Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

221

Thursday, 04.02.2010, 00:02

i tak oto juz koniec mojej walki ;) po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, ze nie widze sensu tkwic dalej w tej grze ;) złozyło sie na to wiele czynników, ktore skumulowały sie ciągu kilkudziesięciu minut ;)
spedzilem w tej grze 13 miesiecy, w tym 10 jako wlasciciel konta Palagrin ;)

z całym szacunkiem do graczy, ale z takim podejsciem administracji nie wrożę tej grze świetlanej przyszlosci ;)

zaraz pojdzie oficjalna wiadomosc do Thorgi ze oddalem konto


dzieki wszystkim za wspolna zabawe ;)

AVE

222

Thursday, 04.02.2010, 18:07

A tu macie następny pojedynek 5 vs 4 epoki ,...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6041e9a60a

wiecej dowodów?

223

Thursday, 04.02.2010, 23:32

No tak nikt nie twierdzi, że macie jakie kol wiek szanse w tej chwili z 4 epoką, ja tylko mówię, że mieliście te szanse na początku.

W każdym razie administracja gry wygrała 10 graczy z t2(sumienie opłacających co miesiąc abonament) skasowała, kasuje , bądź planuje to zrobić w najbliższych dniach swoje konto. Ja też zabawie do lutego może marca szkoda mi po prostu opłaconego konta. A potem się zastanowie nad kasacją, może kogoś bawi siedzenie w 3 epoce jak to robi ŚWacek/bagusny na t2 ale większość to nie bawi. I by nie było, że to byle jacy gracze bo są to topowi gracze z t1 których armie są wychwalane itp.