Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 07.01.2010, 14:32

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

muszę przyznać, ze czas budowy budynków bardzo mile mnie zaskoczył - na 20 poziom sejmu zamiast 28 dni potrzebuje niecale 59 godzin :)

podoba mi sie czas ochrony przed spaleniem wioski o sume poziomow glownego budynku(wojny sie nieco wydluza, ale dzieki mozliwosci natychmiastowego odbicia nie bedzie nikt stratny ;)

co do eventow i upkeepu 5 ep - sa planowane jakioes zmiany w najbliższym czasie?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 07.01.2010, 14:37

no i przydało by się wiedzieć od których lvl w jakich epokach następuje zamiana z czasami budowy ;) to też istotnie wpłynie na równowagę - bo w tej chwili wioskę na 23 lvl (dobrą bojową naziemną) - 5 ep ma szansę z 17 lvl bojową z 4 ep
nie pamiętam jak proporcje się te mają do 4ep/3ep

3

Thursday, 07.01.2010, 14:38

ja mam problem bo jak probuje dołaczyc do oblężenia to mnie automatycznie wylogowuje z gry...o co chodzi?????

ok juz załatwione:)a w 4 epoce tez cytadela na 22 level troszke ponad 2 dni tylko :)
z tym premium tez nie głupio wymyslili :) 60 zł za cały rok to wg. przystepna cena :) czekam jeszcze na eventy i bedzie gitara :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "reddevil25" (07.01.2010, 15:57)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 07.01.2010, 14:45

reddevil25, spróbuj teraz.

Poziomy arytmetycznego naliczania:
Epoka 1: brak
Epoka 2: powyżej 30 poziomu stały przyrost +14h / poziom
Epoka 3: powyżej 25 poziomu stały przyrost +12h / poziom
Epoka 4: powyżej 20 poziomu stały przyrost +10h / poziom
Epoka 5: powyżej 15 poziomu stały przyrost +8h / poziom
Epoka 6: powyżej 10 poziomu stały przyrost +6h / poziom

Oznacza to, że np 10 poziom w 6 epoce liczony jest normalnie, natomiast 11 = czas_z_10_poz + 6 godzin, 12 = czas_z_10_poz + 12 godzin itd.

Można to znaleźć w tutorialu tutaj: http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…nego_naliczania

Oprócz tego zostały zmniejszone nieco mnożniki dla czasów budowy budynku głównego.

karwek, teraz zabieramy się ostro za dokończenie eventów. Miejmy nadzieję, że nie wyskoczy coś po drodze co znów je opóźni. Co do rebalansu 5 epoki, to wstrzymamy się póki będzie wiadomo jak zmniejszenie czasów budowy wpłynęło na jej balans - teraz można postawić wyższe poziomu budynków, a co za tym idzie mieć większy upkeep.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Thursday, 07.01.2010, 15:14

Też jestem zaskoczony zmianą czasu budowy, co nie zmienia faktu że nawet jak będę miał wioski na 30 lvl to mogę pocałować w d**** pozostałe epoki. (nie licząc 6)

No i żeby skasować dobrą wioskę trzeba tygodnia min. a nie 1 sekundy :D

Dodam że zmiany w dobrą stronę.

6

Thursday, 07.01.2010, 15:15

DrastiC - 6 epoka wystawi duzo wiecej woja niz 5, sam ich zreszta spytaj, w tym momencie 5 jest najsłabsza :P

7

Thursday, 07.01.2010, 15:16

Zobaczymy jak będą wyglądać eventy, bo jak bedą opierać się na jednostkach również to będzie przynajmniej coś co 5 i 6 epoka ma na plus w porównaniu do reszty :D

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 07.01.2010, 15:19

Patch mile mnie zaskoczy ^^ Bo do 30 lvl budynku w 2 ep to mi daleko.

Ale zauważcie że admini nie rzucili słów na wiatr i posiedzieli chociaż tą chwilę, dlatego + dla adminów :)


Ale zrobiliście drugi absurd ...
Wyburzenie pałacu na 18 lvl to ...

171 godz ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Magister" (07.01.2010, 15:52)


9

Thursday, 07.01.2010, 16:48

I bardzo dobrze Magister - jak się wiocha nie podoba to po cholerę oblegasz

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 07.01.2010, 17:36

Mówię o swojej ...
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

11

Thursday, 07.01.2010, 17:38

... zamiast bezsensownego niszczenia będzie sensowne :)

ja tam czekam na rebalans 5 epoki

12

Thursday, 07.01.2010, 18:10

Zmieniono system ochrony przed oblężeniem. Agresor nie będzie otrzymywał ochrony przed oblężeniem w żadnym przypadku (ma to na celu umożliwienie natychmiastowego odbicia utraconej wioski).
czy to oznacza że jeśli zburzymy konsulat i od razu założymy oblega na straconą wioskę to mamy 100 procent szans na odbicie straconej wioski... dobrze rozumuję?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 07.01.2010, 18:11

No i git. Zróbcie jeszcze porzadne eventy, zmiencie upkeep 5E do sensownego poziomu i bedzie mozna oznaczyć grę wersją 1.?.?

14

Thursday, 07.01.2010, 18:13

a ja sądzę że upkeep 5e nie jest aż tak konieczny......... tym bardziej teraz jeśli czasy budowy są normalne....
po za tym upkeep 5e już był ;)

15

Thursday, 07.01.2010, 18:30

a ja sądzę że upkeep 5e nie jest aż tak konieczny......... tym bardziej teraz jeśli czasy budowy są normalne....
po za tym upkeep 5e już był ;)
Jest jeszcze bardziej konieczny niz przed pathem. Dzieki temu że zmniejszył sie czas budowy i to znacznie 4 era bedzie miała jeszcze wiekszą przewagę w naziemnym nad 5 epoką. Co poziom w 4 epoce przyrasta wiecej wojska niz w 5 epoce.
Natomiast w 5 epoce szybciej bedzie wiecej kopterów których juz kompletnie nic nie zatrzyma w oblegu na 4 ere.

Co do mozliwosci odbicia osady zaraz po jej stracie jest troche bezsensowny bo jak Arnii zauważył jak się wyburzy ambasade to nie ma szans wybronic takiej osady. Przede wszystkim powinien byc wprowadzony zakaz burzenia po załozeniu oblegu i wtedy taka możliwość już robi się sensowna.

16

Thursday, 07.01.2010, 18:51

to może upkeep hel zostawić a zmienić tylko upkeep 3-4 jednostek naziemnych aby wystawić ich więcej

17

Thursday, 07.01.2010, 19:11

juz gdzies pisalismy z dyvidem, ze upkeeep heli jest ok, tylko naziemne szwankują

faktycznie z tym wyburzaniem moze byc problem, moze dla ambasady ustawic identyczna zasade jak dla sejmu? wtedy taka ambasada na 8 poziomie burzylaby się 36h, a to ma juz sens

albo w ogole, zeby spalic wioske, trzeba zniszczyc ambasade(konsulat) a nie sejm czy totem, wtedy to trwaloby troszeczke krocej, nikt nie palilby ambasady(bo wtedy moglby latwo wioske stracic)

18

Thursday, 07.01.2010, 19:17

Jak ma być zmieniony upkeep to wszystkich jednostek, no może poza tymi elitarnymi w 5 epoce, chociaż też można by było coś pokąbinować. Bo koptery nic praktycznie nie wnoszą na finałowej walce do oblegu ...

19

Thursday, 07.01.2010, 19:29

DrastiC ale popatrz że teraz 4 epoka ma marne szanse bronić się przed helikopterami a co jak zwiększymy ich ilość?

Teraz czysto teoretycznie :)

masz 20 hel poruszasz się z prędkością 10s/kwadrat w jednym atak na 4 epokę zdobywasz powiedzmy 200 exp z zerowymi stratami ataków takich jesteś w stanie wykonać 20 szczególnie w twojej okolicy gdzie jest sporo aktywnych gracz (nie patrze tu na klany) co daje 4k expa na dobę co najmniej sądzę że to jest dużo przy zerowy stratach

zwiększając liczbę helikopterów o połowę exp jednocześnie rośnie a straty nie :) 5 epoka czuje się wtedy bezkarna w stosunku do 4 epoki dlatego sądzę że upkeep jednostek latających powinien zostać bez zmian może po za jednostkami jak to DrastiC nazwał z elity bo tam jest trochę przesada :)

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 07.01.2010, 20:17

arnii po pierwsze z tego co pamiętam - nie da sięzejść z latającym poniżej 20/s a z nielotem poniżej 40/s; po drugie - w tej chwili jest kilka armii po 20 ppancy - i to nie jest dużo - widziałem już jak taka armia spadała w 3 tury - wystarczy odpowiednia ilość ake - o które w tej chwili będzie jeszcze łatwiej.
po trzecie - średni eksp na wypasionej armii - w granicach - 80-100 bo przecież ciosy rozłożą się na wielu no i możesz trafiać w trupy ;)