You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, December 17th 2009, 9:29am

Wyprawy - propozycja wykupywania

Witam!
Jestem tu nowy, więc proszę nie wrzucać na mnie ;) , poza tym to tylko propozycja zmian. Dotychczas jak wiadomo wszystkim graczom Time Edge jest dostępne 6 wypraw dla kont bez premium i 12 na premiowanych. Moja propozycja zmiany jest następująca. Można by było wprowadzić np wykupywanie wypraw za dni premium np. za 1 dzień premium 2 wyprawy. Oczywiście wykupować będą ci którzy nie są zainteresowani czekaniem 2 h za odnawianiem się wypraw. Proszę o wypowiedź i jeżeli ewentualnie "ustawa" przejdzie o rozpatrzenie i zatwierdzenie zmian przez twórców Time Edge. Zadowoleni byli by także gracze narzekający na ilość expa, który mogli by sobie zwiększyć kosztem pieniążków ze skarbonki, no i gracze narzekający na dropienie dobrych rzeczy także bo im wiecej wypraw tym większa szansa na to że coś fajnego wypadnie...
Pozdrawiam

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Thursday, December 17th 2009, 9:51am

Jesteśmy od zawsze przeciwni polityce w grach 'im ktoś da więcej tym ma większe fory'. W premium masz 2 stany - albo masz albo nie masz. W propozycjach takich jak Twoja odbywa się swojego rodzaju wyścig, kto kupi więcej.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

• Send private message

3

Thursday, December 17th 2009, 10:16am

wg mnie gry z takim systemem sa dla ludzi co samemu nic nie potrafia osiagnac i chca za realna kase sie dowartosciowac ze sa cool bo wykupili wiecej od innych
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Thursday, December 17th 2009, 10:28am

taka zmiana zniszczylaby to co jest w tej grze.

tutaj tak naprawde premium nie jest konieczne zeby dobrze grac:
1. ekspi sie przewaznie tylko glownego herosa a bocznych sie eskpi na atakach (co przeklada sie na wiekszosc ilosc ekspa jak aktywnie grasz i masz dobre wojo).
2. wiadomosci przezyc idzie na 10
3. mniejsza mapa tez idzie przezyc
4. dluzsze budowanie woja mimo ze klopotliwe to tez idzie przezyc.
5. brak kolejkowania budynkow - aktywny jestes to nic nie tracisz.
itd.

gry bazujace mocno na premium przeradzaja sie w maszynke do robienia pieniedzy i staja nie kompletnie nie grywalne (nie majace szans) dla ludzi nieplacacych za gre a jak juz bylo w/w robi sie wyscig szczorow ze im przelejesz wiecej kasy tym bedziesz lepszy. robiac cos takiego to jakis bogaty dzieciak jest w stanie sobie zrobic ze 100 wypraw dziennie (pomijam czasy dojscia, niechce mi sie liczyc ile idzie np wyrobic wypraw w np 12h graniu w gierke dziennie), i co za tym idzie przez wydawanie kasy nie posiadajac umiejetnosci do gry stac sie x razy lepszy od dobrego gracza.

5

Thursday, December 17th 2009, 11:15am

To zróbcie osobny server na którym będzie to możliwe, przecież nie na wszystkich serverach musi być taka opcja - Prawda? Zobaczymy wtedy, na którym serverze będzie większa grywalność... Sadzę że takie pomysły plus inne modernizacje bardziej by zachęciły ludzi do grania, nie było by tyle rezygnujących i tych narzekań... Z miłą chęcią bym zobaczył, poza tym Portal więcej by zarobił na ulepszenia dla was "normalnych graczy" przecież jak chcecie to możecie tu siedzieć, propozycja dodyczy pomysłu a nie ile ktoś ma pieniędzy albo nie ma. Poza tym w dzisiajszych czasach nie okłamujmy się ludzie chcą czegoś orginalnego a nie rutyny... Nadal podtrzymuje zdanie to nie wyjaśnienie bo idea Time Edge jest fajna i nie musi być wszędzie taka sama...

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Thursday, December 17th 2009, 11:42am

Mylisz się, taka gra z płatnymi cheatami się bardzo szybko nudzi. To będzie fajne przez max pierwszy miesiąc - pobawisz się i stwierdzisz, że ci się znudziło. I wbrew pozorom nie zarobi się na niej więcej, a i straci się dobrą opinię u graczy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

jerzys

Unregistered

7

Thursday, December 17th 2009, 12:19pm

jeśli moja opinia kogokolwiek interesuje to w pełni zgadzam się z Konradem

szkoda serwera na taki projekt, naprawde.

8

Thursday, December 17th 2009, 12:41pm

no za to właśnie lubię TE że nie stawiają maksymalnie na kasę, a te kilka złoty to nie tragedia.

Tylko płacimy i płacimy za serw i na konto właścicieli a zmian jak nie było widać tak nie widać nadal :/

Konrad

Administrator

• Send private message

9

Thursday, December 17th 2009, 3:15pm

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką. Tylko nie mówcie nikomu :)

10

Thursday, December 17th 2009, 3:20pm

kurde chyba swieta ida a z nimi prezenty :)

11

Thursday, December 17th 2009, 3:22pm

Konrad, czym więcej zmian tym lepiej :d

12

Thursday, December 17th 2009, 3:22pm

mam nadzieje, ze nie spowoduje to jakiegos blędu, glupio byloby stracić kilkanaście dni budowy ;) bądźmy dobrej myśli ;)

13

Thursday, December 17th 2009, 3:34pm

ale fakt faktem te czasy są poj***ne ...

14

Thursday, December 17th 2009, 3:40pm

Drastic nie przesadzaj, dla mnie to są największe emocje jak się odlicza sekundy z 1,5 miesiąca. Warto grać dla tych chwil :D

Magister

Intermediate

• Send private message

15

Thursday, December 17th 2009, 3:55pm

Witam!
Jestem tu nowy, więc proszę nie wrzucać na mnie ;) , poza tym to tylko propozycja zmian. Dotychczas jak wiadomo wszystkim graczom Time Edge jest dostępne 6 wypraw dla kont bez premium i 12 na premiowanych. Moja propozycja zmiany jest następująca. Można by było wprowadzić np wykupywanie wypraw za dni premium np. za 1 dzień premium 2 wyprawy. Oczywiście wykupować będą ci którzy nie są zainteresowani czekaniem 2 h za odnawianiem się wypraw. Proszę o wypowiedź i jeżeli ewentualnie "ustawa" przejdzie o rozpatrzenie i zatwierdzenie zmian przez twórców Time Edge. Zadowoleni byli by także gracze narzekający na ilość expa, który mogli by sobie zwiększyć kosztem pieniążków ze skarbonki, no i gracze narzekający na dropienie dobrych rzeczy także bo im wiecej wypraw tym większa szansa na to że coś fajnego wypadnie...
Pozdrawiam
Najlepiej dodać:

-Skracanie czasu budowy budynków za premium (uważam że od tego powinny być budynki [np. pracownia matematyczna])
-Wykupywanie technologii
-Budynków
-Herosów na 60 lvl
-Itemów
-Wiosek
-Armii
-Run
-Bana na gracza

Co wy na to ?(sarkazm)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

16

Thursday, December 17th 2009, 4:03pm

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką.
Byłoby również bardzo miło nieco poprawić drop-rate. Poprawki mile widziane.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

17

Thursday, December 17th 2009, 7:21pm

Ja tam zauważyłem wzrost dropa biżu... nie wiem o co się czepiasz :P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

18

Thursday, December 17th 2009, 7:23pm

...zwlaszcza jesli o zwoje chodzi i runy. Jak zwrocilem uwage, ze na skompletowanie zwoku 5-epokowego trzeba czekac srednio kilka lat o 6-epokowym nie wspominajac zapadlo klopotliwe milczenie. Za to ilosc URow i FEHow idzie juz w tysiace a w ilosci niektorych bezwartosciowych zwojow dobijam piecdziesiatki :)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

19

Thursday, December 17th 2009, 9:59pm

Ja tam zauważyłem wzrost dropa biżu... nie wiem o co się czepiasz :P
...zwlaszcza jesli o zwoje chodzi i runy. Jak zwrocilem uwage, ze na skompletowanie zwoku 5-epokowego trzeba czekac srednio kilka lat o 6-epokowym nie wspominajac zapadlo klopotliwe milczenie. Za to ilosc URow i FEHow idzie juz w tysiace a w ilosci niektorych bezwartosciowych zwojow dobijam piecdziesiatki
Wzrost dropa jest zauważaly, obaj macie rację: zwojów do czarów mam już setki.Tylko w co mam to włożyć ? Może w buty?
Może na święta zrobić takie buty nowe.

20

Sunday, December 27th 2009, 2:14pm

Możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu sporych zmian w mechanice gry dotyczących czasu budowy budynków oraz niszczenia wiosek. Oprócz tego pojawi się kilka poprawek w kodzie gry nie związanych z mechaniką. Tylko nie mówcie nikomu :)
z ciekawosci, ile trwa tydzien w TE? ;)