Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 20.12.2009, 16:05

Czy operatorzy odpowiadają?

Przepraszam że założyłem taki temat ale mam pytanie-problem. Zgłosiłem zamiar gry 2 osób na 1 komputerze dość dawno i nie otrzymałem do tej pory żadnej wiadomości i nie wiem czy mogę zacząć grać czy nie?? Zbliżają się święta i brat przyjeżdża i też chciałby wiedzieć co na jego koncie się dzieje. Proszę nie odpisywać na tą wiadomość oprucz operatora serv T1, po odpowiedzi można wątek skasować. Jeszcze raz przepraszam i proszę o jakąś reakcje.

2

Thursday, 24.12.2009, 00:12

Zwyczajowo Operatorzy nie odpowiadają na zgłoszenia dotyczące tego, że ktoś przyjedzie i będzie grać (chyba, że mają jakieś specjalne obiekcje), zatem jeśli wysłałeś zgłoszenie w regulaminowy sposób, nie musisz się obawiać o to bana.

Cytat wypowiedzi "Regulamin"

VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 05.01.2010, 11:47

UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker