Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 06.01.2010, 15:06

Sir Jacol, nie obrażaj mnie proszę, kiedy ja do Ciebie grzecznie mówię.
Przyszedłem do nich, bo oni mnie poprosili. Poprosił by ktoś inny, to poszedł bym gdzie indziej. Już zresztą mam następną propozycję ;)
MM mam pomóc zdobyć jedną wiochę i tyle zrobię, a potem wracam do swoich. Nie zamierzam na Was siedzieć, boście mi żadni zaciekli wrogowie.
Przeciwnikiem palenia byłem zawsze, chyba że w wojnie dwóch klanów. Jak Was MM chce palić, to niech pali. Wasza wojna, Wy się możecie układać.
Palenie jakie pokazywał CHAOS, to inna bajka.

A ton Twoich wypowiedzi sugeruje, że jesteś kolejnym graczem, który pokrzyczy pokrzyczy i skończy grę, bo go biją.
A sztuką jest się umieć podnieś i ciągnąć klanową zabawę dalej (w tym miejscu pozdrowienia dla moich z T1 :D).

22

Wednesday, 06.01.2010, 16:01

Karwek a ty jaki masz nick na T1?Tak strasznie chcecie wiedziec kim jestem...Powiem wam jestem najbardziej chamskim,wulgarnym,aroganckim,zlosliwym i nie do zycia graczem na T1:) Karwek przepraszam zapomnialem ze nigdy tu nie mozna sie pomylic bo zawsze sie znajdzie takie indywidum jak ty i sie przyczepi ze post jest zly lub brakuje kropeczki.Wiec prosze cie scisnij i nie udzielaj sie grzecznie cie prosze
WRÓCIŁEM:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tomek_88" (06.01.2010, 16:08)


23

Wednesday, 06.01.2010, 16:09

nick w grze: Palagrin - zapraszam do mnie, ostatnio narzekam na nudę

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "karwek" (06.01.2010, 16:24)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Wednesday, 06.01.2010, 16:11

Tomek_88 niestety podzielam zdanie Karwka. I nie chudzi tu o jeden błąd, lecz wszystkie Twoje wypowiedzi. Poziom, który nimi reprezentujesz dorównuje gawlinskiemu. Skoro jesteś taki bojowy to daj nam ten nick, wtedy będziesz mógł udowodnić jaki jesteś prze.

EDIT: Karwek mnie uprzedził. Palagrin to Twój prawdziwy nick?...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

25

Wednesday, 06.01.2010, 16:17

Jeśli mam być szczery, to tyż nie znoszę braku kropek, przecinków i innych użytecznych znaków we wszelkich rozmowach, także czatach, jak i zwykłych wiadomościach.
Znaki interpunkcyjne i poprawny styl są po to, żeby ich używać.
A skoro nawet na klawiaturach pomyślano, by je wstawiać... ;)

26

Wednesday, 06.01.2010, 16:46

Nie bede sie z wami tu klucil bo szkoda czasu,wiem jedno dzieli nas przepasc poniewaz wy zapewne jestescie jakimis studencikami co to sobie mysla bog wie co i co mnie najbardziej denerwuja co i teraz widac...Mi nie bylo dane byc tak madrym i wyksztalconym jak wy mistrzowie polszczyzny,W porownaniu do was mam gleboko w d...e czy bedzie kropka czy przecinek czy przyszles czy przyszedles!!!!A aliar ty to kto na T1?
WRÓCIŁEM:)

27

Wednesday, 06.01.2010, 16:52

.Powiem wam jestem najbardziej chamskim,wulgarnym,aroganckim,zlosliwym i nie do zycia graczem na T1
Sam jestem bardzo ciekawy jaki masz nick. Podziel się w końcu z nami tą informacją ;)

28

Wednesday, 06.01.2010, 16:55

Ta nikt tu na forum się nie ukrywa, walisz Pw i my Ci dajemy nick :P.

29

Wednesday, 06.01.2010, 16:58

Dokładnie.
Przenieście dyskusję na privy, bo główny temat Sir Jacol'a ginie w sporze o kwiecistość wypowiedzi :>

30

Wednesday, 06.01.2010, 16:58

Robert 3315
WRÓCIŁEM:)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Wednesday, 06.01.2010, 16:58

Pogrzeb a znajdziesz... A, i jeśli chcesz być w życiu szanowany (co na razie Ci nie wychodzi) to radziłbym Ci raczej zwracać uwagę na tą nieszczęsną kropkę i głupkowate poszedłem.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

32

Wednesday, 06.01.2010, 17:10

Szanuja mnie ludzie z mojej okolicy ziomki i przyjaciele i nie za to ze stawiam kropki tylko za czyny za to ze moga na mnie liczyc itp itd ,a takie cos jak np ty czy karwek najmniej mnie obchodza i mam gdzies czy szanuja czy nie...
WRÓCIŁEM:)

33

Wednesday, 06.01.2010, 17:12

Widze, że duzo osob nie przepada za Tomkiem88. Mnie ortografia nie wkurza, wkurza mnie jego pyskówki. Jak mnie zaatakował na początku gry to odpowiedziałem atakiem. Za każdym razem dostawałem wiadomość jaki on jest wspaniały i jak gra agresywnie więc lepiej mogę skończyć już grę. Po kilku atakach wkurzył się i założył mi oblężenie. A ja wtedy nie wiedziałem do czego służy namiot zmysłów i tak nie dali mi rady hehe. Później zmieniał klan dwa razy i za każdym razem wywoływał wojnę z nami.

Oczywiście za każdym razem był to mocniejszy klan, a ja ciągle w tym samym. Miałem na myśli, że on będzie wchodził w d*** PSD żeby tam się dostać a nie założyciela Momento Morii.

34

Wednesday, 06.01.2010, 17:16

PSD w Wasz konflikt nie mieszaj. dyvid na czas nieobecności niestety mnie mianował vice, a nam wojna z Wami do niczego nie jest potrzebna.
W MM jestem na chwilę i bynajmniej nie po to, by Cię Sir Jacol, palić.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Wednesday, 06.01.2010, 17:16

Sir Jacol, do takich ludzi trzeba się przyzwyczaić... Pewnie wyrobił sobie zbyt duże mniemanie na temat swojej osoby nakur***jąc jakiemuś 7-latkowi razem ze swoimi "ziomkami". Ale skończmy to, bo temat nic konstruktywnego już nie wniesie.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

36

Wednesday, 06.01.2010, 17:17

wchodzic w d..e mozesz ty,ja pisalem ze jestem wspanialy i gram agresywnie??Dziwne naprawde
WRÓCIŁEM:)

37

Wednesday, 06.01.2010, 17:40

Temat Sir Jacola nie dotyczył Waszych kłótni, więc sobie darujcie.
Albo przestaniecie się kłócić albo zara nam zamkną temat, ze szkodą dla autora.

38

Wednesday, 06.01.2010, 18:12

Wojna miedzy dwoma klanami powinna odbywać się na zdrowych zasadach, a wynajmowanie kogoś w celu przejęcia wioski jest chwytem poniżej pasa. Kolega Bagusny jeśli szuka wrażen ma ich pod dostatkiem w koncu wojna z A-Z trwa.
Nad Tomkiem 88 spuśćmy zaslone milczenia, ani na T1 jak rownież tu nie jest wybitnym graczem choć bez wątpienia za takiego się uważa

39

Wednesday, 06.01.2010, 18:17

Cały urok w wojnie, że nie ma w niej czegoś takiego, jak chwyt poniżej pasa.
I to mi się podoba na T2: zero pardonu i zbędnej polityki.
T1 umiera, bo zaczęły się pakty, układy, wzajemne krycie pleców itd. A byłoby wciąż super, gdyby rządziła zwykła, stara napażanka ;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Wednesday, 06.01.2010, 18:20

A takie chamskie najeżdżanie słabszych jak nazwiesz, jak nie "krycie pleców", albo jakimś innym układem? Podskocz do równych sobie...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!