You are not logged in.

[analizowany] Zdublowany drop

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 9th 2008, 3:37pm

Zdublowany drop

Po pokonaniu przeciwników w jaskini na poziomie pierwszym znalazłem włócznię, ale w zbrojowni pojawiły mi się 2 sztuki :P

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=397b7ee323

Co mam zrobić z dublem? Mogę sprzedać? :D

2

Monday, June 9th 2008, 3:42pm

odśwież przeglądarkę ewentualnie wyloguj sie i zaloguj jeszcze raz. I sprawdź czy masz 2 Włócznie.
jak tak to daj jakiś screen albo coś co potwierdzi.
Może wcześniej zdropiłeś... tylko nie pamiętasz...???
Nick w grze: Day_Walker
Kraina: Mezopotamia Alfa
GG: 669399

3

Monday, June 9th 2008, 3:53pm

To nic nie daję, a zazwyczaj sprawdzam czy nic mi nie wyleciało z lokacji i raczej niczego bym nie przegapił :P

Konrad

Administrator

• Send private message

4

Monday, June 9th 2008, 3:54pm

Raport był w jednej sztuce, czy doszły 2 z taką samą datą?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, June 9th 2008, 3:58pm

Doszedł jeden raport, ale włócznie są dwie :P a zawsze sprawdzam, czy mi coś nie poleciało na wyprawie. Jak coś mi wyleci, to zapisuję raport i tylko kiedyś mi sandały poleciały. Dzisiaj 1 włócznia. A pojawiły się 2.

6

Monday, June 9th 2008, 7:28pm

pewnie podrostu przegapiłeś mi tam sie dość często zdarza

7

Monday, June 9th 2008, 9:30pm

Nie przegapiłem, każdy raport dokładnie sprawdzam: przebieg walki, moje straty (których zazwyczaj nie ma :P ), ilość doświadczenia i ewentualny drop. Może ten drop zrobił się podwójny, bo puściłem wyprawę i wyłączyłem kompa, jedna włócznia doszła w normalnym czasie po zakończeniu eksploracji jaskini, a druga jak się zalogowałem i odczytałem raport.

Konrad

Administrator

• Send private message

8

Monday, June 9th 2008, 9:53pm

Nie ma takiej możliwości, tym bardziej że doszedł jeden raport.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker