dni premium np. za 1 dzień premium 2 wyprawy. Oczywiście wykupować będą ci którzy nie są zainteresowani czekaniem 2 h za odnawianiem się wypraw. Proszę o wypowiedź i jeżeli ewentualnie "ustawa" przejdzie o rozpatrzenie i zatwierdzenie zmian przez twórców Time Edge. Zadowoleni byli by także gracze narzekający na ilość expa, który mogli by sobie zwiększyć kosztem pieniążków ze skarbonki, no i gracze narzekający na dropienie dobrych rzeczy także bo im wiecej wypraw tym większa szansa na to że coś fajnego wypadnie...
Pozdrawiam

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 17.12.2009, 09:51

Jesteśmy od zawsze przeciwni polityce w grach 'im ktoś da więcej tym ma większe fory'. W premium masz 2 stany - albo masz albo nie masz. W propozycjach takich jak Twoja odbywa się swojego rodzaju wyścig, kto kupi więcej.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 17.12.2009, 10:16

wg mnie gry z takim systemem sa dla ludzi co samemu nic nie potrafia osiagnac i chca za realna kase sie dowartosciowac ze sa cool bo wykupili wiecej od innych
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Thursday, 17.12.2009, 10:28

taka zmiana zniszczylaby to co jest w tej grze.

tutaj tak naprawde premium nie jest konieczne zeby dobrze grac:
1. ekspi sie przewaznie tylko glownego herosa a bocznych sie eskpi na atakach (co przeklada sie na wiekszosc ilosc ekspa jak aktywnie grasz i masz dobre wojo).
2. wiadomosci przezyc idzie na 10
3. mniejsza mapa tez idzie przezyc
4. dluzsze budowanie woja mimo ze klopotliwe to tez idzie przezyc.
5. brak kolejkowania budynkow - aktywny jestes to nic nie tracisz.
itd.

gry bazujace mocno na premium przeradzaja sie w maszynke do robienia pieniedzy i staja nie kompletnie nie grywalne (nie majace szans) dla ludzi nieplacacych za gre a jak juz bylo w/w robi sie wyscig szczorow ze im przelejesz wiecej kasy tym bedziesz lepszy. robiac cos takiego to jakis bogaty dzieciak jest w stanie sobie zrobic ze 100 wypraw dziennie (pomijam czasy dojscia, niechce mi sie liczyc ile idzie np wyrobic wypraw w np 12h graniu w gierke dziennie), i co za tym idzie przez wydawanie kasy nie posiadajac umiejetnosci do gry stac sie x razy lepszy od dobrego gracza.

5

Thursday, 17.12.2009, 11:15

To zróbcie osobny server na którym będzie to możliwe, przecież nie na wszystkich serverach musi być taka opcja - Prawda? Zobaczymy wtedy, na którym serverze będzie większa grywalność... Sadzę że takie pomysły plus inne modernizacje bardziej by zachęciły ludzi do grania, nie było by tyle rezygnujących i tych narzekań... Z miłą chęcią bym zobaczył, poza tym Portal więcej by zarobił na ulepszenia dla was "normalnych graczy" przecież jak chcecie to możecie tu siedzieć, propozycja dodyczy pomysłu a nie ile ktoś ma pieniędzy albo nie ma. Poza tym w dzisiajszych czasach nie okłamujmy się ludzie chcą czegoś orginalnego a nie rutyny... Nadal podtrzymuje zdanie to nie wyjaśnienie bo idea Time Edge jest fajna i nie musi być wszędzie taka sama...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 17.12.2009, 11:42

Mylisz się, taka gra z płatnymi cheatami się bardzo szybko nudzi. To będzie fajne przez max pierwszy miesiąc - pobawisz się i stwierdzisz, że ci się znudziło. I wbrew pozorom nie zarobi się na niej więcej, a i straci się dobrą opinię u graczy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

7

Thursday, 17.12.2009, 12:19

jeśli moja opinia kogokolwiek interesuje to w pełni zgadzam się z Konradem

szkoda serwera na taki projekt, naprawde.

8

Thursday, 17.12.2009, 12:41

no za to właśnie lubię TE że nie stawiają maksymalnie na kasę, a te kilka złoty to nie tragedia.


Tylko płacimy i płacimy za serw i na konto właścicieli a zmian jak nie było widać tak nie widać nadal :/

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 17.12.2009, 15:15

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką. Tylko nie mówcie nikomu :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 17.12.2009, 15:20

kurde chyba swieta ida a z nimi prezenty :)

11

Thursday, 17.12.2009, 15:22

Konrad, czym więcej zmian tym lepiej :d

12

Thursday, 17.12.2009, 15:22

mam nadzieje, ze nie spowoduje to jakiegos blędu, glupio byloby stracić kilkanaście dni budowy ;) bądźmy dobrej myśli ;)

13

Thursday, 17.12.2009, 15:34

ale fakt faktem te czasy są poj***ne ...

14

Thursday, 17.12.2009, 15:40

Drastic nie przesadzaj, dla mnie to są największe emocje jak się odlicza sekundy z 1,5 miesiąca. Warto grać dla tych chwil :D


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 17.12.2009, 15:55

Witam!
Jestem tu nowy, więc proszę nie wrzucać na mnie ;) , poza tym to tylko propozycja zmian. Dotychczas jak wiadomo wszystkim graczom Time Edge jest dostępne 6 wypraw dla kont bez premium i 12 na premiowanych. Moja propozycja zmiany jest następująca. Można by było wprowadzić np wykupywanie wypraw za dni premium np. za 1 dzień premium 2 wyprawy. Oczywiście wykupować będą ci którzy nie są zainteresowani czekaniem 2 h za odnawianiem się wypraw. Proszę o wypowiedź i jeżeli ewentualnie "ustawa" przejdzie o rozpatrzenie i zatwierdzenie zmian przez twórców Time Edge. Zadowoleni byli by także gracze narzekający na ilość expa, który mogli by sobie zwiększyć kosztem pieniążków ze skarbonki, no i gracze narzekający na dropienie dobrych rzeczy także bo im wiecej wypraw tym większa szansa na to że coś fajnego wypadnie...
Pozdrawiam
Najlepiej dodać:

-Skracanie czasu budowy budynków za premium (uważam że od tego powinny być budynki [np. pracownia matematyczna])
-Wykupywanie technologii
-Budynków
-Herosów na 60 lvl
-Itemów
-Wiosek
-Armii
-Run
-Bana na gracza

Co wy na to ?(sarkazm)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

16

Thursday, 17.12.2009, 16:03

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką.
Byłoby również bardzo miło nieco poprawić drop-rate. Poprawki mile widziane.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 17.12.2009, 19:21

Ja tam zauważyłem wzrost dropa biżu... nie wiem o co się czepiasz :P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

18

Thursday, 17.12.2009, 19:23

...zwlaszcza jesli o zwoje chodzi i runy. Jak zwrocilem uwage, ze na skompletowanie zwoku 5-epokowego trzeba czekac srednio kilka lat o 6-epokowym nie wspominajac zapadlo klopotliwe milczenie. Za to ilosc URow i FEHow idzie juz w tysiace a w ilosci niektorych bezwartosciowych zwojow dobijam piecdziesiatki :)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

19

Thursday, 17.12.2009, 21:59

Ja tam zauważyłem wzrost dropa biżu... nie wiem o co się czepiasz :P
...zwlaszcza jesli o zwoje chodzi i runy. Jak zwrocilem uwage, ze na skompletowanie zwoku 5-epokowego trzeba czekac srednio kilka lat o 6-epokowym nie wspominajac zapadlo klopotliwe milczenie. Za to ilosc URow i FEHow idzie juz w tysiace a w ilosci niektorych bezwartosciowych zwojow dobijam piecdziesiatki
Wzrost dropa jest zauważaly, obaj macie rację: zwojów do czarów mam już setki.Tylko w co mam to włożyć ? Może w buty?
Może na święta zrobić takie buty nowe.

20

Sunday, 27.12.2009, 14:14

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką. Tylko nie mówcie nikomu :)
z ciekawosci, ile trwa tydzien w TE? ;)