Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 06.01.2010, 18:24

Gdy wchodziłem w tą wojenkę nie miałem pojęcia kto jest słabszy, kto silniejszy.
I niewiele mnie to obchodziło, bo liczę na własny zysk, a nie cudzy.
Chętnie bym podskoczył równym sobie, nawet znalazłem godnego przeciwnika na walki w 3ej epoce, choć cicho siedzi ;)
Ale niestety w AZ nie mam czego bić, a inni napakowani 3cioepokowcy są w CHAOSie.

Mi chodzi o to, żeby na T2 nie było układów, jakie niszczą T1.
Wierz mi, że nie obiecuję MM przyjaźni, jak już od nich odejdę :>

42

Wednesday, 06.01.2010, 18:40

Tu muszę się zgodzić T1 zaczyna trącić trupem pakty,układy, gigantyczne koalicje zabijają idee tej gry ale czy właśnie nie doprowadziły do tego takie akcje jak Twoja Bagusny?

43

Wednesday, 06.01.2010, 18:57

Niet.
Bo zwróć uwagę, że ja tu jestem, by chwilę powojować i potem idę dalej. Cały konflikt i jego koniec mnie niewiele obchodzi.
Nikomu nie obiecuję stałej przyjaźni, sojuszu, poza PSD i CHAOSem oczywiście.
A jak ktoś leje moich kolegów, to czasem wojsko wyślę, ale słownie raczej się nie udzielam.

I mam wielką nadzieję, że wielkich koalicji nie będzie tu nigdy. A myślę, że póki co nie ma potrzeby by takie powstawały. Bo nie wiem jak CHAOS, ale PSD i AZ nie toczą wojen na wypalenie, jak to na T1 kiedyś robiły wilki.

Chcecie, możecie mnie sądzić. Ja zrobię po co przyszedłem i pójdę albo od razu do PSD albo jeszcze gdzieś, gdzie mnie na chwilę zapraszają ;)
A jak w PSD się ruszy to co organizujemy, to nie będe musiał rozrywek szukać na zewnątrz ;)

44

Wednesday, 06.01.2010, 19:07

No to sobie trochę tam posiedzisz, bo my tej wioski nie oddamy. Takiego wała. Cwaniaczki wynajęli sobie silnego gracza żeby zabrać nam wioskę którą od podstaw wybudowaliśmy bo sami nie mogą. Prędzej wiocha pójdzie do piachu niż damy założyć na nią oblężenie. Szczerze nie trawie tego PSD i mam nadzieję, że kiedyś znajdzie się bat na was.

45

Wednesday, 06.01.2010, 19:27

Po co palić wioskę istnieją metody ktore pozwalają na jej utrzymanie i nikt nie będzie jej w stanie zdobyć, co prawda trochę to utrudnia grę ale chyba warto. Kolega sir Jacol nie musi się więc martwic bo Twój szef wie jak to zrobić. Może straci inne ale tej najlepszej raczej nie

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Wednesday, 06.01.2010, 20:19

Bat na nas to tak naprawde na nas juz jest ale nie wglebiajmy sie w szczegoly
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

47

Wednesday, 06.01.2010, 22:29

Batem po japie za takie teksty :) (zarówno dla osoby, która obraża PSD jak i tej, która publicznie przyznaje się do pręgieżu ze strony innych klanów ).

Zastanawiam sie co w tej wiosce jest tak wyjątkowego, ze az powstal post na ten temat. Chyba się nia zainteresuje :D a jak sie nie spodoba spale ...

48

Wednesday, 06.01.2010, 22:37

Cały urok w wojnie, że nie ma w niej czegoś takiego, jak chwyt poniżej pasa.
I to mi się podoba na T2: zero pardonu i zbędnej polityki.
T1 umiera, bo zaczęły się pakty, układy, wzajemne krycie pleców itd. A byłoby wciąż super, gdyby rządziła zwykła, stara napażanka ;)
ja myślę, że to głównie strach przed utrata długo budowanych wiosek - kiedy większość serwera była w 2-3 epoce to nie było tego problemu, każdy mógł mieć max 2-3 wioski, odbudowa nie trwała zbyt długo, pola nie były wyrafinowane. Teraz, kazdy moze miec 4-5 wiosek, a znalezienie porządnej to kwestia przeszukania kilkuset kwadratów.

Ja ciągle tęsknie za 2 epoką, wg mnie ona była najpiękniejsza(może dlatego, że w historii uwielbiałem Grecje i starożytny Rzym :P), odbudowanie wojska nie było kosztowne ani mozolne :)
może może może kiedyś będzie opcja wrócenia z 6 do 2 epoki (;)), na zasadzie wehikułu czasu :D

49

Wednesday, 06.01.2010, 22:40

Wioska jak wioska. Bojowa.
Wiem, że są sposoby utrzymać jedną wiochę, bo długo tak robiłem na T1. Ale faktycznie męczące :/

A czemu chcą zabrać, to bardzo proste. Bo o to w tej grze chodzi, by zabierać i się bić. Więc jak można coś zabrać, zamiast budować, to lepiej zabrać.

Ale ja się już w dyskusję nie wdaję.
Co miałem do powiedzenia, powiedziałem.
Jak za długo się będą cackać to siedzieć nie będę. Nie wrosnę do klanu. Choć ładnie zgrany ;)

Wyrzutów sumienia u mnie nie wyrobicie.
Nie po tym, co widziałem już na obu serwerach.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Wednesday, 06.01.2010, 23:32

T1 umiera, bo zaczęły się pakty, układy, wzajemne krycie pleców itd. A byłoby wciąż super, gdyby rządziła zwykła, stara napażanka ;)
Sorki Wacław ale chyba mnie pamięć nie myli...jak schowaliscie sie za plecami PSD ;P
Bez urazy bo obecnie gramy po tej samej stronie frontu, ale nie lubię obłudy....

51

Wednesday, 06.01.2010, 23:34

Ale ja nie twierdzę, że ŻULE w żadne układy nie wchodzą :>
Ja tylko twierdzę, że to właśnie koalicje wszelakie zepsuły napażankę z T1 :>
Spójrz na sytuację: dwie wielkie koalicję, czyli pat.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

52

Wednesday, 06.01.2010, 23:38

Nie no OK...myślałem ze piszesz to z pewnym żalem, że stało sie tak a nie inaczej :P

53

Wednesday, 06.01.2010, 23:59

Żałuję, że tak się koleje serwera potoczyły :P

Nie żałuję ani wojny z Wami, ani sojuszu z PSD, ani tego, że tera Ci Lomnas wioskę stawia ;)

Ale kiedyś bawiłem się lepiej ;) Kiedy obleg od Ciebie był oblegiem, a nie ochronką :P

54

Monday, 25.01.2010, 17:22

Odnawiam temat, żeby powiedzieć: a nie mówiłem ;]

Cytat

A ja wtedy nie wiedziałem do czego służy namiot zmysłów i tak nie dali mi rady hehe. Później zmieniał klan dwa razy i za każdym razem wywoływał wojnę z nami.

Oczywiście za każdym razem był to mocniejszy klan, a ja ciągle w tym samym. Miałem na myśli, że on będzie wchodził w d*** PSD żeby tam się dostać a nie założyciela Momento Morii.
Historia potoczyła się następująco: silny gracz znudzony powrócił do swojego klanu. Jakiś czas później klan gracza którego wynajęli... zabiera im najsilniejszą wioskę :D Dzisiaj patrzę na ich przywódce stracił następną wioskę ale co to: nie widzę już Tomka88 w ich składzie. Czyżby przestał grać? Ale gdzieżtam: przeszedł do silniejszego klanu zostawiając ich.

Istny Nikodem Dyzma, wie jak wspinać się na sam szczyt ;)

55

Monday, 25.01.2010, 17:56

Nikodem Dyzma to cie zrobil,a jak niewiesz ciach dlaczego odeszlem to sie nieudzielaj! Nikogo nie zostawilem a wkrotce sie o tym przekonasz.Myslisz ze mi zalezy na jakims szczycie kariery na T2...?Boze co za gosc dno dna,prosze cie nie udzielaj sie juz
WRÓCIŁEM:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (25.01.2010, 19:25)


56

Monday, 25.01.2010, 18:04

Boze co za gosc dno dna
cale szczescie, ze Ty błyszczysz ;) miec kogos takiego w klanie to skarb! wygadany, inteligentny, opanowany, wypisz wymaluj urodzony przywódca ;)

57

Monday, 25.01.2010, 18:18

Ale po co te nerwy ;) Z chęcią poznam te szlachetną przyczynę odejścia z poprzedniego klanu.

58

Monday, 25.01.2010, 18:23

Poznasz za miesiac,moze troszke dluzej,Jestes smieszny bo piszesz tu o mnie ze co ja to wyprawiam a wy cwaniaczki co zrobiliscie?Dogadaliscie sie z PSD i chaosem zeby nam bojowe pozabierali bo wy nie potraficie i teraz myslicie ze bedziecie panami..?Karwek prymitywie nie udzielaj sie bo naprawde jak pomysle ze jestem z toba w klanie to az przykro sie robi...
WRÓCIŁEM:)

59

Monday, 25.01.2010, 18:44

Z nikim się nie dogadaliśmy. Dzisiaj fartem się wybroniliśmy, bo też nam wioske chcieli zabrac: http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bb5b680fce To wy sprowadziliście tego najemnika i dzięki temu wiedzą jakie wioski mamy. Pech chciał, że na tą chwile mieliście lepsze. Ironia losu, miał wam pomóc a więcej wam zaszkodził :D Myśleliście, że gracz który przyszedł dla punktów nie zaatakuje was później dla punktów?

Przynajmniej zostałbyś z "kolegami" a nie uciekał jak szczur z tonącego pokładu.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Monday, 25.01.2010, 18:52

Tomaszek się ukrywa pod nazwą Riffi obecnie.
I tak, Palagrin, my tez nie możemy się nadziwić, jak to się stało, że ktoś tak elokwentny trafił do Waszego grona. U nas był odpadem produkcyjnym nie trzymającym się zasad i łamiącym regulamin gry, przez co został wyrzucony, a następnie zbanowany przez adminów gry za oszukiwanie.
Człowiek z przeszłością, jak to się mawia w pewnych kręgach... 8)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (25.01.2010, 19:09)