Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 28.12.2009, 17:47

operator już dawno to olał

transakcja z 2009-12-20 18:08:40

czyli nikt nie pilnuje, można się wymieniać do woli punktami.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 28.12.2009, 18:37

Ja sprzedałem lekkie sandały za 22 PH i się ich zwrotu doczekać nie mogę, bo ta cen anie przejdzie.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

3

Monday, 28.12.2009, 19:14

Nie wszystkie aukcje są "karane" - często są zgłaszane jako pomyłkowe przez np. kupującego, wtedy tylko aukcja jest cofana.
Niemniej jednak faktem jest, że z okazji świąt i braku dostępu do sieci mam trochę zaległości, które jeszcze dziś zostaną nadrobione :-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Monday, 28.12.2009, 19:24

A se spamne ....

Cześć Thorga ? x)

5

Monday, 28.12.2009, 20:43

to ja tez ze spamem polece :) gdzie koleżanko na świetach byłaś?podejrzewam północno wschodnią Polske :)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 28.12.2009, 21:23

Dobra jak spam to ja też. Thorga a w sylwestra gdzie się upijesz ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

7

Monday, 28.12.2009, 21:31

Thorga nie pije...Ona upaja się chwilami dając bany za spam :)

8

Monday, 28.12.2009, 21:48

Thorga piję gdzieś tam widziałem na zdjęciu z flaszką :D hehehe ... czego na google nie da się znaleźć :D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 28.12.2009, 22:27

Thorga puściła się w tany dlatego już nie ma czasu na TE :D albo ćwiczy na sylwestra :P


BTW Panowie i tak nie mamy szans przy naszej średniej wieku....Pani operator woli małolatów :D :P

10

Monday, 28.12.2009, 22:56

@MW12345 lubię pięknych i młodych chłopców bo jak widać również jestem piękna i młoda :P
Skoro wszystko jasne, temat zamykam.

BTW: [ PUSHING ] ahamaY, Nose, darek72
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (28.12.2009, 23:16)


11

Tuesday, 29.12.2009, 09:03

@MW12345, hahahaha ;D gratuluje znalezienia tych fotek!
To był pamiętny zlot...oj działo się tam w Łodzi, działo...

Byłem, wino piłem, ten taniec również widziałem xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


12

Tuesday, 29.12.2009, 10:18

Czy szanowny supermoderator musi spamować w zamkniętym temacie? ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

13

Tuesday, 29.12.2009, 18:28

Smod nie zauważył że temat jest zamknięty :P

A Szanowny Operator nie może zwrócić uwagi na gg? xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0