Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Zdublowany drop

1

Monday, 09.06.2008, 15:37

Zdublowany drop

Po pokonaniu przeciwników w jaskini na poziomie pierwszym znalazłem włócznię, ale w zbrojowni pojawiły mi się 2 sztuki :P

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=397b7ee323

Co mam zrobić z dublem? Mogę sprzedać? :D

2

Monday, 09.06.2008, 15:42

odśwież przeglądarkę ewentualnie wyloguj sie i zaloguj jeszcze raz. I sprawdź czy masz 2 Włócznie.
jak tak to daj jakiś screen albo coś co potwierdzi.
Może wcześniej zdropiłeś... tylko nie pamiętasz...???
Nick w grze: Day_Walker
Kraina: Mezopotamia Alfa
GG: 669399

3

Monday, 09.06.2008, 15:53

To nic nie daję, a zazwyczaj sprawdzam czy nic mi nie wyleciało z lokacji i raczej niczego bym nie przegapił :P


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 09.06.2008, 15:54

Raport był w jednej sztuce, czy doszły 2 z taką samą datą?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, 09.06.2008, 15:58

Doszedł jeden raport, ale włócznie są dwie :P a zawsze sprawdzam, czy mi coś nie poleciało na wyprawie. Jak coś mi wyleci, to zapisuję raport i tylko kiedyś mi sandały poleciały. Dzisiaj 1 włócznia. A pojawiły się 2.

6

Monday, 09.06.2008, 19:28

pewnie podrostu przegapiłeś mi tam sie dość często zdarza

7

Monday, 09.06.2008, 21:30

Nie przegapiłem, każdy raport dokładnie sprawdzam: przebieg walki, moje straty (których zazwyczaj nie ma :P ), ilość doświadczenia i ewentualny drop. Może ten drop zrobił się podwójny, bo puściłem wyprawę i wyłączyłem kompa, jedna włócznia doszła w normalnym czasie po zakończeniu eksploracji jaskini, a druga jak się zalogowałem i odczytałem raport.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 09.06.2008, 21:53

Nie ma takiej możliwości, tym bardziej że doszedł jeden raport.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker