Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Monday, 11.01.2010, 16:56

w 5 epoce może nawet 24h nie starczyć ;)

ja bym zostawił jak jest i może pomyślał tylko o wydłużeniu czasu burzenia konsulatu aby trwało to ok 24h to skutecznie utrudni taką sytuację.....

102

Monday, 11.01.2010, 18:46

To ja się powtórzę odnośnie 5 epoki raz jeszcze:

Wszyscy wiedzą że 5 musi być zrebalansowana - bo tam nie ma przyjemności z gry żadnej - no chyba że kogoś jara jak innemu graczowi zniszczy jakiś budynek.

1. Dlatego mówię - 3-4 jednostki to rekrutacji jako "mięcho" jak to jest w pozostałych niższych epokch

2. Powiekszyć koszty heli - żeby były dodatkiem i rarytasem a nie główną siła bojową 5 epoki (jak się okazuje jest dotychczas tak na prawdę)

Wtedy 5 zacznie być grywalną epoką dającą coś więcej od 4 - jest tym nalot

A co do płakania odnośnie odbicia wsi od agresora..... jak Paris nie potrafisz zrobić tak że będąc agresorem nie umiesz mieć ochronki..... niezależnie czy oblegasz czy nie - to rzeczywiście nadajesz się tylko do palenia, a zresztą jak ci nie pasuje to niech się koledzy wbijają stoperem oraz CTRL +TAB (na końcówkę tych 6 h to na pewno sie przyda :)

103

Tuesday, 12.01.2010, 07:08

potrafie,potrafie
już Ty się o to nie martw
ja nie mysle tylko o sobie,są ludzie,którzy nie maja szerokiego grona ''przyjaciół''
AKUMA

104

Tuesday, 12.01.2010, 12:47

zero klasy

osoby ktore zabieraly najlepsze wioski a slabsze palily teraz placza ze ich ktos bije

sami sobie zawdzieczacie taka sytuacje

stawka rosnie z kazda epoka
w 1 nie stracicie boh
w 2 juz stracicie
a w 4 mozecie stracic stolice od nalotow

wystarczylo robic wioski pod 150-200 arkbuzerow i byly by chronione przed nalotami

wojsk ladowych nie mamy zeby ubic taka armie bo wszystkie osady nam popaliliscie ;p

ale ze nie macie pomyslu na gre i samozaparcia to z kazdym dniem bedzie wam coraz trudniej

a nie odpuscimy bo widzielismy wasza gre w 3 epoce i jesli uda sie wam rozbudowac i przejac nasze wioski to wtedy nam pozostanie kasowanie kont

105

Tuesday, 12.01.2010, 13:08

Co by się nie działo na stolicach mogliście spokojnie grać i my też możemy stracić wszystkie osady(i nie mamy nic przeciw) byle na stolicy było można dalej grać. I bynajmniej nie prosimy nietykalności stolicy tylko na 4 epokę ale i na 5 oraz 6. Bo ten jeden element świadczył o tym, że jak by źle nie było można było grać dalej. 200 arkbuzerow nie bądź śmieszny jak ci z 4 epoki mają tyle zrobić jak nie mogą za bardzo przekroczyć granicy 2 lvl osad. A z stolicy która i tez jest w opłakanym stanie(mimo tego z założenia najlepiej rozwinięta) mało się woja wyciąga. Z założenia niezniszczalność stolic miała właśnie zapobiec takiemu przypadkowi w którym całkowicie uniemożliwia się dalszy rozwój. Tylko twórcy sami się wkopali dając takie możliwości(uniemożliwienia gry) już w sumie dwóm graczom z 5 epoki nad 4 epoką.

Jak nie chcą wprowadzić nietykalności od nalotów dla stolic to niech zrobią rebalans dając wam dużo więcej naziemnych, a robiąc ekstra jednostki z latających(których było by mało).

Jak dla mnie 5 epoka była robiona z myślą o walkach 5 epoka vs 5 epoka, a nie 5 vs 4. Przynajmniej tak to wygląda.

I jak już piszesz to bądź obiektywny, a nie piszesz, że jak wy dostawaliście to było ok jak my dostajemy to jest źle, bo jak widzisz my piszemy faktami.

106

Tuesday, 12.01.2010, 13:17

zero klasy

osoby ktore zabieraly najlepsze wioski a slabsze palily teraz placza ze ich ktos bije

sami sobie zawdzieczacie taka sytuacje

stawka rosnie z kazda epoka
w 1 nie stracicie boh
w 2 juz stracicie
a w 4 mozecie stracic stolice od nalotow

wystarczylo robic wioski pod 150-200 arkbuzerow i byly by chronione przed nalotami

wojsk ladowych nie mamy zeby ubic taka armie bo wszystkie osady nam popaliliscie ;p

ale ze nie macie pomyslu na gre i samozaparcia to z kazdym dniem bedzie wam coraz trudniej

a nie odpuscimy bo widzielismy wasza gre w 3 epoce i jesli uda sie wam rozbudowac i przejac nasze wioski to wtedy nam pozostanie kasowanie kont


NO I WIDZISZ JAWAZONE SAM SIĘ PRZYZNAJESZ DO TEGO ŻE NIE DA SIĘ GRAĆ W TĄ GRĘ NA SERWERZE T2 - TO ŻE MY WAM SKUTECZNIE UPRZYKRZALIŚMY GRĘ TO O TO CHODZI W TEJ GRZE - WY NIE DAJECIE MOŻLIWOŚCI GRY A O TO JUŻ NIE CHODZI

GRAĆ W TE MOŻNA W EPOKACH 1-3 OD 4 EPOKI NA T2 JUŻ NIE MA MOŻLIWOŚCI NAWET NA SAMEJ STOLICY

jeśli stolica jest miastem na którym są same ograniczenia tzn:
-zabrać nie można
-porządnej armii także nie da się wystawić
-pól z dodatkami nie ma
-bochatera także nie można zmienić

to także powinna być opcja braku możliwości bombardowania

gra jest fajna najnowszy patch sympatyczny aczkolwiek daje jeszcze większą przewagę 5 epoki nad 4 - nie mówimy o 1 serwie bo tam skakano do 5 jednocześnie i da się grać
na t2 nie ma mowy o grze

poza tym JAWAZONE to że my zawsze walczyliśmy (my was paliliśmy i wy nas) nie znaczy że gracze muszą kończyć z grą z tego powodu że 3 graczy grało tylko stolicami przez 4 epoki i teraz udało im się skoczyć do 5 epoki i myślą że wszystko jest w porządku

gra jest dobrą grą jeśli jest zbilansowana a teraz taką nie jest gdyż nie da się grać jak ktoś ci bombarduje stolicę

STOLICA POWINNA BYĆ NIETYKALNA TAK JAK W EPOKACH 1-4 JEŚLI TAK NIE JEST TO GRA NIE MA SENSU - no chyba że sensem jest granie na samej stolicy i kto pierwszy ten lepszy do 5 epoki

SZANOWNA ADMINISTRACJO MOŻE BYŚCIE SIĘ ZAINTERESOWALI TYM PROBLEMEM

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (12.01.2010, 13:47)


107

Tuesday, 12.01.2010, 13:27

e4 jest nie do grania tylko dla was ;)

glupio robic zmiany pod jeden klan ^^

108

Tuesday, 12.01.2010, 13:29

wg mnie chyba lekko przesadzacie, przeciez nie jest was 3 osoby w 4 ep(no chyba ze tak jest), wiec nie wierze, ze kolesie z 5 ep oblatuja wszystkich z 4 epoki 2 razy dziennie

a jak nie, to załózcie sobie wioski i tam zdobywajcie surowce, chyba, ze oni od razu Wam palą te wioski - ale pisanie, ze 5 epoka ma przewage nad 4 to kłamanie w zywe oczy, gdybys Ty byl lepiej rozwiniety to jechałbyś go równo, a on w 5 ep nie mialny zadnych szans obrny

109

Tuesday, 12.01.2010, 13:44

wg mnie chyba lekko przesadzacie, przeciez nie jest was 3 osoby w 4 ep(no chyba ze tak jest), wiec nie wierze, ze kolesie z 5 ep oblatuja wszystkich z 4 epoki 2 razy dziennie

a jak nie, to załózcie sobie wioski i tam zdobywajcie surowce, chyba, ze oni od razu Wam palą te wioski - ale pisanie, ze 5 epoka ma przewage nad 4 to kłamanie w zywe oczy, gdybys Ty byl lepiej rozwiniety to jechałbyś go równo, a on w 5 ep nie mialny zadnych szans obrny


graczy z 4 epoki jest z 4-5 i zauważ że mapa jest bardzo mała a nie tak na jedynce
tu nie chodzi o to żeby ograniczać 5 epokę tylko żeby można było grać w tą grę nawet jeżeli miało by się grać na samej stolicy

jaki byłby problem zmniejszyć utrzymanie wojsk lądowych żeby i 5 mogła walczyć i dlaczego 5 epoka jako jedyna ma mieć możliwość ingerowania w stolice graczy - z balansowanie gry jest jej najważniejszą sprawą jej grywalności

jak już pisałem nie ma tego problemu na serwerze 1 lecz jest na 2

110

Tuesday, 12.01.2010, 14:42

Dokładnie tak, trzech graczy z naszego sojuszu spróbowało sił w 4 epoce w tym nawet dyvid, ale nie było szans do obrony, a starali się. I jak dobrze pamiętam stsmax był tydzień(może półtora) od przejścia do 5 epoki i skutecznie został cofnięty od tego posunięcia. Więc naloty czynią cuda w tej sprawie.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

111

Tuesday, 12.01.2010, 15:57

mysle ze wprowadzenie nietykalnosci w stolicy to jedyne wyjscie z tej sytuacji bo grac chce kazdy a moga nieliczni
a simka 1-3 to nie jest gra ...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

112

Tuesday, 12.01.2010, 18:06

A co z lokacjami klanowymi ? :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

113

Tuesday, 12.01.2010, 18:48

są w przygotowaniu zapewne
już ?( niedługo ?( zostaną wprowadzone
AKUMA

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

114

Tuesday, 12.01.2010, 19:06

Miały być w tamtym tygodniu. Ale co mi tam ? Muszę zmienić wioskę i czas kasacji to 210 g.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

115

Tuesday, 12.01.2010, 20:10

Napiszę ktoś jakie to zmiany w 6 epoce?

116

Tuesday, 12.01.2010, 20:15

Właśnie, bo na razie to efekty patcha są nam nieznane.

117

Tuesday, 12.01.2010, 20:52

zrobie jutro screeny i wystawie w temacie tam gdzie koszty ale narazie to macie:
piechota laserowa: 2 krzemu 4 zelastwa
servo piechota: 2 zlota 3 krzemu 8 zelastwa
mech: 4 zlota 4 krzemu 12 zelastwa 2 uranu
wyzutnia rakiet: 4 zlota 4 krzemu 12 zelastwa 6 uranu

reszta jak byla wczesniej:
6 era

a ladownosc to oczywiscie proporcjonalnie wg epok.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

118

Tuesday, 12.01.2010, 22:02

piechota laserowa: 2 krzemu 4 zelastwa -> 6 epoka ma mięso armatnie którego nie ma epoka5??

119

Tuesday, 12.01.2010, 23:06

no to koniec końców wyszło że epoka 5 jest wysłannikiem pokoju i ogranicza straty w ludziach :D,

Krowa to ile wystawisz na 20 lvl stolicy? :D

120

Wednesday, 13.01.2010, 08:07

32 mechow lub 64 servo lub 128 piechoty laserowej