Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 21.01.2010, 10:35

nie mogę włączyć urlopu

serwer t2
ID: 216
Login: stsmax

żadna armia nie porusza się, budynki nie są w budowie


Nie możesz tego zrobić, gdyż z jedną z Twoich wiosek związana jest akcja armii innego gracza! W przypadku gdyby komunikat się powtarzał, spróbuj odświeżyć zakładki armii we wszystkich Twoich wioskach.

v. 0.8.5.2 19 października 2009

* Naprawiono błąd: doświadczenie za wygraną walkę będzie dzielone tylko między żyjących bohaterów.
* Wprowadzono możliwość włączenia urlopu również wtedy, gdy na nasze wioski przeprowadzana jest grabież surowców lub nalot.
* Przy wysłanych wiadomościach klanowych pokazane jest, do jakiego klanu została wysłana wiadomość.

jakoś to nie działa gdyż nie mogłem włączyć urlopu

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 21.01.2010, 10:45

to nigdy nie działało - w tym skrypcie jest tak dużo błędów że nawet szpiegowanie nie zezwala na włączenie urlopu - a co gorsza - nie zezwala też powrót ze szpiegowania - bo są akcje związane.
Wydaje mi się że także atak własny wiąże - i wydaje mi się że serwer planuje czas bez forsownego - przynajmniej czasami odnoszę takie wrażenie

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 21.01.2010, 12:52

Na Twoją wioskę Wioskowo, id=18762 jest założone oblężenie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Thursday, 21.01.2010, 13:32

na moją wioskę zostało założone oblężenie gdyż nie mogłem włączyć urlopu

oblężenie rozpoczęło się o 2010-01-21 11:02:29

a temat został założony Dziś o 10:35 więc dalej twierdzę że opcja nie działa

5

Thursday, 21.01.2010, 17:50

już to kiedyś próbowałem zgłosić ale Administracja stale sie upiera że wszystko jest w porządku ale tak nie jest nie można włączyć urlopu aż wojska które Cie wcześniej atakowały nie wrócą do wioski z której je wysłano ..

6

Thursday, 21.01.2010, 19:13

sprawa nie rozwiązana ale można zepchnąć na bok

tylko mam takie pytanie do administracji jak ktoś straci wiochę przez opcję która nie działa to rozumiem że wiochę mi oddajcie prawowitemu właścicielowi

7

Thursday, 21.01.2010, 19:40

...

stsmax, żądaniem oddania wioski nic się nie wskóra...

A ja też potwierdzę że jest z tym problem(ogólnie pełno bugów mam, typu białe strony z errorem, który zgłaszałem "(Not implemented" czy jakoś tak...), brak możliwości zrekrutowania armi bo za mało surowców albo za mało wydobycia chociaż mamy w trzy tyłki za dużo ;p TO nie chce wysłać mi armii do lokacji bo "zły poziom" ale kurna przecież klikałem w link z raportu jaki dostałem, nic nie zmieniałem i nic, nawet jak chciałem wysłać na 1 poziom to też zły poziom lokacji... Urlop kiedyś chciałem założyć to najpierw pisze że jakaś akcja idzie. Sprawdzam wszystkie wiochy - nic. Wylogowanie, logowanie i pisze że stacjonuja mi armia w wiosce w której została zrekrutowana(co jest?...), po 15 minutach samo się naprawiło i włączyło urlop choć dalej armia stacjonowała w nie swojej wiosce)

Trzeba się przyzwyczaić i liczyć że kiedyś coś się z tym zrobi. Bo teraz ani my, ani administracja nie wie pewnie w czym leży problem(albo wie, ale jest z tym tak dużo roboty że trochę to zajmuje).

Troche więcej wiary w administracje, też mają swoje życie, nie będą zapierdzielać 24h/dobe i jeszcze czytać wszystkie posty z tym jak to użytkownicy się skarżą i chcą rekompensaty za to że coś jest nie tak...

8

Thursday, 21.01.2010, 19:53

jasne że nie będę żądał wiochy bo jej nie stracę
ale pomyśl tak masz wiochę na 20 poziomie i przez coś takiego ją tracisz

głupia franc chcesz iść na urlop nie załatwiasz sobie przez to osłonki i możesz pomachać wioseczce na pożegnanie bo nie jest już twoja
i co wtedy masz się z tym ot tak pogodzić

jeśli jest napisane że można włączyć urlop to powinno tak być

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 21.01.2010, 20:48

stsmax, zamiast się bulwersować pomóż rozwiązać problem :) Czy na kilka minut przed tym jak chciałeś włączyć urlop, jakiś inny gracz wykonał na dowolnej Twojej wiosce jakąkolwiek akcję? Jeśli tak, to jaką?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 21.01.2010, 21:07

pomóc zawsze chętnie

były dwa ataki

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6697a20af6
ta armia na pewno jeszcze wracała do domu

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=3929642992
ten w 100% wrócił do domu

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 22.01.2010, 09:31

Wracająca z napadu na naszą wioskę armia przeciwnika nie będzie już blokowała przejścia na urlop.

Cytat

Wydaje mi się że także atak własny wiąże - i wydaje mi się że serwer planuje czas bez forsownego

Podczas własnego ataku nie można przejść na urlop. Uwzględnia forsowny marsz, tj. ma wpisany czas zakończenia, a ten obliczany jest w momencie rozpoczęcia akcji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Friday, 22.01.2010, 11:54

WIELKIE DZIĘKI SPRAWDZONE I DZIAŁA

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "stsmax" (22.01.2010, 15:50)


13

Saturday, 23.01.2010, 15:09

jak to się zmienia. Swego czasu jak identyczny problem był zgłaszany to odpowiedź była że o to chodzi by blokować szpiegowaniami i powrotami z ataków komuś możliwość ucieczki na urlop. I między innymi założyciel wątku też wtedy się śmiał że tak ma być, a teraz to błąd jest ?......

Co jeszcze pod upadający chaos zostanie poprawione żeby im się lepiej grało, a co nie tknięte było gdy oni dominowali ???

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 23.01.2010, 15:25

v. 0.8.5.2 19 października 2009

* Wprowadzono możliwość włączenia urlopu również wtedy, gdy na nasze wioski przeprowadzana jest grabierz surowców lub nalot.

Był taki patch... jak widać coś nie do końca działało a teraz zostało poprawione. Nie każdy idzie na urlop tylko jak przegrywa... niektórzy mają bardziej przyziemne powody i ta zmiana była właśnie dla nich;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

15

Saturday, 23.01.2010, 15:27

szkoda że nie było tego jakieś pół roku wstecz, ale jak rozumiem szpiegowania ten patch nadal nie dotyczy ? Żeby za chwilę znowu błędu nie zgłaszali :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 23.01.2010, 15:30

Patch ze szpiegowaniem wszedł jeszcze wcześniej;)

v. 0.8.4.0 14 lipca 2009
  • Trwające akcje szpiegowskie innych graczy na nasze wioski nie będą blokowały możliwości przejścia na urlop.

Teraz urlop można wziąźć niezależnie od akcji innych graczy... oczywiście poza oblegami.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)