Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Friday, 08.01.2010, 13:12

a mi sie jedna zmiana nie podoba :) bo dzisiaj przejąłem wioskę i zaraz mi oblega założyli nawet nie miałem chwili czasu żeby konsulat odbudować :( i odrazu wioska stracona no bo niby jak ją bronić :(

42

Friday, 08.01.2010, 13:16

Pamiętaj, że Ty również po odbiciu wioski możesz ją oblegać od razu ;> .

43

Friday, 08.01.2010, 13:30

No to jest bład powinien byc czas zburzenia ambasady wydłużony żeby sie jej nie dało zburzyć podczas oblegu bo takie przechodzenie wioski z rak do rak jest bez sensu moga sie tak do konca życia bawić i żaden tej wioski tak naprawde nie bedzie mial.

44

Friday, 08.01.2010, 14:22

zauważył to już ktoś tu na forum, to jest na pewno do zmiany. Wg mnie wyburzenie amabasady powinno dawac możliwośc agresorowi skasowanie wioski, bo inaczej wojna robi sie bezcelowa

ja widziałem wioskę na 53 czołgi - ale niefajnie słyszeć, że póki co jest taka tylko 1 :/

45

Friday, 08.01.2010, 15:50

Czas burzenia ambasady ustawić na polowe tego, który obecnie wymaga główny budynek? ;> <ten sam czas jest za długi, a obecny za krótki - prosta arytmetyka ;p>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


46

Friday, 08.01.2010, 16:42

Zmieniono system ochrony przed oblężeniem. Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku (ma to na celu umożliwienie natychmiastowego odbicia utraconej wioski).
czy to oznacza że jeśli zburzymy konsulat i od razu założymy oblega na straconą wioskę to mamy 100 procent szans na odbicie straconej wioski... dobrze rozumuję?

2 stony gadania o helikopterach,a odpowiedzi zero
może ktoś nas doinformować w tym o co pytał Arnii??
i moje drugie pytanie:
''Zmieniono system ochrony przed oblężeniem. Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku''
czyli zakładając obleg nie mam ochronki wioski z której zakładam?
no bo ja to tak rozumiem
AKUMA

47

Friday, 08.01.2010, 16:42

wtrącę się lekko w dyskusje - ale dla mnie aby 5 była ciekawa i grywalna (a ma potencjał) to po prostu zrobić 3-4 jednostki przysłowiowym "mięsem" (tak jak było dotychczas w pozostałych epokach) - ale kosztem zwiększenia kosztów utrzymania śmigieł

rezultat

5 ma w końcu czym grać normalnie a nie bawić się w simka
ma dodatkową przewagę jaką jest kilka śmigieł dodatkowo

i na tym powinna polegać przewaga 5 epoki

Taka moja subiektywna opinia

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Friday, 08.01.2010, 16:49

Wg. mnie dobrze by było delikatnie zmienic cenę nie których jednostek w 3ep. bo w ogóle sie z nich nie korzystało i jednej w drugiej!
W 2ep. za szkolenie utrzymanie
Miecznik 150miedzi 6miedzi/h
w 3ep
Wiking 100dzrzewa 50złota 50żelaza 4drzewa/h 2złota/h 2żelaza/h
Krzyżowiec 80drzewa160złota120żelaza160konia 3drzewa/h 8złota/h 5żelaza/h 12koni/h
Samuraj 80drzewa150złota200żelaza100koni 6drzewa/h 8złota/h 8żelaza/h 6koni/h
Za obniżenie utrzymania była by podniesiona cena jednostki.
W końcu chyba te jednostki były po to stworzone aby nimi grac wyliczałem balanse między jednostkami a ceną i utrzymaniem.
I stwierdziłem że nie które jednostki są zbyt dużo zawyżone cenowo za utrzymanie. Nie wiem jak w innych epokach ale w tych co byłem to mam prawo się wypowiedzieć.

Np.
wiking - halabarda
hp 150 160
atak (120)100 (90)70
ap 0 0
obrona (40)30 (40)30
inicjatywa (110)90 (150)90
1vs1
hp (-50)-40lub(-100)-80 (-80)-70
(-100)-80lub(-150)-120lub(-200)-160 (-160)-140
widać od razu ze jednostki z tym samym pancerzem i atakiem nie są dobrze zbilansowane halabarda wygrywa z wikingiem!
W końcu jestem graczem tej gry i mogę wyrazić swoją opinię. A tak to nawet całkiem niezła gierka jak na on-line.
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "sparki20003" (08.01.2010, 16:57)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Friday, 08.01.2010, 17:21

trzeba czytac i jeszcze raz czytac 3 ep juz byla rebalansowana i jak dla mnie nawet za duzo ale nie rozwodzmy sie nad tym
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

50

Friday, 08.01.2010, 17:30

odwalcie się od tego rebalansu epok
to dyskusja o patchu zadałem 2 pytania 3 posty wcześniej i nic tylko koptery i inne pierdoły
AKUMA

51

Friday, 08.01.2010, 18:07

Pamiętaj, że Ty również po odbiciu wioski możesz ją oblegać od razu .

Z tego co wiem po stracie wioski ma sie 24h ochrony wiec od razu nie może :) Wyglada to tak ze agresor nie ma ochrony ale ten co ja odbija ma 24h-18h czyli 6 ochrony.

Te rozwiązanie jest dobre dla słabszych: załóżmy, że mamy mniej wiosek a przeciwnik max. Zakładamy mu oblężenie na zamianę. Nie zdąży wyburzyć jednej wioski i jedyne co może zrobić to po 18h zamienić lepszą wioche na jakąś ze swoich slabszych.

Dla mnie pasi ;)

52

Friday, 08.01.2010, 18:10

Tak ma się 24h ochrony, ale na te co mu zostały, czyli tą którą zdobędzie można oblegać od razu.

53

Friday, 08.01.2010, 18:16

Tak ma się 24h ochrony, ale na te co mu zostały, czyli tą którą zdobędzie można oblegać od razu.

czyli po spaleni konsulatu,mamy 100% szns na odbicie wiochy?
bezsens
a czy ochrona wioski,z której założono obleg nadal działa?
bo ja się zgupiłem w tym patchu
AKUMA

54

Friday, 08.01.2010, 18:20

No to tak: gracz A z wioski A oblega gracza B wioskę B. Wioska A ma ochronę, bo oblega, gracz B ma ochronkę, bo jest oblegany.
Sytuacja 1 Gracz B wybronił się, więc wioska B ma ochronkę 24h. Gracz A nie ma nic.
Sytuacja 2 Gracz B przegrał, więc all jego wioski mają ochronkę 24h. Gracz A również nie ma już nic.

Ja tak rozumiem.

55

Friday, 08.01.2010, 18:27

No to tak: gracz A z wioski A oblega gracza B wioskę B. Wioska A ma ochronę, bo oblega, gracz B ma ochronkę, bo jest oblegany.
Sytuacja 1 Gracz B wybronił się, więc wioska B ma ochronkę 24h. Gracz A nie ma nic.
Sytuacja 2 Gracz B przegrał, więc all jego wioski mają ochronkę 24h. Gracz A również nie ma już nic.

Ja tak rozumiem.

ja też tak rozumiełem ale czytając: '' Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku''
troche mi się rozumienie przyćmiło
teraz ponownie przeczytałem cały Patch i załapałem już wszysko
Gracz A zawsze straci zdobytą wioske :rotfl:
AKUMA

56

Friday, 08.01.2010, 18:32


Gracz A zawsze straci zdobytą wioske :rotfl:

No mniej więcej. Dlatego też burzenie podczas oblegu powinno być zablokowane albo zniszczona ambasada pozwala na spalenie wioski.

57

Friday, 08.01.2010, 18:57

tylko nie mów tego adminom,bo powiedzą,że sami(czyli ok 20 graczy ) tak chcieliśny
AKUMA

58

Friday, 08.01.2010, 19:07

Ja proponuje dwie godziny ochrony dla agresora po wygranym oblężeniu, w celu przegrupowania wojsk i na odbudowanie konsulatu do jakiegoś poziomu. Inaczej wioska oblegana będzie przechodnim pucharem.

59

Saturday, 09.01.2010, 13:24

ustalanie odgórnego czasu nie jest najlepszym pomysłem, tym bardziej 2 godziny, bo co, jeśli obleg konczy sie o 3 w nocy? niby godzina jak kazda inna, ale czasami trzeba gdzies rano wstac..

agresor nie musi miec zadnej ochronki, pod warunkiem, ze konsulat bedzie stał

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Saturday, 09.01.2010, 13:35

to zrobmy zakaz burzenia konsulatu w czasie oblegu i 24h po zakonczeniu
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: