Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Sprzedaż złomu

1

Saturday, 16.01.2010, 15:21

Sprzedaż złomu

właśnie sobie sprzedałem 8 szt złomu za złoto bo brakowało mi 400 złota do produkcji wojska. Gdy skończyłem i przeszedłem do koszar to cóż się okazało ????? ano złota nie przybyło ani jednej sztuki, za to drewna od cholerci i trochę. No ja przepraszam ale tak ślepy żeby pomylić lewą ikonkę z prawą to ja nie jestem.........


Aha ID 1951
serwer T2 Jukatan.

P.S. po tych sprzedażach bezslotowego złomu za złoto była też jedna sprzedaż jednoslotowego za żelazo i to jak widzę też w drewno zamieniło.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (16.01.2010, 15:32)


2

Saturday, 16.01.2010, 16:48

A przy sprzedaży kliknąłeś na ikonkę złota czy od razu na sprzedaj patrząc na ikonkę złota :rotfl:

3

Saturday, 16.01.2010, 16:53

Gdybym nie klikał na ikonkę złota to bym nie pisał, że aż tak ślepy nie jestem żeby prawą ikonkę z lewą pomylić :P

Dodam tylko, że parę minut potem znowu spróbowałem sprzedaży złomu za złoto i poszło już wszystko tak jak należy.... więc pewnie nic się nie da stwierdzić co się stało :(
No trudno. Niemniej jednak sygnalizuję że coś takiego wystąpiło. Może ktoś gdzieś się jakimś bugiem bawi czy co ?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Aries" (16.01.2010, 17:01)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 18.01.2010, 10:23

Trudno powiedzieć, nie widzę żadnego błędu po stronie programowej. Jedynie Twoja przeglądarka mogła nie zmienić zmiennej po kliknięciu ale ciężko mi w to uwierzyć. Może jednak pomyłka z Twojej strony, innego wyjaśnienia nie mam.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Tuesday, 19.01.2010, 17:14

Nie no aż takiego byka to bym nie strzelił. Owszem była wcześniej jakaś aktualizacja windy i komp po restarcie po niej ale czy to by mogło mieć wpływ na grę lub przeglądarkę ?