Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Monday, 25.01.2010, 18:53

Ja nieucieklem Moze kiedys to zrozumiesz jak nie to mysl co chesz:)mam wy.....e na to.Milo mi Prop ze kojarzysz mnie z Riffim:)Bardzo mnie to cieszy a odpadem to zawsze ty byles jestes i bedziesz.Ah jeszcze jedno bo bym zapomnial Bana panie Prop dostalem poniewaz moja zona byla w ciazy i wchodzilem z mojego IP na jej konto gdyby nie to ze rano szlem do szpitala na caly dzien i musialem wejsc na obydwa konta w podobnym czasie to bym bana niemial wiec prosze cie nie oczerniajmnie,gdyz nie zrobilem tego celowo!!!
WRÓCIŁEM:)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Tomek_88" (25.01.2010, 21:54)


62

Monday, 25.01.2010, 19:04

powiem szczerze, ze nigdy nie miałem 100% pewności co do powiązania tych dwóch osób, ale skojarzenia mi się same nasuwały - a zdania swojego nie zmieniam, zresztą nawet w klanie sie o Tobie kiedys wyraziłem ;) a za 'prymitywa' liczę ze warna dostaniesz ;)

btw, nie wiem, czemu niemalże wszyscy przekrecaja 'Palagrin' na Pelagrin, Pallagrin, Palargin.. aż się smutno robi, ze tak oryginalna nazwę chce się przekręcać ..

63

Monday, 25.01.2010, 19:04

Tomek nie dość ze grasz na koncie riffiego to na forum piszesz jako Pasiionek ;)

Palagrin naprawdę dziwie się że macie takiego gracza w swoich szeregach

64

Monday, 25.01.2010, 19:29

jeszcze jedna napinka, obrazliwa wypowiedz a temat zostanie zamkniety.