Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 02.01.2010, 18:26

TE roadmap 2009

W 2009 roku można się spodziewać( czyli jak widać tylko spodziewać :thumbdown: ) następujących poprawek do Time Edge: Czas Wojny.
Dokładny termin wprowadzenia nie jest nam znany.(*ale miało być w 2009 :S )
Zmiany będą wprowadzane sukcesywnie.(no chyba nie) Kolejność punktów jest przypadkowa.

1 ) [ wprowadzone ] Zakładki w zbrojowni pozwalające na operowanie większą ilością itemów.
2 ) [ wprowadzone ] Hurtowa sprzedaż run na aukcjach
3 ) [ wprowadzone ] Hurtowa sprzedaż run za surowce
4 ) [ wprowadzone ] Przenoszenie stolicy 1raz/epoka, pola standardowe startowe stolicy, budynki są kasowane (jak po przejściu do następnej epoki).
5 ) [ wprowadzone ] Zmiana nazwy głównego bohatera - za dni Premium

6 ) Wyszukiwarka graczy po nazwie
7 ) [ częściowo wprowadzone ] Klanowe eventy (niespodzianka, czyli nie wprowadzimy ich ;) )
8 ) [ wprowadzone ] Skrócenie czasu marszu armii za surowce.
9 ) [ wprowadzone ] Potwierdzenie z podanym czasem przed wysłaniem ataku
10 ) [ wprowadzone ] Wyświetlanie czasu marszu armii z jednej do drugiej wioski gracza
11) [ wprowadzone ] Zróżnicowany wygląd zwojów ze względu na typ i epokę

12) Usuwanie nieaktywych / zbanowanych kont po pewnym czasie.



Czyli tak wprowadzono 75%(no, no nie jest źle), w sumie to nawet 80%, bo część eventów jest. 80%*265(odjąłem dni wolne; tak na oko)=212
A więc 53 dni na wagary sobie poszil :P.

Ważne: 1, 2, 3, 4, 7( szkoda, że tego nie wprowadzono :S ), 12.
Mniej ważne: reszta.
Ps. co do 6 to moglibyście sobie darować-lista przyjaciół.

Teraz mi się przypomniało co do sukcesywności wprowadzania. Niby co najmniej raz na miesiąc, lae to tylko naprawianie błędów, głównie w czarach, co jest podobno atrakcyjnoiścią gry, ale tak naprawdę ytrzeba pograć rok żeby znaleźć jakieś biżu. Dlatego dopiero teraz wychodzą błędy podstawowej finkcji gry(podstawowej, bo na startowej: Czary. W pierścieniach i amuletach można umieszczać słowa runiczne pozwalające naszemu bohaterowi rzucać czary.)

Ja czekam na roadmapa na 2010 :P.

Temat do dyskusji na temat tych zmian.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "D@nio" (02.01.2010, 18:37)


Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 02.01.2010, 20:12

Luz, uspokój się, może twoje wnuki się lokacji klanowych doczekają.

a do 12 do aż szkoda wprowadzić, wiesz ile pól będzie pustych ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

3

Sunday, 03.01.2010, 13:17



a do 12 do aż szkoda wprowadzić, wiesz ile pól będzie pustych ?


A wiesz ile będzie ciekawych wiosek do założenia?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 03.01.2010, 13:34

Niby tak, ale co ? Co 20 pól jedna wioska ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

5

Sunday, 03.01.2010, 13:41

Nie no powiedz mi która jesteś epoka, bo żeby w 4 powojować to musisz się naprawdę wytrudzić w poszukiwaniu pola pod wioskę.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 03.01.2010, 13:46

Mam zamiar simować w 2 :) Ale wiem że im wyżej tym ciężej i rozumiem że najlepsze by były wioski z samymi bonusami, lecz nie będą same dobre, będą też pola słabe (takie jak stolica).
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

7

Sunday, 03.01.2010, 13:48

będziecie w tedy mieli cała plansze do dyspozycji bo i tak 70% obecnych wiosek to farmy... a tak zostanie około 100 aktywnych graczy i nikt więcej... czyli bezsens.... tak jak cała organizacja tej gry... Może za bardzo krytykuje ale po ponad roku gry cały czas jedzie się na tej samej monotonni... i nic się nie zmienia tylko wieczne obiecanki cacanki a głupiemu radość....
--------------------------------------------------------------------------------
Nadzieja,
mimo iż zwodnicza,
pomaga nam przynajmniej dojść do końca życia przyjemną drogą.
--------------------------------------------------------------------------------

Nieumarły
gluchy89

8

Sunday, 03.01.2010, 15:32

Jak to mówi pewne przysłowie "pierd**enie o szopenie" , mi się kończy premium z 5h i nie dołożę już nic do tego interesu.