Nie jesteś zalogowany.

1

Friday, 08.01.2010, 12:41

premium

Gram w ta gre już prawie 2 lata i zawsze miałem wykupione premium...2 dni temu mi się skończyło i co?????dla mnie to koszmar!!! 1.max można budować 5 jednostek i to z takim czasem ze masakra :) 2.mapa jest tak mała ze ledwo swoje wiochy widze :) 3.wypraw to miałem -6 :) 4. to chyba najgorsze ze nie ma podglądu wiosek innych graczy co już wogóle dla mnie jest najwiekszym horrorem bo nikogo nie można znalezc:)...Zastanawiam sie jak Wy dajecie sobie rade bez premium (ja juz wykupiłem bo czułem sie jak bez reki i oka) kiedy Wam sie konczy...

2

Friday, 08.01.2010, 12:54

To jest jak z samochodem z klimatyzacją: dopóki jeździsz bez to możesz się bez niej obyć, jak się przyzwyczaisz to koniec ;) Nie da się ukryć, że za pieniądze gracz może uzyskać przewagę nad innym. Jest to dość popularne, chociaż trzeba przyznać, że w niektórych grach opcja premium daje tylko wygodę. Trzeba się więcej na klikać ale efekt będzie taki sam jak tych co nie płacą. Tutaj tak niestety nie jest.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 08.01.2010, 13:13

jestes pewiem ???
wg mnie to jest jedna gra z nielicznych grze za wykupienie premium gracz dostaje tylko wygode i estetyke oraz 6 wypraw wiecej

patrzac na inne gry za 2x cene premium tutaj dostajesz polowe czasu aktualnego i korzysci takie co spowoduje masakryczny skok w ranku ale po miesiacu taka gra sie znudzi ze wzgledu na to ze "za latwo idzie"
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Friday, 08.01.2010, 13:57

Premium daje tutaj wielkie korzyści:

- lokacje jak wspomniałeś. Według mnie ten co płaci powinien mięć tylko krótszy czas dojścia do lokacji a nie 2x więcej ataków.
- możliwość kolejkowania budowy - tu można się kłócić ale według mnie przewaga jest za duża. Z premium możemy wybudować 80 jednostek, bez premium 5. 16 krotna różnica to gruba przesada.
- czas budowy - dlaczego gracz z premium ma możliwość odbudowy wojska 2x szybciej? Powiedzmy, że 2 graczy walczy sobą. Jeden ma premium, może wybudować 80 jednostek w połowę czasu a drugi po 5 jednostek 2x dłużej.
- wysyłanie wiadomości - ograniczenie pól godziny jedna wiadomość to gruba przesada. W innych grach klany mają zintegrowane fora itd a tutaj wszystkie wiadomości mieszają się z raportami i jeszcze takie ograniczenia czasowe.
- ukrywanie wiosek - zapłać nam a dowiesz się jak silny jest przeciwnik lub gdzie jest jego wioska.

Rada dla twórców: dość dużo grałem w inną grę. Tam zaczynało się z jedną wioską, premium nie dawało żadnych przywilejów jak tutaj. Więc nie płaciłem ale grałem. Po kilku miesiącach miałem 100 wiosek i już bez premium grać się nie dało. Nie można było tego ogarnąć bez centrum dowodzenia, za dużo klikania. Oczywiście można było nadal klikać wszystko osobno ale kto ma tyle czasu. Miałem do wyboru albo zapłacić albo przestać grać. Cwaniaki ;)

A tutaj? Namówiłem kolegę do gry, że fajnie jest, bohaterowie są jak w RPG itd. Przyszedł pograł, skończyło mu się premium i zrezygnował bo powiedział, że to gra na wyciąganie pieniędzy a on nie pracuje. Chociaż z drugiej strony widziałem gre gdzie przedmioty można było kupić za realne pieniądze. To już była przesada.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 08.01.2010, 16:37

Ja grałem bez premium na zasadzie "Simuj", a wojsko tylko na lokacje, bo jak skasują i zanim odbuduje to minie czasu.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

6

Tuesday, 12.01.2010, 23:10

Ja nie miałem premium tylko 1 dzień tak się przyzwyczaiłem że nie mogłem bez niego wytrzymać :P

Podobne wątki