Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 01.01.2010, 19:03

Podziękowanie...

Jako szef klanu, w imieniu całego SSGU, chciałbym wszystkim podziękować za wspólną grę. Bywało różnie, bardziej lub mniej fajnie, czasami emocjonująco, a czasami wiało nudą...
Po ponad roku wspólnej gry, w końcu nam wszystkim przeszło. Nic nowego się nie dzieje od zbyt dawna, skutecznie Nas to zniechęciło, w tym miejscu muszę podziękować twórcom gry, za ciągłe i notoryczne przeciąganie terminów.

Natomiast szczerze chciałbym podziękować Naszym sojusznikom za wspólną grę i całkiem niezłą koordynację tak wielu graczy równocześnie.

Podziękowania należą się także zarządowi IW/KW/EW, byłemu (PSD i MW) jak i obecnemu. Bez was ta gra straciłaby swoją grywalność już dawno temu. Fajnie się walczyło...

SSGU odchodzi do lamusa...

2

Friday, 01.01.2010, 19:06

Dziękuje Prop za wspólną zabawę - całkiem miło się grało :)

3

Friday, 01.01.2010, 19:21

Dzięki Prop za wspólną grę. Bez SSGU to już nie będzie to samo. Muszę i ja pomyśleć o końcu kariery.

Powody:
brak poprawy w drop-rate, przez co wyprawy są zdecydowanie nieciekawe i nie potrzebne.
zdecydowanie spartolone expienie głównego hero.
bezcelowe wydłużanie czasu trwania budów.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Czarna_Mamba" (01.01.2010, 23:32)


4

Friday, 01.01.2010, 21:44

Też czekałem do końca roku i chyba również skończę tą grę, twórcy zmarnowali moim zdaniem grę z dobrym potencjałem. A oto główne powody na dziś:

*brak rebalansu 5 epoki
*obiecane eventy klanowe
*niewprowadzone zmiany odnośnie czasu budowy i niszczenia wiosek
* ogólnie gołosłowne obietnice twórców, (nadal wiszą wiadomości wysłane do nich kilkanaście dni temu)

Jak posypią się "głowni" gracze, posypię się ta gra już do końca.


Edit:
a jak mnie coś wqrzy, zobaczymy jak ten artykuł wygląda w praktyce :D

Art. 898. § 1. Darczyńca może odwołać darowiznę nawet już wykonaną,
jeżeli obdarowany dopuścił się względem niego rażącej niewdzięczności.

Bo dzięki pewnym ludziom dorobiłem się chyba schorzeń psychicznych :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (01.01.2010, 21:52)


jerzys

Nierejestrowany

5

Friday, 01.01.2010, 23:28

Ja również ze swej strony bardzo SSGU dziekuję za grę, długi czas szliśmy razem, droga wyboista ale w dobrym towarzystwie szło się dobrze. Widoki też ładne były...


TE niestety, poza dyskusyjnymi pomysłami graczy, (np. rebalans 5e - kiedy wiadomo że po moim awansie powinien się dopiero dokonać) jest niedoinwestowane i traktowane po macoszemu :(

I takie są efekty ... :(

6

Friday, 01.01.2010, 23:44

Z nudy zacząłem grać w Kinga ciach dlatego skoro padła decyzja odejścia na emeryturę naszego klanu podpisze się pod tym i zajmę się szukaniem ciekawszej gry....


nie reklamujemy innych gierek online ;)
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (02.01.2010, 08:41)


7

Saturday, 02.01.2010, 00:22

Art. 898. § 1. Darczyńca może odwołać darowiznę nawet już wykonaną,
jeżeli obdarowany dopuścił się względem niego rażącej niewdzięczności.

Ale Drastic płacąc za premium nie jesteś darczyńcą, co prawda zrobiłeś to dobrowolnie - ale masz z tego profity ;)

8

Saturday, 02.01.2010, 00:56

co ty w obronie autorów TE stajesz?,... daj postraszyć :D

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 02.01.2010, 01:15

Ech, wszyscy zrezygnują i zostanie 6 graczy w 1 ep i jeden w 6 ...

Drastic, bym ci pomógł i założył 666 tematów "ej czemu nie nie otfymnam zwrotó kasy sa premium ?" ale jestem za blisko bana.

miki, dostaniesz warna za linka.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 02.01.2010, 02:36

Dzięki Prop za grę ;) ale o ile pamięć mnie nie myli gre opuściłeś juz jakis czas temu :P ponoc ktoś inny na tym koncie grał...

Fakt faktem....zbliża sie zmierzch TE :/

11

Saturday, 02.01.2010, 05:31

Jako zalozyciel SSGU i jego mentor to Prop mial najwieksze prawo z nas na zalozenie tego tematu :)

Gra stala sie beznadziejna,monotonna,Feh-y i Ur-y na lokacjach do obrzydniecia sa juz :)

5epoka narzeka... 6 sie nawet nie wypowiada co tam ma,ale sadzac po reakcji Viktora nic ciekawego.

Dziekuje Wszystkim za wspolna zabawe raz z gorki raz pod gorke :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 02.01.2010, 09:01

admini sie pewnie ciesza ze rosnie caly czas ilosc graczy ( 1 na 100 zostaje dluzej niz miesiac, w co i tak szczerze watpie) ale smutne jest ze zmniejsza sie coraz szybciej ilosc seniorow tej gry
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

13

Saturday, 02.01.2010, 09:36

Chłopaki i dziewczyny, gratuluję refleksu. Administracja skończyła jakiekolwiek zajmowanie się grą około 9 miesięcy temu robiąc po wielomiesięcznych namowach rebalans 4 epoki. Przykro mi że zauważyliście ten fakt dopiero teraz. Od tamtego czasu już tylko liczą na naiwniaków którzy będą dokładać swoje fundusze do tej "darmowej gry", bo to darmowa kasa dla nich, nic nie trzeba robić, a samo przychodzi. Admini się cieszą, bo nawet jak jeden na 100 płaci to i tak oznacza to że naiwnych nie sieją, sami rosną.

Thorga transakcja wskazana w bugach to tylko jedna z wielu których już od dawna nie pilnujesz, ale nie jedyna. To nie zmierzch, to już ciemn noc.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

14

Saturday, 02.01.2010, 10:59

O pierwszy war po prawie roku... Na sam koniec pamiątkę dostałem ale nie o tym chciałem... Kończymy grać w coś co zasila kieszenie kolesi którzy zapomnieli o swoim dziecku.. Zapomnieli o nas o graczach... I to by było na tyle ja spadam stąd bo mam dosyć chyba że Prop zmieni decyzje ale wątpię... Wiec narka dla wszystkich i dzięki za grę... :P 8) :thumbsup: :sleeping:
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

15

Saturday, 02.01.2010, 11:39

macie zle nastawienie ;)

nie gra sie w gre z nadzieja ze moze kiedys cos sie zmieni/poprawi

trzeba tw zaakceptowac taka jaka jest

jest wiele rzeczy ktore jednym sie podobaja a innym nie przypadaja do gustu i tego sie nie da pogodzic


co do osob ktore zajmuja sie ta gra to faktycznie nie widac zaangazowania z ich strony i to boli

16

Saturday, 02.01.2010, 12:10

ciach jakby ktos chcial pogarc w cos ciekawego, zapraszam :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (02.01.2010, 15:02)


17

Saturday, 02.01.2010, 12:17

Viktor, a Ty nam nadal nie powiedziałeś czemu odszedłeś.

18

Saturday, 02.01.2010, 17:44

bez kitu ta gra sie robi nudna jak by nie patrzeć :(

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 02.01.2010, 17:51

Viktor, napisz mi na PW cóż to była za gra, bo krowa skasował ;)
I się zgodzę że ta gra się nudna robi, od 12 grudnia nikt mnie nie atakuje, normalnie ... większa nuda niż w paincie online (Tib***).
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

jerzys

Nierejestrowany

20

Saturday, 02.01.2010, 17:55

bez kitu ta gra sie robi nudna jak by nie patrzeć



To awansuj wreszcie do 4 epoki :)

Podobne wątki