Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Blokada konta

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 09.06.2008, 23:22

Blokada konta

Witam, mam mały problem otóż już drugi raz dziś dostałem komunikat :

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.


Konto zostanie automatycznie odblokowane za 59 min. 39 sek.

Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System

Nie używam żadnego bota ani nic, jeśli chodzi o to że jestem na koncie około 20 godzin dziennie to tylko dlatego że mam złamaną nogę i rękę oraz kilka innych pomniejszych uszkodzeń ciała i leże z laptopem na kołderce w szpitalu i nie mam nic do roboty więc gre mam ciągle w zakładce i jestem zalogowany. Jeśli chodzi o coś innego to proszę mi powiedzieć o co wtedy będę starał się tego unikać.

A i jeśli zostanie to pozytywnie rozpatrzone prosiłbym o zdjęcie blokady bo nie mam naprawdę co robić a teraz ostatnia rozrywka została mi zabrana.
Niestety nie moge podać IP konta bo nie mam do konta dostępu ale moje dane to Nick.Gorratsol (albo Goratsol nie pamiętam jak zapisałem) Świat Mezopotamia

Pozdrawiam cały Team Gorratsol

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 09.06.2008, 23:24

konta Ci nie odblokują, a tu nie chodzi o boty tylko o zbyt częste klikanie w kilku oknach przeglądarki
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

3

Monday, 09.06.2008, 23:27

Hmm.. może masz racje bo mam wolne łącze (bluconect suck) i nieraz muszę po 2/3 razy kliknąć by strona odpowiedziała.

4

Monday, 09.06.2008, 23:30

Zabezpiecznie z BW - wiele rzeczy tutaj zostalo stamtad przeniesionych. W koncu to jedna firma :)
Dlatego tez wklejanie linków z BW nie podpada pod pkt 1 reg (w nim chodzi tylko o to, zeby to forum nie napuchło od reklam roznorakich dziwnych gier).

Doprecyzuje ten pkt w regulaminie zaraz :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 09.06.2008, 23:34

Dracon zapewne przez przypadek kliknąłeś zbyt wiele razy powodując tym samym zbytnie obciążenie za co zostałeś "ukarany". Po upływie wyznaczonego czasu Twoje konto zostanie automatycznie odblokowane. Na przyszłość polecam spokojnie pojedyncze klikanie. Temat zamknę. ;)
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!